Міжнародні спостерігачі: найгрубіші порушення в Первомайську і Обухові

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

«...В угаре мажоритарных войн власть не учла важный нюанс. С окончанием выборов в стране все еще продолжают оставаться наблюдатели. После дня голосования их внимание сконцентрировалось как раз на проблемных участках выборов. В результате плотность международных наблюдателей на десяти оставшихся округах возросла в несколько раз. И сегодня в отчетах куда более подробно излагаются детали силового захвата в Первомайске, использование слезоточивого газа в Киеве и самовольное провозглашение победы Татьяны Засухи в Обухове, чем инновационные преимущества использования камер наблюдения на участках...»
http://www.pravda.com.ua/articles/2012/11/5/6976677/
Українська правда

Міжнародні спостерігачі: найгрубіші порушення в Первомайську і Обухові: 5 комментариев

 1. JR 05.11.2012 at 17:09
 2. JR 05.11.2012 at 17:34

  www.pravda.com.ua/columns/2012/11/4/6976663/ Прочитал статью,посмотрел видео.В третьем видео. ролике слева за столом сидит коммунист сЕМЕНЕЦ и голосует за ПРеступное решение! Коммуняку на геляку!!!!!!!

 3. JR 05.11.2012 at 17:41

  www.pravda.com.ua/rus/news/2012/11/5/6976744/ Генсек обеспокоин...

 4. мешканець в/м 11 05.11.2012 at 23:42

  JR: Хлопці не забувайте, що ваші висловлювання читає і простий електорат, судячи з того як ви агресивно поводитесь, то багато хто передумає голосувати і за ваші політпогляди, чим ви краще за ваших опонентів? Ті хоть толерантно себе ведуть і не верещать на весь інтернет, повірте наберуть більше голосів. Ви що не розумієте, що цим собі мінус робите. Така завзятість говорить про те що у вас із під носа бабло «упливає». А де ви були коли цілий рік ком.тарифи відбивали? Воювали за неприйняття пенс.реформи? Чули тільки відповіді, а ми неголосували. А людям, що від цього легче? Коли богачі сперечаються, то вони знають за що. За свої бізнес інтереси. А бідним подачки з барского плеча кидають. Відбувши вибори хтось мріє поїдати до Франціі та ін. іноз.країни і.т.д. А де залишимся ми — в ДУПІ!!! Грошей в бюджеті не має!!!Криза крокує. Думайте що буде на столах ваших простих сімей, чим сім"ї годувати будете, а богаті розберуться!!! Люди думайте що робите коли голосуєте, думайте куди відправлять вас шукати 7 коліна!!!!!!!!!!!!!! Успіху всім та мудрості. Багатих кучка, а нас багато. Ось і виходить бідний голосує за богатого, який побудував для себе социалізм, а нам розповідають що це утопія при цьому платять за газ по таким цінам як і просте населення та за ін. природні ресурси. Думайте що робите. Любіть свою родину та свою країну!!!

 5. мешканець в/м 11 05.11.2012 at 23:53

  JR: Ви коли пишете, то не забувайте що за вашими призивами треба пів Василькова туди відправити, нащих бабусь, дідусів, якби не вони виграли нам мир на цій землі, то і ви б так не «чірікали». Чи ви з полізайських родин? Що знущалися з мирного населення?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.