Морозюка зняли. Що далі?.. (частина 1)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

До честі В.Кличка, він дослухався до громадської думки жителів Васильківщини і зняв Морозюка з реєстрації кандидатом в нардепи. Очевидно, такий розвиток подій змусить членів фракції «Удар» у міській раді кардинально змінити свою позицію по відношенню до Іващенка.
Сказати, що мешканці Василькова не задоволені роботою ударівців у міській раді – це означає не сказати нічого. Бо попередні два роки вони слухняно голосували за помахом руки одіозного «бізнесмера», ігноруючи при цьому інтереси територіальної громади. Як би там не було, найближчі дві сесії, які за нашою інформацією відбудуться одна за одною, покажуть хто такі Васильківські ударів ці насправді.
Лакмусовим папірцем для них повинно стати голосування про створення тимчасової контрольної комісії стосовно МАФів та стихійної торгівлі на вулицях міста.
Впевнені, що мешканці Василькова інформуватимуть вище керівництво «Удару» про роботу їхніх депутатів у міській раді.

Морозюка зняли. Що далі?.. (частина 1): 1 комментарий

  1. Казак САГАЙДАЧНЫЙ 17.10.2012 at 10:33

    На днях в Василькове в агит.палатках оппозиции агитаторы раздавали газеты где на четвертой странице можно было ознакомиться с опросом «Почему Вы подерживаете Романюка».Каково было удивление козакив Василькивщины и Обухова прочитать яко бы интервью атамана А.Н. Сокола,которое он не давал.Как выяснилось,проплаченная журналистка из Киева, которая представилась как Алена,пытаясь отработать деньги Романюка намечатала несуществующее интервью. Цель провокации неудавшаяся попытка поднять рейтинг Романюка.Сегодна Алена позвинила А. Н. Соколу и извиняясь сказада что в пятницу в этой же газете будет напечатано опровержение.Господину Романюку козаки пишут письмо в котором советуют Романюку с этой газетой сходить в...,! а 29 октябя сможете под...ь этой газетой свой ... вместе со своим рейтингом.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.