Моя переписка з анонімом...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

29 березня ц.р. на сайті «Рідне місто» я зробив публікацію про те, що 32 з 34 (крім О.Шпильової та М. Алексаняна) депутатів Васильківської міської ради плюнули на Закон та на інтереси своїх виборців, бо нахабно відмовилися звітувати перед ними. Там я зауважив, що в першу чергу мали б звітуватися пару депутатів, яку отримують заробітну плату з міського бюджету. Відразу ж після цього, якийсь анонім, чи анонімша, написав (написала) в коментарі до цієї публікації, що ця інформація просто маразм, мовляв депутати за свою депутатську діяльність зарплату не отримують.

На що я відповів, що повний маразм не знати, що декілька депутатів є посадовими особами місцевого самоврядування і парочка з них отримує зарплату більше ніж 1 000 дол. США. Зауважу, що в часи, коли я був на посаді керуючого справами МВК, моя зарплата була десь в районі 350 дол. США, і це при тому, що мій стаж державної служби перевищував 25 років.

Але цей анонім (анонімша) і після цього ніяк вгамуватися не може. Сьогодні цей анонім (анонімша) вимагає від мене подати штатний розклад з посадовими окладами. Ой як лукавить тут анонім (анонімша), дещо пізніше поясню чому. Якщо не подам, то погрожує написати, що зарплата завсклада, на якій я сьогодні працюю, складає 2 000 євро.

Звичайно, я відреагував і на цей допис. Написав, що не потрібно нервувати та дочекатися подання відповідних декларацій. і тоді стане відомо, хто з нас прав. Щодо моєї зарплати, то аноніму «анонімші» я порадив звернутися з запитом до КП «ККП м. Васильків».

Тут я описав все як було. Ні капельки не збрехав. Хто не вірить, може зайти на сайт «Рідне місто» і переконатися, що я кажу правду.

Крім того ще є деякі моменти, які для широкого загалу можуть бути дуже цікавими. Зокрема про те, що провина депутатів, які не прозвітувалися, може бути лише частковою. І, насамкінець. Є судовий прецедент щодо незвітування депутатів перед своїми виборцями. Не хочете ганьби на всю Україну, звітуйтеся...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.