Облаштовують зупинку «Автопарк»... (Оновлено 4.07.2018)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

04.07. 2018. Сьогодні почали монтаж накриття на автобусній зупинці «Автопарк». Будівництво розпочато за ініціативою Олександра Бабарика, Людмили Струк та за підтримки ГО «Рідне місто»...

 5.01.2018.  Станом на сьогодні петицію "Облаштування накритям автобусної зупинки «Автопарк» підписало 62 осіб зі 100 необхідних для її розгляду місцевою владою. До кінця збору підписів залишилося 58 днів. Подяка тим, хто петицію вже підписав і прохання підписати до тих, хто цього ще не зробив...

5.12.2017.   4 грудня на сайті Васильківської міської ради зареєстрована електронна петиція «Облаштування накриттям автобусної зупинки „Автопарк“, вул. Декабристів.» http://e-dem.in.ua/vasylkiv/Petition/View/6

На протязі останніх двох років у Василькові чимало зроблено для впорядкування автобусних зупинок. Приведений до ладу їх зовнішній вигляд, зручнішим став заїзд маршруток для посадки і висадки пасажирів, замінені на нові обмежувальні бордюри та відремонтоване асфальтне покриття.

Разом з тим, частина зупинок, зокрема по вулиці Декабристів, знаходиться в занедбаному стані та не облаштована навіть елементарними накриттями для захисту від атмосферних опадів та місцями для сидіння.

В результаті багато людей, в тому числі школярі та маленькі діти, яких батьки ведуть у садочки, змушені сьогодні в очікуванні транспорту мокнути під холодним дощем та мокрим снігом, не маючи захисту від пронизливого вітру.

Висловлюємо сподівання, що міська влада оперативно відреагує на нашу інформацію та в короткий період будуть вжиті необхідні заходи для приведення проблемних зупинок пасажирського транспорту до належного стану...

 

Облаштовують зупинку «Автопарк»... (Оновлено 4.07.2018): 3 комментария

 1. Антивирус 17.11.2017 at 22:49

  Помню -помню остановочку! На ней еще незабвенный Мосийчук свой пиар лепил — мол вышиванку с зубом даю, что построю чего-то там для людей, только выберите.Потом по этой теме и другие топтались- Миша Армян хотел гендель соорудить с навесиком для ждущих — не сложилось видно по ожидаемым барышам от коммерции, далее действующий депутат Романюк через своего помощника -воина фейсбучного Владилена — тож обещал красиво дворец/остановку, но также красиво и «развел» лохов-избирателей.Затем были усякие активисты помельче от укропа-сволотвы — результат ноль........Теперь вот детки с микрофончиками пытаются замутить.

  А хотите результат? Даю наводку местным неравнодушным и охочим до действий : сходите до Михал Михалыча,в свое время хапнувшего на дурняк всю землю вдоль дороги, да попросите убедительно построить какую-некакую остановочку.Уверен — смог навоздвигать оте сарайчики под аренду — сможет и ее долгожданную возвести.Тем более и прогнется заодно перед властью — давно повод ищет. Успехов!

 2. Антивирус 20.11.2017 at 12:57

  Ух ты, судя по активности обсуждения этой темы ответ напрашивается сам собой : «Та нехай мокнут и дальше, и малые и старые.......» На кой тогда репортаж мастырить?

 3. Гриша 20.11.2017 at 18:36

  Мих.Михалича бояться обурить, бо стане знову обл.депутатом то покаже їм кузькину мать. Хоча є великі сумніви щодо його депутатства, я маю на увазі, майбутнього.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.