Мосійчук намагається шантажувати Присяжнюка?..

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На судовому засіданні у справі «Васильківських терористів», яке відбулося 15 лютого ц.р. у Києво-Святошинському районному суді, обвинувачений Мосійчук серед іншого сказав наступне:

Оперуповноважений СБУ Дмитро Єрмакович всю ніч з 23 на 24 серпня пропонував мені дати покази, що вибори у Василькові були сфальшовані за вказівкою голови КОДА Присяжнюка і голови васильківської адміністрації Сабадаша. Я казав, що мене взагалі не було у комісії.
Під ранок він переконував мене дати покази, що Крикунов фінансував виготовлення вибухового пристрою. Кричав, що вибори все одно будуть зірвані, Іващенко буде сидіти. Для мене було дуже дивно, що представник влади вимагає від мене свідчень проти інших представників влади.

На нашу думку ця фраза є нічим іншим, як спробою шантажу керманича Київщини А. Присяжнюка. Мосійчук, як ніхто інший, повинен знати про роль А. Присяжнюка у визначенні результатів виборів 2010 року у Василькові, а тому намагається змусити його якось вплинути на слідство у справі «Васильківських терористів», сподіваючись, що Присяжнюк використає свої зв'язки у владній команді та на колишній роботі в СБУ.

Мосійчук намагається шантажувати Присяжнюка?..: 3 комментария

 1. Светлана 17.02.2012 at 22:44

  Ай да Игореня ай да хитрец)

 2. карпо 18.02.2012 at 12:16

  Коментар схожий на правду.

  Читаючи звіт про покази Мосійчука, на перший погляд здається дивним, що Іващенко в показах Мосійчука ніде не згадується, навіть прізвище. Чого-чого а здатність мислити у Мосійчука не відібрати, а там часу в нього багато. Він добре розуміє, якщо шеф його «здав», то «відмазатися» він їм допомагати не буде. А якщо навіть не Іващенко його «здав», то це не та величина, щоб у справі, яка набрала великого розголосу, допомогти. Та й чим допомагати? «Зелені» і самому потрібні. Все частіше приходиться «тушити» скандальні справи. Тут треба брати повище. І тримати на гачку. І виникла ідея – а чи не прив’язати до цієї справи Присяжнюка. Тим паче, що є за що, і це Мосійчук точно знає.

  Але навряд чи це Мосійчуку допоможе. По-перше у Йосиповича в самого проблем вистачає. Ще з «терористами» зв’яжися, можеш вилитіти з «обойми». А зважаючи на перестановки нагорі це можливо. По-друге навіть у Василькові, крім Боровика, всі знають, що СБУ всіляко намагалася не «зв’язуватися з політикою» особливо після інтерв’ю Азарова, який сказав, що трупів немає – значить вибори пройшли нормально. І немає сили в природі, яка б заставила Службу сьогодні , через більше як рік, після виборів признатися перед всім світом, що вони тоді недопрацювали і тепер хочуть виправити ситуацію. Як кажуть чушь полнейшая.

  Думай, Ігорь, крепко думай.

  P.S. Цікаво було б узнати, чи не сняться Мосійчуку побиті по його вказівці громадські активісти, спалені майно та автомобілі, чисячі обдурених та обкрадених ним та Іващенком васильківців. Якщо ні, значить ще не дойшло. Але дойде. Принаймні я в це вірю.

 3. admin 18.02.2012 at 19:15

  На сайті http://www.vasilkov.info 17 лютого з'явився коментар від користувача під ніком ПАТРІОТ щодо даної тематики. Подаємо його в частині, яка стосується нас та нашого сайту:

  Тільки но на сайті Рідне Місто, власником якого є свідок обвинувачення у справі так званих “васильківських терористів” Анатолій Боровик зявилося провокативне повідомлення під не менш провокативним заголовком “Мосійчук шантажує Присяжнюка?”. З цього приводу обвинуваченні в так званій справі “васильківських терористів”, що цією публікацією свідок обвинувачення А. П. Боровик підтвердив свою причетність до фабрикації цієї кримінальної справи. А саме підтвердив, що перебуває і знову контактить з оперуповноваженим СБУ Дмитром Єрмаковичем. Ця публікація Боровика підтверджує покази Мосійчука, що в ніч з 22 на 23 серпня оперуповноважений СБУ Дмитро Єрмакович вимагав від нього дати неправдиві покази на Голову Київської облдержадміністрації

  Анатолія Присяжнука та Голову Васильківської райдержадмінстрації Володимира Сабадаша. Про жодний шантаж з боку Мосійчука високопосадовців не йдеться, навпаки Боровик та Єрмакович вимагали від Мосійчука дати неправдиві свідчення проти осіб, з якими він ніколи жодних політичних чи будь-яких інших справ не мав.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.