МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

З метою  протидії  незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів до неї та вибухових матеріалів, а також  профілактики правопорушень з їх використанням  з  1 по 30 квітня 2017 року в Україні пройде місячник добровільної здачі зброї.

Громадяни, які у вказаний термін добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

У разі добровільної здачі незареєстрованої зброї чи спецзасобів, у подальшому, якщо вона не значиться в обліках як втрачена, викрадена чи не була знаряддям скоєння злочину, громадяни мають право зареєструвати здану ними зброю чи спецзасоби на своє ім’я. Нагадаємо, що згідно  статті 263 Кримінального кодексу України носіння, зберігання, придбання, виготовлення або збут вогнепальної зброї, боєприпасів чи вибухових речовин без відповідного дозволу карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

         Шановні жителі Васильківщини! З питань добровільної здачі незареєстрованої зброї звертайтесь до Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській області.

Васильківський ВП
ГУНП в Київській області

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.