Мокнуть під дощем... (Оновлено 5.12.2017)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

4 грудня на сайті Васильківської міської ради зареєстрована електронна петиція «Облаштування накриттям автобусної зупинки „Автопарк“, вул. Декабристів.» http://e-dem.in.ua/vasylkiv/Petition/View/6

На протязі останніх двох років у Василькові чимало зроблено для впорядкування автобусних зупинок. Приведений до ладу їх зовнішній вигляд, зручнішим став заїзд маршруток для посадки і висадки пасажирів, замінені на нові обмежувальні бордюри та відремонтоване асфальтне покриття.

Разом з тим, частина зупинок, зокрема по вулиці Декабристів, знаходиться в занедбаному стані та не облаштована навіть елементарними накриттями для захисту від атмосферних опадів та місцями для сидіння.

В результаті багато людей, в тому числі школярі та маленькі діти, яких батьки ведуть у садочки, змушені сьогодні в очікуванні транспорту мокнути під холодним дощем та мокрим снігом, не маючи захисту від пронизливого вітру.

Висловлюємо сподівання, що міська влада оперативно відреагує на нашу інформацію та в короткий період будуть вжиті необхідні заходи для приведення проблемних зупинок пасажирського транспорту до належного стану...

 

Мокнуть під дощем... (Оновлено 5.12.2017): 3 комментария

 1. Антивирус 17.11.2017 at 22:49

  Помню -помню остановочку! На ней еще незабвенный Мосийчук свой пиар лепил — мол вышиванку с зубом даю, что построю чего-то там для людей, только выберите.Потом по этой теме и другие топтались- Миша Армян хотел гендель соорудить с навесиком для ждущих — не сложилось видно по ожидаемым барышам от коммерции, далее действующий депутат Романюк через своего помощника -воина фейсбучного Владилена — тож обещал красиво дворец/остановку, но также красиво и «развел» лохов-избирателей.Затем были усякие активисты помельче от укропа-сволотвы — результат ноль........Теперь вот детки с микрофончиками пытаются замутить.

  А хотите результат? Даю наводку местным неравнодушным и охочим до действий : сходите до Михал Михалыча,в свое время хапнувшего на дурняк всю землю вдоль дороги, да попросите убедительно построить какую-некакую остановочку.Уверен — смог навоздвигать оте сарайчики под аренду — сможет и ее долгожданную возвести.Тем более и прогнется заодно перед властью — давно повод ищет. Успехов!

 2. Антивирус 20.11.2017 at 12:57

  Ух ты, судя по активности обсуждения этой темы ответ напрашивается сам собой : «Та нехай мокнут и дальше, и малые и старые.......» На кой тогда репортаж мастырить?

 3. Гриша 20.11.2017 at 18:36

  Мих.Михалича бояться обурить, бо стане знову обл.депутатом то покаже їм кузькину мать. Хоча є великі сумніви щодо його депутатства, я маю на увазі, майбутнього.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.