На..., кому нужєн той Попович...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні в інтернет- мережі з"явилась інформація про, далі цитуємо один з сайтів : — «...радіоперехоплення СБУ телефонної розмови між адвокатом мера Миколою Недільком та представником екс-мера С.Іващенка Русланом Лонським. В розмові Лонський пропонує Недільку домовитись з адвокатом Поповича Крикуновим про припинення за певні бонуси подальших судових процесів над мером м.Василькова С. Сабовим».

В розмові з нами одна із названих вище осіб підтвердила факт переговорів Лонського і Неділька на цю тему і повідомила, що вони відбулись в червні ц.р.  Як відомо, Сабов і Неділько відмовились від пропозицій Лонського.

Невідомо, чи уповноважував Попович Лонського на подібні переговори, чи ні? Якщо ні, то це зайвий раз підтверджує те, про що у Василькові вже давно говорять — Валерія Федоровича  в боротьбі з Сабовим просто використовують...Якщо уповноважував — коментарі зайві... Проте з упевненістю можна сказати одне — факт співпраці Поповича з «людьми Іващенка» отримав ще одне переконливе підтвердження...

PS. В заголовок винесені слова Лонського про Поповича з його тел.розмови з Недільком.

На нашу думку, запис розмови міг бути здійснений не СБУ, а в інший спосіб.

 

На..., кому нужєн той Попович...: 12 комментариев

 1. Васильківчанин 18.08.2014 at 16:51

  Ось тут запис розмови і посилання на неї.

  www.analytictv.org/392-ra...vschin-vdeo.html

 2. Васильківчанин 18.08.2014 at 18:17

  Якщо врахувати, що адвокат Сабова М. Неділько є адвокатом славнозвісного майора Мельниченка, то СБУ тут, якби хто які здогади не робив, в «тємє».

 3. анатолій 18.08.2014 at 18:27

  Ну і коню зрозуміло хто записав (функція в модних телефонах така є ) і кому вигідно саме зараз викинути цей фейк ...

  Цікаво що запис цей довгенько тримали під сукном. Вижидали час для викиду в маси саме перед черговою сесією.

  Мабуть з метою, щоб показати який Неділько порядний, що не пішов на зговір з попередньою так званою злочинною владою.

  Тільки от проблема, непішовши на «зговір» (читати — двосторонні домовленості з бізнесових та політичних питань) ми маємо Ухвалу вищогоадмінсуду від 17 липня цього року та інші позови, які так звана корумпована злочинна влада виграла в суді. І кажуть що безкоштовно.

  Також подано інші досить цікаві скарги до ЦВК, прокуратури та суду (інфа з Васильків Інфо) відносно міського голови.

  Щодо Лонського Р. то офіційної інформації що він є представником Поповича нема тому етичну сторону відхиляємо.

  Щодо Поповича В. то ви самі йому на вашому сайті піднімаєте рейтинг. В рекламних стратегіях є такий вид реклами як антиреклама, в якій з часом люди забувають суть скандалу, але дуже довго памятають особу, яка була її учасником.

  Тому Поповичу краще від того, що Ви кожен раз безкоштовного його рекламуєте, а також рекламуєте його адвокатів на самому антизлочинному інтернет сайті міста Василькова. 🙂

 4. олег 18.08.2014 at 19:33

  И, шо Крикунов уже на Лонского работает? «Казань брал? Астрахань брал, Шпака? Шпака не брал»

  А, шо Сабов и со своим говорящим партнером столько на...ли, что им уже СБУ доклады дает. У Иващенко столько никогда не было. Товарищи проверьте им как нибудь карманы.

 5. громаднин 19.08.2014 at 01:00

  Лише можна здогадуватися хто і як і що записував… і хіба це головне? головне, що саме записано!!! оце головне!!! тим паче Неділька, то тут і сумнівів не виникає, що його пишуть… ще той адвокат: достатньо того, що екс-майора особистої охорони Кучми захищав, наскільки мені відомо… і рейтинг на сесію гадаю йому і так не потрібен… депутати всеодно підконтрольні Іващенку… і як на них рейтинг Неділька вплине? хіба шо більше будуть того Неділька боятися і все… для мене особисто цІкаво наступне: а що ж хотів Крикунов, точніше його куратори, від Сабова чи його команди за те, щоб вони з ним не судилися ??? і що це за люди в команді Сабова, які приймають рішення з ким і про що домовлятися, а з ким ні, якщо навіть Неділько не вирішує сам такі питання?

  • олег 19.08.2014 at 22:18

   Крикунову по фиг Недилько, плевал на Сабова и клал на его команду. Поэтому Крикунов не выходил с ними на переговоры, не собирался, на Лонского не работал, Лонский не юрист Иващенко. Иващенко пользовался услугами только двух адвокатов и все остальные самозванцы как и мер Сабов. Иващекно не лезет в политику, все вопросы, если они и были, решил при Сабадаше, Сабова не уважает только за глупость и не более. А, по поводу людей и решений, то в команде Сабова решения принимают все кто хочет кроме Сабова.

   ДА, и еще Недилько не любят депутаты и сотрудники исполкома не за мифический рейтинг, а за элементарное обычное бытовое хамство, которым он просто козыряет.

   Я думаю, что дал достаточные ответы Гражданину и другим гражданам.

 6. Васильківчанин 19.08.2014 at 01:17

  Чим цей радіоперехват СБУ www.radiosvoboda.mobi/a/26536699.html відрізняється від того, який обговорюється??? Як на мене — то нічим, оскільки здобуті однаковим методом і форма викладення в інтернеті схожа... так що не впарюйте те, що хтось записав на мобільний... не повірю.

  • олег 21.08.2014 at 01:37

   Вы. знаете, очень внимательно послушал этот радиоперехват. Разумеется в нем нет ни слов ни про Иващенко, Скибу, Крикунова, Кремль, Путина и всех остальных кого обвиняет Сабов во всем и при любом случае. Но внимание, в нем идет речь о хозяевах Сабова. ОБАНА. Разговор идет о хозяевах Сабова. Сабова адвокат не отрицает и Лонский с Недилько обсуждают как выйти на ХОЗЯЕВ нынешнего мера и что Недылько должен им передать.

   Блин, а Гаврилюк писал про ПИСА бешеного. А, ПИС, то оказывается не бешеный а, домашний и имеет ХОЗЯЕВ. Гюльчатай открой личико?

   Палыч, я думаю, что ВЫ точно должны узнать кого Недилько и Лонский называли ХОЗЯЕВАМИ Сабова? Палыч слабо? Ну тряхните стариной узнайте интригу. Ведь интересно кто ХОЗЯВА? Давайте спросим Сабова?

   Надеюсь он не скажет, что Крикунов, Иващенко и Путин? Крикунову такой не надо точно и даром. Пусть других ХОЗЯЕВ называет.

   • Васильківчанин 21.08.2014 at 10:47

    Уважно ще раз прослухайте, пане Крикунов (псевдо Олег), Лонський в розмові Неділька відправляє саме до вас, а якщо врахувати, що ви не самостійний гравець і є адвокатом Скиби і Поповича, а Скиба протеже Іващенка, то тут і дуріню видно хто є з ким і проти кого, вже не говорю про можливості СБУ.

 7. анатолій 21.08.2014 at 14:47

  Ось Вам витяг з публікації в Інтернеті.

  «Всім відомо, що перед виходом на ринок оператори зв'язку, як і будь-які підприємці, повинні отримати дозвільні документи, — розповідає джерело« Сьогодні »у правоохоронних органах. — Але мало хто знає про те, що в цей пакет паперів входить і документ за підписом керівництва Служби безпеки. Для чого це робиться? Все дуже просто. Оператор не отримає підпис голови Спецслужби, якщо не погодиться на установку прослушки. Звичайно, можна підняти галас в пресі. Але справа в тому, що подібна практика існує в більшості країн світу. Це один із способів забезпечення безпеки держави ».

  У той же час, як офіційно відзначають в СБУ, вони діють у відповідності зі статтею 39-4 Закону «Про телекомунікації». Саме в ньому закладено обов'язок операторів закуповувати та встановлювати обладнання для систем прослуховування.

  Підтвердили нам цю інформацію і оператори. Правда, із застереженням. Мовляв, моніторинг телефонних переговорів клієнтів відбувається на законній рівні і лише в тому випадку, якщо у правоохоронців є оперативно-розшукову справу, в якій фігурує особистість даного громадянина. А так само санкція суду на прослуховування його переговорів.

  «У ліцензії на вид діяльності, яку отримує кожен оператор, перш ніж« зайти »на ринок, прописано ряд умов, — говорить начальник відділу зв'язків з громадськістю« МТС Україна »Вікторія Рубан. — У тому числі надання допомоги правоохоронним органам при здійсненні оперативно-розшукових заходів. Аналогічний пункт є і в статті 39 Закону України «Про телекомунікації». У ньому говориться, що купити і встановити все необхідне обладнання повинен сам оператор. Підкреслю, що подібні речі відбуваються лише в рамках законодавства. У нас є технічна можливість контролювати діяльність спецслужб у даному питанні. Тому без нашого дозволу оперативники просто не зможуть підключитися ».

  СХЕМА. Однак, за даними «Сегодня», отримати законне дозвіл на прослуховування можна відносно основної будь-якої людини. Для цього досить зробити якогось громадянина фігурантом оперативно-розшукової справи. Підстава для цього може бути придумане будь-яку (наприклад, він важливий свідок, або є підозра на причетність до злочину — а якщо воно не підтвердиться — так хто ж це перевірить). Суддя зазвичай санкціонує прослушку, погоджуючись з аргументами оперів. А сам громадянин, якого слухають, може про це так ніколи і не дізнатися ...

  Прослуховуванням у Службі безпеки займається спеціальний підрозділ. «Сказати, що там все організовано на найвищому рівні, не можна, — ділиться екс-співробітник СБУ. — Підрозділ працює з 8 ранку до 22.00 у дві зміни. «Об'єктів», як правило, слухають не в режимі он-лайн, а в записі, але кадрів не вистачає, і робиться це часто в прискореному темпі. Запис розшифровується, і роздруківка передається по інстанціях. Як правило, ця структура задіюється для розслідування економічних злочинів, вірніше, для їх документування. Але ще за часів Ющенка, який і сам публічно підозрював, що його слухають, було створено автономне підрозділ, яка курує політикою і політиками. Тобто, збором компромату — хто з ким спілкується, про що говорить, і все це поповнює банк даних. Матеріали є практично на кожного. Надійде команда — і не треба нічого шукати, відомості завжди під рукою і витягуються протягом декількох хвилин ».

  Іноді спецслужба відстежує переговори і за ключовим словом (наприклад, на прізвище якогось чоловіка або назві підприємства). Спеціальний пристрій, яке підключено до каналів мобільного зв'язку, автоматично реагує на ключові слова.

  Тоді Виходить, що не тільки прослуховують названих на цьому форумі особистостей, а й всіх депутатів, громадських діячів, бізнесменів.

  Так владі через СБУ краще вирішувати питання державної ваги, або бізнесові проекти.

  • олег 21.08.2014 at 22:38

   Да, какая разница, кто писал, кто слушал. Кто ХОЗЯЕВА Сабова, наличие которых в беседе не отрицал адвокат Сабова? Ребята сколько ХОЗЯЕВ у мера?

 8. admin 21.08.2014 at 15:41

  анатолію: — щоб прослоховувати всіх, кого ви назвали, СБУ потрібно було б мати в своєму штатному розписі десятки тисяч спеціалістів і в декілька разів більший бюджет. Розмова, про яку йдеться у цій темі, на думку спеціалістів, записана сучасним засобом зв"язку, який є у вільному продажі і яким володіють тисячі васильківців...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.