«Мышиная возня» Поповича...(оновлено 26.08.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

26.08. Вчора  ЦВК відмовила Поповичу в задоволенні його заяви щодо дострокового припинення повноважень Васильківської МВК.  Таким чином з ганьбою закінчились безглузді намагання Валерія Федоровича оскаржити результати виборів, які він програв Сабову у минулому році.

У К Р А Ї Н А
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

 

25 серпня 2015 року № 188

Про скаргу Поповича В.Ф., зареєстровану в Центральній виборчій комісії 21 серпня 2015 року за № 21-30-4991

До Центральної виборчої комісії 21 серпня 2015 року надійшла скарга Поповича Валерія Федоровича, зареєстрована в Комісії за № 21-30-4991.

У своїй скарзі Попович В.Ф. просить припинити повноваження Васильківської міської виборчої комісії Київської області, обґрунтовуючи свої вимоги грубим порушенням нею вимог законодавства України про місцеві вибори, що встановлено рішенням суду, та невиконанням постанови Київського окружного адміністративного суду від 7 листопада 2014 року в справі № 810/4399/14.

Вивчивши скаргу, Центральна виборча комісія встановила.

За змістом частини четвертої статті 14 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» скарги подаються до Комісії і розглядаються нею в порядку та строки, встановлені відповідним законом України про вибори або референдуми.

Порядок і строки подання та розгляду скарг, що стосуються місцевих виборів, визначено розділом ХІІІ Закону України «Про місцеві вибори» (далі – Закон).

Васильківська міська виборча комісія Київської області 26 травня 2014 року встановила результати позачергових виборів Васильківського міського голови і 28 травня 2014 року офіційно оприлюднила їх у спеціальному випуску газети «Життя і слово», що свідчить про завершення виборчого процесу цих виборів та втрату  кандидатами на посаду міського голови на позачергових виборах Васильківського міського голови 25 травня 2014 року статусу суб’єктів виборчого процесу.

За таких обставин Попович В.Ф. після офіційного оприлюднення результатів зазначених виборів втратив статус кандидата на посаду Васильківського міського голови і на сьогодні відповідно до статті 3 Закону як громадянин України, який має право голосу згідно зі статтею 70 Конституції України, належить до відповідної територіальної громади та проживає в межах відповідного виборчого округу, є виборцем.

Згідно з частинами першою, дванадцятою статті 94 Закону виборець може оскаржити рішення, дії чи бездіяльність суб’єктів оскарження, якщо ці рішення, дії чи бездіяльність порушили або порушують його виборчі права або охоронювані законом інтереси щодо участі у виборчому процесі його особисто.

Поповичем В.Ф. у скарзі не зазначено, яким чином протиправна, на його думку, бездіяльність Васильківської міської виборчої комісії Київської області порушує виборчі права або охоронювані законом інтереси щодо участі у відповідному виборчому процесі його особисто.

Таким чином, Попович В.Ф. не є належним суб’єктом звернення зі скаргою.

Крім того, Центральна виборча комісія відзначає, що суб’єкт звернення зі скаргою на обґрунтування своїх вимог посилається на положення Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», який на час подання скарги втратив чинність відповідно до пункту 2 розділу ХV Закону.

Частиною одинадцятою статті 97 Закону передбачено, що виборча комісія приймає рішення про залишення скарги без розгляду по суті, якщо вона подана неналежним суб’єктом звернення зі скаргою чи до неналежного суб’єкта розгляду скарги або з порушенням строків оскарження.

Враховуючи викладене, відповідно до частини першої статті 94, частини одинадцятої статті 97 Закону України «Про місцеві вибори», керуючись статтями 11 – 15 Закону України «Про Центральну виборчу комісію», Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скаргу Поповича Валерія Федоровича залишити без розгляду по суті.

2. Копії цієї постанови надіслати Поповичу В.Ф., Васильківській міській виборчій комісії Київської області, Сабову С.О.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії   М. ОХЕНДОВСЬКИЙ

12.08.   У Поповича «заїло пластинку». Через рік після закінчення виборів і за два тижні до початку нової виборчої кампанії, Попович разом з мадам Лещенко знову взялися за старе. Пишуть на всі адреси, що минулі вибори виграв Попович, а не Сабов, що Сабов сьогодні не міський голова та інші всілякі нісенітниці.

У місті маса проблем,  які Валерія Федоровича абсолютно не хвилюють. Бачите, нє царскоє ето дєло. Промовчав за стадіон біля 8 школи, який заграбастали спритні ділки, 6 років як води в рот набрав, спокійно спостерігаючи за тотальним пограбуванням територіальної громади. Іващенку даже «пальчиком не погрозил».

А як вибори, на світ божий з норки являється, по місто ходить і особисто просить, щоб проголосували за нього. Найбільш активно підтримує Поповича колишнє і сьогоднішнє оточення Іващенка. Мабуть, в подяку за шестилітню толерантність до бізнес-мера.

Жаль тільки бачити в цій компанії по справньому порядну людину Сашу Бабарика, причому в одній компанії з його давнім «другом»...

список запрошених

«Мышиная возня» Поповича...(оновлено 26.08.): 5 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 26.08.2015 at 22:21

  «Мышиная возня» Боровика проигравшего выборы С.Иващенку продолжается!

  Смысл жизни Гнуса МЫШИНАЯ ВОЗНЯ!))))

  • Олег 27.08.2015 at 11:35

   Палыч, действительно, Вы про выборы 2010 жалобы, доносы и заявления писали года 3. А, тут всего прошлый год обжалует. Хотя Палыч, я согласен, что на сегодня и Ваши все жалобы со стороны мышиная возня и Поповича сейчас на сегодня уже мышиная возня.

 2. admin 27.08.2015 at 17:09

  Олегу: — наша «мышиная возня» привела до ганебного вигнання Іващенка з посади. Крім того, в результаті цієї «возни» багато його «прихлебателей» втратили місце біля «корита», і, як видно, дехто ще втратить найближчим часом. Також наша «мышиная возня» привела до повернення немалих кусочків пограбованої за часів іващенка землі законному власнику...

  Щодо «возни» Поповича, то, як відомо, свого часу Ви брали в ній активну участь. Результат безглуздих заяв і скарг Поповича — повний пшик!..

 3. Олег 27.08.2015 at 23:35

  Палыч, а Иващенко сам тоже думает, что его выгнали или это только Боровик так думает? Вы знаете, Палыч, я очень много общаюсь с Иващенко. Есть люди, которых он не любит, но чтоб Иващенко на Вас жаловался не слыхал. Палыч, поверьте, Вы Боровик Анатолий Павлович ему глубоко до лампады. Я кстати ни разу не слыхал, чтоб Иващенко хоть у кого-нибудь хоть один раз спросил — как там Боровик? Чего-то не впечетляет его ваша возня.

 4. admin 28.08.2015 at 10:11

  Олегу: — В цій публікації мова йде виключно про Поповича. Прізвище Іващенка назвав Гаврилюк, а Ви згадали вибори -2010.

  Наша позиція щодо Іващенка залишається незмінною. Вигнали, і слава богу. І не важливо хто. У Василькові будь-якого політичного майбутнього у Іващенка немає. Сьогодні важливіше інше — на наступних виборах не допустити у місцеву владу його «холуїв». От це питання заслуговує на увагу.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.