Можуть бути у спільній власності...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні у Василькові розгорнулася широка дискусія щодо того, кому повинні належати очисні споруди. Новим поштовхом для розмов на цю тему стало прийняття 3 жовтня сесією міської ради рішення про скасування рішення виконавчого комітету від 25 липня 2017 року «Про встановлення тарифів на комунальні послуги з централізованого водовідведення (очистки стічної води), які надає Колективне підприємство „Васильківська шкіряна фірма“...»

Питання щодо належності очисних споруд у місті дискутується на протязі багатьох років. На нашу думку, цей об"єкт, як варіант, може бути у спільній власності Шкірфірми і територіальної громади...

 

Можуть бути у спільній власності...: 12 комментариев

 1. Дон Корлеоне 04.01.2018 at 11:44

  І зараз, і у випадку спільної власності очисних споруд держава не зможе фінансувати з державного бюджету їхню реконструкцію

 2. Вода 04.01.2018 at 21:47

  Тобто, все що міг взяв. При цьому, ні чого не вклав.

  Чудовий бізнес.

  А тепер, я готовий, щоб громада вклала кошти, і я знову все що можу візьму.

  Знову ж таки, нічого не вклавши.

  Браво!!!!!

  Скільки ж вас Остапів Бендерів в цьому місті!?

 3. Вода 04.01.2018 at 21:55

  Вірно адмін кажете, але спочатку власнику очисних необхідно їх привести до розуму, а вже потім пропонувати спільний бізнес. А, так Ваші слова на аферу змахують.

 4. Пиар 04.01.2018 at 22:01

  Местной быдлоте так далеко до Остапа...

 5. Остап 04.01.2018 at 23:12

  цікаво коли грузини спитають у Миколи за усі «виграні» ним суди... і не тільки грузини

 6. Думка 04.01.2018 at 23:15

  Ось наглядний приклад того як приватний бізнес піклувався за очистні споруди, не забуваючи час від часу підвищувати тарифи на їхні послуги, не вкладаючи кошти на їх модернізацію...

 7. клуб знатоков 05.01.2018 at 10:51

  Тема конечно важная, и очень интересная , ноооо ВООНЮЧАЯ! Нужно сказать главное — нигде в нашей стране очистные сооружения не перебывают собственности частного предприятия или лица, это в принципе не возможно по законам СССР и современной Украины. Но Васильков город уникальный... Каждая новая городская власть изучала этот вопрос и пыталась вернуть очистные сооружения городу, но каждый раз отступала за «барыши». Тем интересней будет наблюдать действия нынешних чиновником, договориться как всегда или вернуть наконец городу. Вот в чем вопрос.

 8. Валерій 05.01.2018 at 13:59

  Коли приїжали розробники генплану м. Васильків з Діпромісто, то головний архітектор вже діючого генплану заявив, що нажаль нашому місту очисні споруди не належать і з часом це може обернутись великою бідою.

 9. клуб знатоков 05.01.2018 at 17:24

  около 15 лет назад, когда я изучал это вопрос, ситуацию с городскими очистными решали на уровне Кабинета Министров, вопрос урегулировали обязательством кожфирмы бесплатно передать это имущество городу, в архивах, к стати, есть соответствующие документы.

  Но власть поменялась, и дело притихло. Или порешали...

 10. Громада 05.01.2018 at 23:06

  Очистні споруди повинні належати місту. Ось один із посилів для створення опозиціонерів...

 11. Гість 06.01.2018 at 01:40

  Пропоную опозіціонєрам, разом з фєнєм пожити біля очисних. Тимчасово. Діток своіх взяти , повітрям тамтешнім подихати. А потім прийняти правильне виваженн рішення

 12. Антивирус 07.01.2018 at 00:17

  Ребяты, я также(в свое время) изучал вопрос с очистными,правда в несколько меркантильном плане.Много чего знал, большее уже позабыл.Но точно могу сказать — город заставят построить новые очистные — к гадалке не ходи, достаточно на сегодня посмотреть карту протекания реки Стугны и чего там сейчас настроено по ее берегам(причем важнее то,кому это принадлежит).

  А вот кто будет строить, кому будет принадлежать — это вопросик интересный! Многие рты раскрывали на этот вкусный кусочек в частную собственность. Но.......есть один нюансик :очистные сооружения без городского коллектора (т.е. поставщика тех сточных вод ,которые перерабатывают) — это ноль, полный ноль без палочки. Поэтому частника затащить не получится да и не очень то и хочется со стороны городской власти...Ведь в этом деле,если правильно все порешать, и влезть в долю — то и внуки/правнуки будут в чоколяди.

  Поэтому ,вангую, — под коренную реконструкцию или новостройку очистных создадут СП,ЗАО,Холдинг — да какая разница что..., но одно будет соблюдаться жестко — строить будет инвестор, город (в лице нескольких правителей)внесет свою долю в виде гарантии поставки сточных вод лет на 50...Дивиденды будут получать они же.

  А громаде города что?да все то же — повышение тарифов на очистку сточных вод ... ежегодное.

  Кто -нибудь возразит?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.