На Гаврилюка подали до суду...(оновлено 29.07.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

29.07.  Вчора відбулося чергове засідання Васильківського міськрайонного суду щодо заяви КП «ВККП» про спростування інформації, поширеної Гаврилюком на  сайті «Щит і меч».

Як нам стало відомо, свідки по справі в ході судових засідань повністю спростували інформацію Гаврилюка.

До речі, його адвокат Андрій Каденко на останнє засідання суду не з"явився...

Наступне судове засідання має відбутися 14 вересня ц.р.

 

05.07. Сьогодні відбулося чергове засідання Васильківського міськрайонного суду щодо розгляду заяви КП «ВККП» про спростування інформації, поширеної Гаврилюком на сайті «Щит і меч». Як нам повідомили, суд відмовив А. Каденко, адвокату Гаврилюка, в його клопотанні перенести слухання справи до Господарського суду. Наступне засідання суду має відбутися 28 липня ц.р.

 

08.06. Призначене на сьогодні засідання Васильківського міськрайонного суду щодо розгляду заяви КП «ВККП» про спростування інформації, поширеної Гаврилюком на сайті «Щит і меч» (див.нижче), не відбулося, оскільки його адвокат А. Каденко через хворобу на засідання не з"явився. За нашою інформацією, наступне засідання суду призначено на 5 липня ц.р.

 

25.04.  Сьогодні відбулося друге засідання  Васильківського міськрайонного суду щодо розгляду заяви КП «ВККП»  про спростування інформації, поширеної Гаврилюком на сайті «Щит і меч» (див. нижче). Як нам повідомили, інтереси Гаврилюка в суді представляв Андрій Каденко. Суд відхилив декілька його клопотань, які навіть на думку не фахівця, виглядали досить сумнівними. Наступне засідання суду призначено на середину травня. Детальніше про це засідання суду читайте у нас найближчим часом...

 

23.03. Сьогодні відбулося перше засідання Васильківського міськрайонного суду щодо розгляду заяви КП «ВККП» про спростування інформації, поширеної  Гаврилюком на сайті «Щит і меч» (див. нижче). За нашою інформацією, Гаврилюка на цьому засіданні не було.

Наступне засідання суду призначено на 22 квітня ц.р.

 

11.02.      Як нам повідомили, суд  23.03. ц.р.  розгляне позовну заяву КП «ВККП» про спростування недостовірної інформації, поширеної І. Гаврилюком на сайті «Щит і меч». Тоді Гаврилюк звинуватив підприємство в причетності до смерті працівниці «Ч».

27.01.        Як нам повідомили, 19.01. до Васильківського міськрайонного суду поступила позовна заява від КП «ВККП» про спростування недостовірної інформації та відшкодування завданої немайнової шкоди.

Мова йде про поширену 08.01. І. Гаврилюком (на сайті «Щит і меч») інформацію про, начебто, причетність підприємства  до смерті працівниці КП. (див. «Вийшов з-під контролю?..» від 21.01)

Зазначена інформація Гаврилюка є однозначно недостовірною і вражає своїм цинізмом.

Кажуть, що справу розглядатиме суддя місцевого суду Орда Олена Олександрівна...

 

20.01.         За нашою інформацією, на І. Гаврилюка поступила заява до місцевого суду. Зміст заяви нам поки-що невідомий...

На Гаврилюка подали до суду...(оновлено 29.07.): 32 комментария

 1. гробовщик Безенчук 21.01.2016 at 10:53

  Давно пора! На нары до гробовой доски.

 2. ирина 21.01.2016 at 14:16

  Подал КП Кобмінат комунальних підприємств про спростування недостовірної інформації та відшкодування завданої немайнової шкоди. Інформація отримана з сайту Судова влада України

  • Олег 25.01.2016 at 17:51

   Какая глупость. Для того, чтоб идти в суд, нужно иметь в голове хоть одну умную мысль. Палыч принимайте ставки чем закончиться этот суд.

   Ставлю на победу Гаврилюка.

   • admin 25.01.2016 at 18:26

    Олегу — згадайте, Ви не так давно запевняли всіх нас, що у Сабадаша на минулих виборах не було жодного шансу на перемогу. Але це так, до слова.

    Щодо шансів на «победу Гаврилюка». Якщо Ви будете у нього адвокатом, або хтось інший з Вашої адвокатської компанії, або Сіваков, тоді і Портнову на стороні ВККП робити нічого...

    • олег 25.01.2016 at 23:30

     Палыч, бывший мер тоже подавал в суд на Гаврилюка, защищая свою честь и деловую репутацию. Действительно Гаврилюка случайно представлял я. Бывшего мера Сабова Богдан Корчинский. Естественно Гаврилюк выиграл суд в первом же заседании. Кто сейчас будет представлять Гаврилюка пока не знаю. Я адвокат. Если ко мне придет клиент, я даже не имею права отказывать без уважительных причин. Правила адвокатской этики прежде всего.

     По поводу Сабадаша, я никогда не был в списке его сторонников, но также не был в списке его открытых врагов и оппонентов как и тех, кто вел против него избирательную компанию. Но дураком его вроде бы никто не считает, в отличии от его «попередника».

     • Bogdan 26.03.2016 at 23:51

      Існує думка, що виграшем у суді вважається задоволення позову, а коли відповідач видаляє оскаржуваний неправдивий матеріал і заявляє у суді, що він такого не писав — то це ніякий не виграш сайту Щ.и.М. Вважаю, що того разу Позивач досяг своєї мети.

      Думаю цього разу буде щось схоже.

 3. член партии Солідарінсть БПП 21.01.2016 at 16:53

  Лучше просто морду набить...

  • олег 26.03.2016 at 21:47

   А, кому? Может честнее начинать со своих? Чтоб в объективность поверили? Что, в партии «Солидарность БПП» все хорошие порядочные и честные?

 4. Прохожий 29.01.2016 at 00:25

  Краще КП ККП подавав би позови до суду на боржників за несплату коштів, хоч якась користь від тих судів була б для місцевого ЖЕКу.

 5. Осенизатор 11.02.2016 at 20:15

  Но и таких товарищей надо наказывать.А то изрыгают грязь на всех и вся.

 6. олег 26.03.2016 at 21:44

  А. кто не не изрыгает? Что есть хоть одно средство информации, которое пишет про всех, всю правду и объективно? Может кто-то такое назовет?

 7. олег 25.04.2016 at 22:40

  Палыч, на середину червня призначено наступне засідання.

 8. ккп 27.04.2016 at 18:50

  гаврилюк видаляє мої коментарі стосовно того що під ніком «зося» на його сайті постійно гадять на міського голову сабадаша , директора ккп оглоданого і валькову . цим займається заступник директора ккп олег кропивний .

 9. олег 27.04.2016 at 21:54

  А, Вы товарищ ККП расскажите про достижения директора ККП Оглоданого и Вальковой. Расскажите как они работают в поте лица. Что улучшили в сфере обслуживания, какие жилищно-коммунальные услуги стали лучше, какой личный вклад в этом Вальковой и Оглоданого. Я хочу порадоваться, что есть люди, которые хорошо работают, реформы продвигают. Надо же знать — на ком все держится. Если Валькова и Оглоданый такие люди, то давайте им скажем СПАСИБО. Только напишите — за что?

  • admin 28.04.2016 at 07:27

   Олегу — коментар «ККП» не про Оглоданого і Валькову, а про те, що Гаврилюк блокує коментарі... Те, що Ви цього не бачите, не дивно...

   • олег 28.04.2016 at 09:00

    Палыч, если комментарии о достижениях Вальковой и Оглоданого в сфере улучшения жилищно-коммунальных услуг блокирует Гаврилюк, то надеюсь Вы не блокируете? Хочется хоть что-то почитать хорошее о достижениях, реформах, улучшении. Палыч пишите, если есть что.

  • ккп 28.04.2016 at 10:46

   олег , вони якраз работают . а от кропивний в робочий час під ніком «зося» в інтернеті на людей гадить . тільки чомусь зосі(кропивному) можна у гаврилюка коментувати а іншим ні .

   • Олег 28.04.2016 at 16:01

    Ладно, Крапивный наверное нехороший раз плохо про них пишет. Напишите Вы хоть тут у Палыча — что они вдвоем хорошего сделали? Что улучшили? Где плоды их работы? НЕ СКРЫВАЙТЕ ПОДВИГИ ТИТАНОВ НА КОТОРЫХ ВСЕ -ОГЛОДВНОГО И ВАЛЬКОВОЙ,

    • Котики 28.04.2016 at 17:15

     Кропмвный это Зося??? Вот умора )))))))

 10. Андрій Каденко 27.04.2016 at 22:52

  Ой, Ви так серйозно переймаєтеся цією судовою справою, аж дивно, що навіть рахуєте кількість засідань. Не переймайтеся все буде добре.

  Як би ви були юристом то зрозуміли б навіщо було подано таке «дивне» та «непрофесійне» клопотання. Я і сам би здивувався якби суд його задовольнив :)).

  Відкрию секрет, таких засідань та дивних клопотань буде досить багато, і дай Бог щоб ви ще мали здоровя слідкувати за цією справою.

  • Юридична Клініка 29.04.2016 at 14:00

   Дивіться аби у вас здоров'я вистачило, Андрію. А ми за вас поклопочемося.

  • Олег 29.04.2016 at 17:23

   Палыч — Зоркий Глаз следит за многими судебными делами, когда они заходят в суд. Только когда проигрывает сторона, на победу которой надеялся Палыч, тогда Палыч скромно молчит и даже удаляет комментарии в которых торжествующий победитель нагло и цинично высмеивает проигравшую сторону. Палыч тогда наверное объявляет траур.

   • admin 29.04.2016 at 17:34

    Олегу — може скажете, скільки Ваших коментарів ми «удалили»?.. І де у нас траур?

    Ви ж розумієте, що суди є частиною певного процесу.

    Наприклад, Іващенко за Вашою допомогою виграв багато справ в адміністративному суді, але все це закінчилося його вимушеною достроковою відставкою. І тільки не кажіть , що він сам «пішов»... А то дещо змушений буду нагадати. Також вимушено...

    • олег 29.04.2016 at 22:42

     Палыч писал как-то Вам, чтоб Вы написали правду чем закончилось уголовное дело против директора Дома Культуры, которое Вы так распиарили. И где коммент? Еще писал как-то, чтоб Вы написали чем закончилось судебное дело по участкам на стадионе в ВМ. Как там суд последнюю точку поставил или Вы ошибались? Тоже коммента нет. А, по поводу отставки Иващенко, то если не спорить вынужденно он ушел или добровольно, то остается реальный факт — живет он сейчас лучше, свободнее и более счастливо чем когда был мером, в отличии от Сабова, который с позором досидел до последнего дня. И можете верить или нет, но то, что обратно к власти он не собирается, то это на все 100%.

     Цитата из древнекитайского военно-политического трактата «Искусство войны», приписываемого стратегу Сунь Цзы (VI век до н. э.) -"Если долго сидеть на берегу реки, то можно увидеть, как по ней проплывет труп твоего врага".

     • admin 30.04.2016 at 08:36

      оглегу — Ваші коментарі, про які Ви кажете, розміщені у нас на сайті. Тобто, не заблоковані. Почитайте вище. Я писав — «може скажете, скільки Ваших коментарів ми „удалили“?». Чи не так?

      Щодо відповіді на них. Подивіться — тільки до цієї теми два десятки коментарів. Чи на всі є змога давати відповідь? Тим більше, наш сайт не комерційний, і у нас немає найманих працівників.

      Та й у мене іншої роботи більш ніж достатньо. Але на поставлені питання Ви все таки отримаєте відповіді.

      І останнє. Про Іващенка я вже все сказав...

 11. Олег 29.04.2016 at 17:17

  Сомневаюсь, что у КП ККП, со всеми сочувствующими товарищами и помощниками с юридическим опытом, хватит здоровья получить моральный ущерб с Гаврилюка.

  И думаю будет бесполезно «клопотатися». Не «доклопочутся».

  Принимаем ставки. Ставлю на не хватку здоровья у КП ККП и всех его представителей получить моральный ущерб от Гаврилюка.

  Итак, кто будет ставить на нехватку здоровья у Каденко?

 12. admin 08.06.2016 at 22:23

  Олегу — сьогодні Каденко не прийшов на засідання суду, бо, начебто, захворів. Ви, як баба Ванга, все наперед знаєте!..

 13. Олег 12.06.2016 at 23:59

  Ну так, здоровье беречь нужно.

 14. Олег 16.09.2016 at 18:22

  Палыч, а здоровья больше у Каденко оказалось. Берег хорошо. Суд, то выиграл Гаврилюк. Проиграло КП ККП. А, я ставил ставку на победителя. Палыч, такова жизнь.

 15. admin 16.09.2016 at 19:01

  Олегу — при отриманні оприлюднимо повний текст рішення...

 16. Ростислав 12.01.2017 at 17:05

  судья орда елена????

  Это же дочка 1-го зама руководителя Госуправления делами при Президенте Украины Януковича!

  папа доченьку в 2011 году судьей пристроил, когда при власти был)))

  орда елена александрован чуть в днепровском суде киева покрутилась — но таких ... судей еще не видели, да и попросил ее папочка перевести ее судьей в васильков.

  Это ужас а не судья)))

  где бы она была если бы не папа во главе управления делами при президенте януковоще?()(

 17. марченко игорь 15.09.2017 at 09:39

  как суд прошел кто знает???

  эта ж орда — донецкая тварь! как же знаково что будет судить гаврилюка дочка первого зама главы администрации президента януковича)))))

  вот и реформы!

  кто то вообще эти судебные конюшни очистит от донецких зассланных коррупционеров???

  если уже и в киевской области судят украинцев донецкие взяточницы на должностях судей — то реформам пи...дец!

  А эта судья орда насудила уже на лексус!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.