На них тиснуть?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Депутати міськради Олег Мазепа і Коля Неділько сьогодні голосно заявляють, що на них «тиснуть» за їхню «опозиційну» діяльність.

Питаю: — Олеже Володимировичу, ану скажіть, кому з «опозиціонерів» у Василькові спалили машину -Вам, Слончаку, Недільку, чи комусь іншому?

А може комусь з них підпалили власний ресторан, кафе, МАФ, чи щось інше?

А може когось з вас побили до крові?

А може група бандитів зірвала проведення зборів чи конференцій ОБ, «Батьківщини», РПЛ?

Якщо цього не було, то не смішіть людей своїми панікерськими заявами. Ними ви всі ще більше опускаєте себе в очах мешканців нашого славного міста...

На них тиснуть?.: 2 комментария

  1. Сергій 14.07.2018 at 12:58

    На них тисне все те награбоване у громади міста, що вони з хапугою Іващенком по безпредєлу самі собі понаділяли, а зараз вони — опозиція! Гівно на цідилці це, а не опозиція. Вам дебілам взагалі по норам сидіти треба і сопіти в хустинку після ваших діянь, а вам все не йметься, у влади сильно хочеться і далі грабувати. Чули прислів"я «Не до наживы, быть бы живым», не чули? То й хрін з вами, не дарма розумні вчаться на чужих помилках, а дурнуваті жлоби з дебілами на своїх.

  2. Игорь 17.07.2018 at 23:05

    Неделько напоминает неуловимого Джона с анекдота. Неуловимый не потому-что никто поймать не может, а потому что никому не нужен.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.