Можуть не допустити?..(оновлено 22.06)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

22.06. Нам повідомляють, що завтра на сесію міської ради прийде чимало активістів, невдоволених тим, що в парковій зоні біля р. Стугна родичі Слончака намагаються розпочати приватне будівництво. Кажуть, що деякі з активістів можуть заблокувати вхід Слончаку до сесійної зали...

16.06.  До нас доходить інформація про те, що, начебто, громадські активісти мають намір не допустити голову фракції ВО «Батьківщина» у міській раді Олександра Слончака до участі у пленарному засіданні ради, яке відбудеться 23 червня ц.р.

Як відомо, тимчасова депутатська комісія вчора рекомендувала міській раді  вжити заходів щодо недопуску О.Слончака до участі у  пленарних засіданнях до закінчення розгляду правоохоронними органами заяви про неправомірні, на думку її авторів, дії О.Слончака під час його головування в земельній комісії ради попереднього скликання...

Можуть не допустити?..(оновлено 22.06): 7 комментариев

 1. Виборець 17.06.2017 at 14:05

  А також містом в геометричній прогресіі шириться інформація, про складання депутатом Деревянко Аллою своіх повноважень. Це стало можливим, після останнього засідання комісіі, на якому громада висловила свою недовіру до діючого депутата Деревянко А, та хоче розпочати процедуру відкликання місцевого депутата. На думку виборців, Алла стала на хибний шлях, підтримуючи земельного афериста.

 2. теж виборець 17.06.2017 at 20:31

  Дура

 3. Тим 18.06.2017 at 09:00

  Знає кицька чиє сало з їла: і слончака треба підтримувати, а тут громада рішучих дій вимагає, це не Неділько, не Перінська, вона в суд за громаду не піде. А парк відстояти — партійний бос забороняє. Тому уходь, Алла, УХОДЬ.

 4. Molotkov 19.06.2017 at 11:59

  Сучі дітки (дуже і дуже літературний вислів... мій улюблений))), що Ви таке пишите?))

  Одіозні депутати були, є і будуть в Васильківській міській раді, це по-перше

  По-друге, якщо їм на публіку ніхто не говорить про їхні *неправильні* вчинки, то це не значить що їм цього не кажуть в очі (маю на увазі однопартійців)

  І на сам кінець, Дерев'янко — тобі треба або стати трошки гірше і гавкати з усіма псами в один голос, або тікай звідти... тобі там робити нема чого!!

 5. UP ! 19.06.2017 at 22:37

  А тут рада має право не допустити Слончака до пленарних засідань?

 6. Патріот 19.06.2017 at 23:07

  Не смішіть виборців. З бютівців ніхто не складе повноваження бо не такої вони моральної натури і не такому їх вчила Тимошенко Ю. Лицемірство, брехня та нажива їх основний девіз по життю. А якщо будуть збирати підписи по їх відкликанню то вони не побрезгууть інвалідними візками, як їх лідер. Вони будуть на сесії приїзджати на візках аби тільки порішати свої питання. Для них облаштують місця за рахунок бюджету «почесні» та нададуть матеріальну допомогу з совбеза. Але з депутатів вони не підуть,бо хворі.

 7. Думка 23.06.2017 at 08:08

  мабуть сьогодні будуть «похорони» Юліної партії. Шкода, що за вирішенням державних проблем Юля не бачить, що під носом робиться. Слончак — «материй» земельний рішала — мав її ім я як прикриття. Всі земельні питання проходили через його руки та гроші завжди прилипали до них Родина не бідувала, навіть мартіні з горла та хліб з ікрою були щоденно. і таке корупційне створіння, ХАБАРНИК з великої літери вчив жити порядних людей. Гнати вон з ради, з міста — на Соловки!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.