Морозюк ганьба для «Удару»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Вчора, під час зустрічі з виборцями у Василькові, це звернення та інші документи були вручені голові партії Удар" Віталію Кличку.

Морозюк ганьба для «Удару»: 3 комментария

 1. Митяй 08.10.2012 at 18:38

  Дааа- нужно было Кличку выдвинуть Боровика или на крайний случай Денисенка эти (взяток не брали и никому не давали)ой чуть не забыл ещё можно расмотреть такие кандидатуры как Басилкевич и Семенец А.И. это те которых Морозюк чуть не посадил к их счастью Морозюка уволили.Басилкевич разбазарил имущество бывшего колхоза «зоря» где Председателем была доведённая до смерти Герой Соц.Труда Алина Медведь.Семенец присвоил парковую зону и построил там Сельпо.

 2. nikolay34 08.10.2012 at 21:05

  Чутки, різного ґатунку брудні вигадки, вилучення окремих відомостей із загального контексту і незбалансоване подання інформація , особливо, якщо це відбувається напередодні виборів, виникають переважно тоді, коли у опонентів не вистачає фактів.

  Кандидат у народні депутати України від партіі «УДАР» по 94 одномандатному виборчому округу Морозюк Сергій Миколайович, як пересічний українець, який безпосередньо живе і багато років працював у сфері боротьбі зі злочинністю, з корупційними схемами під час приватизаціі , дуже добре знає ситуацію, яка склалась у роботі державних органів по Васильківському та Обухівському районах. В цьому окрузі – правовий колапс.

  Сергій Миколайович, як нормальна людина, не опускається до брудних, незаконних методів передвиборної боротьби, не проголошує на кожному розі пусті гасла і неправдиву інформацію про своїх опонентів. Він чесно працює і його відповідь- це конкретні результати його дыяльності :

  1. за позовом Васильківського міжрайонного прокурора до Відкритого акціонерного товариства «Западинське» було повернуто у державну власність гуртожиток (вартість якого станом на 15.02.2012 становить 3263843,28 грн грн), розташований в м. Васильків, вул... Комарова, 64 а. Це підтверджується Рішенням Господарського суду України від 07 вересня 2009 року справа №13/014- 10.

  2. Господарський суд Київської області, розглянувши позов міжрайонного прокурора, Іменем України прийняв рішення від 14 травня 2009 року :

  справа 13/052-09 – Визнати недійсним договір куплі –продажу нежитлової будівлі (гуртожитку) і зобов`язати ВАТ»Саливонківський цукровий завод» ПОВЕРНУТИ гуртожиток, що знаходиться в смт Гребінки, вул...Білоцерківська, 3, — ДЕРЖАВІ !

  справа 13/053-09 : Визнати недійсним договір куплі-продажу нежитлової будівлі(гуртожитку) і зобов`язати ВАТ»Саливонівський цукровий завод» повернути гуртожиток, що знаходиться в смт Гребінка, вулю південна. 12 – ДЕРЖАВІ !

  справа 13/054-09 : Визнати недійсним договір куплі-продажу нежитлової будівлі (гуртожитку), і зобов`язати ВАТ « Саливонівський цукровий завод» повернути гуртожиток, що знаходиться в смт Гребінки, вул...Південна, 14 – ДЕРЖАВІ !

 3. адмін 09.10.2012 at 14:20

  Митяю та Nikolay34. А.Боровик є в списку кандидатів в депутати Верховної Ради України від ПП «Нова політика» (у виборчому бюлетені №10).Тому він не є конкурентом С.Морозюку по 94 округу. Щодо об’єктивності матеріалів від admin, кожен свій матеріал ми супроводжуємо офіційними документами, фото або відеоматеріалами в т.ч. і щодо діяльності С.Морозюка.

  На зміст коментарів до наших матеріалів ми не впливаємо.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.