На допит на Range Rover

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Декілька днів тому люди, які стояли на зупинці в центрі міста, звернули увагу на двох жінок, які чомусь не сідали в жодний із автобусів, а весь час когось виглядали.
Коли до зупинки під’їхав автомобіль «Range Rover» чорного кольору, жіночки хутенько вскочили до нього. Автомобіль рушив в напрямку Києва.
Як потім нам розповів один із очевидців, жіночками виявилися працівниці виконкому (прізвище назвав), а автомобіль мав номери 7771.
Ще трохи пізніше стало відомо, що, начебто, сам Іващенко – головний фігурант по кримінальній «зубопротезній» справі возив працівниць виконкому, як свідків на допит до обласної прокуратури.

На допит на Range Rover: 3 комментария

  1. Виталий 09.07.2012 at 14:12

    Истинный джентельМЭР!Сам пешком не ходит(в отличии от Поповича) и Своим дамам не позволяет пешком передвигаться!Сам ,то понятно ,гнева Васильковчан боиться ,после того, как оставил Васильков «...як кистку без мяса»! Ну, а женщин подвозить... В исполкоме легенды ходят!!!

  2. Небайдужий 11.07.2012 at 19:20

    Іващенко їх возить на допит з виконкому не з великого кохання до них, а щоб вони там лишнього не бовкнули про його махінації з землею та афери з бюджетом.

  3. Андрій Деревянко 15.07.2012 at 16:55

    Допригався ваш Іващенко вже так що навіть ніхто і не здогадується поки що яким боком тим дівчатам вилізуть його витівки та катання на ренжровері. Та й кинутому Славіку Савчуку є що розповісти про Іващенка.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.