Мітинг у Василькові 14.03.2012 року

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

http://www.youtube.com/watch?v=64wdRkgqN3Q

Громада міста Василькова, обурена незаконним підвищенням тарифів на теплоносії перед судовим засіданням у Васильківському міжрайонному суді, провела мітинг з прийняттям резолюції по незаконному займанню посади міського голови Іващенком С.Г.

Зокрема в резолюції, прийнятій громадою міста, адресованій голові Київської облдержадміністрації зазначається:

«Голові КОДА А.Присяжнюку

Вимагаємо від Вас негайного вжиття заходів щодо забезпечення дії Конституції та законів України на території м.Василькова Київської області.

В черговий раз просимо Вас прибути до нашого міста для відкритої зустрічі з його мешканцями, на якій оголосити свою особисту позицію та позицію керівництва КОДА щодо подій навколо тотальної фальсифікації результатів останніх місцевих виборів у Василькові та навколо чисельних зловживань владою міського голови Іващенка — висуванця від Партії Регіонів.

У разі Вашого нереагування на наше звернення, залишаємо за собою право закликати виборців м.Василькова та інших населених пунктів Київської області не голосувати за список Партії Регіонів та кандидатів по мажоритарних округах від цієї політичної сили на виборах до Верховної Ради України.»
Мітинг у Василькові 14.03.2012 року: 6 комментариев

 1. Вектор 15.03.2012 at 20:21

  Иващенковская « молодая амбитная команда» Грушка,Панжакидзе,Калиниченко,Агеев,Марущак(если судить по видео)на митинге воды в рот понабирали и в защиту мера слова не сказали!

 2. Сергийко 16.03.2012 at 16:42

  Отака собі «каманда», котра начебто вибрана громадою , — але всі свої сили і здібності направляє на те щоб в Василькові жити стало просто неможливо — розбиті дороги, відсутнє освітлення на вулицях, грабіжницькі тарифи і повний непрофесіоналізм керівників щодо роботи на громаду, але звіряча хитрість та підступність в діях для себе і собі в карман.

 3. Tanrexio 17.03.2012 at 13:25

  Почему информации об организации митинга не было ни на этом сайте ни на сайте vasilkov.info ?

 4. admin 17.03.2012 at 14:27

  У нас на сайті було повідомлення --> ridmisto.com.ua/povidomlennya/

 5. Tanrexio 17.03.2012 at 16:29

  Повідомлення дати розгляду міськрайонним судом скаргу міжрайпрокурора і організація мітинга зі збором підписів — різні речі.

 6. Achtung 19.03.2012 at 01:09

  будь яке мирне зібрання по відстоюванню інтересів громади для куця це визнання його власної безпорадності

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.