Місту — злагоду і спокій!.. (оновлено 23.11.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

23. 11.    Непроведення пленарних засідань ради на протязі останніх 9 місяців  привело до реальних труднощів з використанням  бюджетних коштів. Становище  ускладнюється  тим, що до кінця фінансового року  залишилися лічені дні.  Очевидно, рада збереться на своє позачергове засідання, щоб якимось чином вирішити це питання.

Зважаючи на надзвичайну гостроту проблеми, будь-яка спроба будь-кого дестабілізувати роботу цієї позачергової сесії, отримає належну оцінку з боку територіальної громади.

05. 11.  Сьогодні, як ніколи, Василькову потрібні суспільна злагода і спокій. Після півтора десятиліття перманентних протистоянь всіх з усіма — «війни» з Засухами у 1999—2006р.р., боротьба громади з грабіжницькою місцевою владою у 2006 -2012р.р., три виборчі компанії з виборів міського голови у 2013,  2014, 2о15 роках, довели Васильків «до ручки»:

— інвестиційні можливості міста втрачені майже стовідсотково;

— основні комунальні підприємства фактично розвалені. В результаті — місто без води. Напередодні зими — можемо залишитись і без тепла.

— інфраструктура зношена, потребує багатомільйонних вкладень, яких у місті немає. Вірогідність техногенних аварій зростає з дня на день...

І це ще далеко не всі проблеми, які потребують негайного вирішення.

Кому незрозуміло, що будь-який курс на конфронтацію заради власних амбіцій, в сьогоднішніх умовах — це злочин проти кожного з нас і територіальної громади взагалі...

Тому закликаємо новообраних депутатів міської ради та міського голову до злагодженої роботи на благо міста та його мешканців.  Закликаємо також місцеві осередки політичних партій та громадських організацій консолідувати свої зусилля навколо стабілізації суспільно-політичної ситуації у Василькові...

Місту — злагоду і спокій!.. (оновлено 23.11.): 21 комментарий

 1. сергій 06.11.2015 at 00:09

  Ну починається ))) Поки йшли до влади то і інвестиції будуть і тепло повернемо і воду зробимо і депутатів відкличемо які працювати не будуть, закон же вже дозволяє... А як прийшли то інвестиційний можливості втрачено, тепла може і не бути, інфраструктура зруйнована, депутати допоможіть «не зруйнувати свою кар'єру» як це сталось у попередника... Якось дуже швидко заспівали стару пісню ще навіть не почавши працювати. Боюсь, що на жаль, так всіма очікувані зміни переносяться на наступні періоди. Дуже надіюсь що помиляюсь, але швидше за все навіть переможець побачивши нову раду зрозумів що його чекає найближчим часом... Вам би шановний Володимере Івановичу не знущатись над іншими учасниками перегонів та запрошувати їх Вас вітати, а самому відкинувши свої амбіції попросити їхньої (їхніх команд, запропонувати молоді) співпраці у відродженні міста, адже цього разу Ваші можливості значно слабші. Ще раз бажаю вам успіху і вибачаюсь якщо чимось образив бо намагаюсь дивитись на ситуацію реально.

 2. admin 06.11.2015 at 11:59

  сергію: — це оцінка сьогоднішньої ситуації у Василькові з точки зору ГО ,Рідне місто". Вона, як і інші, може не співпадати з поглядами на цю проблему з боку місцевої влади, чи інших суб"єктів громадсько-політичного життя у Василькові.

  Більше того, ми готові на сторінках нашого сайта і в інших наших інформресурсах показувати їх позицію щодо міських проблем та шляхів їх вирішення, якщо вона навіть не співпадає з нашою.

  Щодо «нової» ради. Наші погляди на її склад більш оптимістичні за ваші. Хоч, по великому рахунку, він міг бути і кращим. Але, як кажуть — маємо те, що маємо.

  Щодо залучення молоді — повністю з вами погоджуємось.

  І, накінець. На нашу думку, сьогодні всі повинні зрозуміти, що продовження конфронтації між гілками місцевої влади, між впадою і окремими політсилами чи групами людей, і т.ін. не принесе дивідентів жодному з учасників протистояння...

  • Против всех 06.11.2015 at 20:58

   Надо было показывать ещё с времен Поповича, Иващенка и всех халуйов депутатов...розваровали Васильков до нитки, роздали все что можно под магазины, вонючие ларьки (в том числе и клумбы!!!!! например возле почты)...А теперь кричите караул, всему пришёл писец! Вы его не видите, а он есть! (в поддержку комента ниже)

 3. Антивирус 06.11.2015 at 13:48

  Ну Вы , Палыч, и оптимист!

  На мой взгляд - у Сергея более реалистичное видение ситуации.Ну и снова пару банальностей в тему:

  *****"Всех много,а всего мало.Всего на всех не хватит.Всего что мало - надо делить не на всех. Так что бы НЕ ВСЕМ - хватило всего."

  *****-Вы видите в Василькове писеца?

  -Нет не вижу!

  — И я не вижу,но он есть...

  Ну все, купил мешок семок — жду событий

 4. Тобтовирус 07.11.2015 at 18:56

  А я с Антивирусов согласен.

 5. Тобтовирус 07.11.2015 at 18:58

  Вы видите Присяжнюка в Василькова? Нет!? И я не вижу, но он есть!

 6. admin 07.11.2015 at 19:45

  Тобтовирусу: — Страдання по Поповичу? Чи по Семенцю? Страдання є, чи їх немає? Нет? І ми їх не бачимо. Але ж вони є!..

  • Олег 08.11.2015 at 19:22

   Палыч, уже несколько дней как сбылись Ваши политические мечты в городе. Скажи, Палыч, когда будет город-сад будет и колбаса на деревьях начнет расти? Никому не мешаю работать, аж сам себе не верю. Купил секатор, жду, когда первый батон балыка с дерева срежу. Палыч, как друга прошу. Предупредите пожалуйста на нашем любимом сайте.

 7. admin 09.11.2015 at 13:07

  Олегу: — як бачите, наші «политические мечты» співпали з «мечтами» переважної більшості васильківців, які взяли участь у місцевих виборах.

  Щодо «батона балыка с дерева». Ви ж, як ніхто інший, знаєте, що в у Василькові в період з 2006 по 2012 р.р. з «дерева» обідрали всі «балыки» разом з «корою і листям».

  Тому у найближчому майбутньому чекати перетворення міста в «город-сад»-марна справа.

  Але, як кажуть — «терпение и труд все перетрут»...

  • Олег 10.11.2015 at 00:24

   Палыч, если по Вашему мнению только до 2012 обдирали все, то тогда уже три года никто ничего не обдирает? Это Ваша логика. Так, когда же ждать сада с батонами колбасы? Три года все растят лелеят, а оно все по прежнему. Да хрен с ним если бы по прежнему — кака была как есть. Так ведь блин каждый год из последних трех лет честнейшего правления и не обдирания все хуже.

   Палыч, если Вы не знаете, спросите у своего любимца народных симпатий — в каком состоянии было все в 2013, когда он произвел первое пришествие и какой пипец сейчас во время второго пришествия. Палыч, разница в разы.

   Палыч, в 2013, я бы народному избраннику Василькова искренне позавидовал, было с чем работать и над чем. Сейчас не завидую, настал звиздец. За годы честнейшего необдирания с 2012 нету ни хрена.

   Палыч, буду терпеть и ждать батонов балыка вместе с Вами. По дружески первому скажете, когда начнут расти? Даже обещаю никому не мешать работать. Мне искренне жаль, тех, кто сейчас после честнейших трех лет необдирания, пришел к власти. Не обдирать за честнейшие три года ничего точно не осталось. А в начале 2013 еще было. Не верите? Спросите у тех кому верите.

 8. сергій 09.11.2015 at 14:04

  Отож бо і воно що частина тих хто взяв участь у виборах і якщо взяти взагалі то це навіть не 20% населення, тож говорити про велику пібтримку це аж занадто перебільшення. А що до оббирання баликів, то давайте будемо щирими, як би баликів не було то ні хто б на цю посаду не претендував би. Тим більше не з «місцевих». А"балики на деревах" відростали, відростають і будуть відростати завжди. Тож не потрібно вже виправдовувати завчасно того хто ще навіть толком працювати не почав, якось не дуже сприймаеться, особливо перечитуючи і згадуючи обіцянки. Бо тут що не коментар чи тема з вашої сторони то одні виправдовування і згадування попередників, окрім звичайно того періоду коли ви вже були при владі, тоді ж ні хто ні чого не оббирав, а прямо таки золоті чачи були у місті...)

  • admin 10.11.2015 at 15:59

   Сергію: — у виборах бере участь виборець, а не населення, як ви кажете. У Василькові проживає 36,5 тис. мешканців. Серед них — близько 8 тис. дітей. Отже виборців у нас щонайбільше 27 тис. З них голосувало на місцевих виборах близько половини. З цих причин названа вами цифра в 20% є не зовсім коректною. Це так, для вступу.

   Далі. Погодьтеся, що у нас на сайті кожен має можливість висловити свою точку зору з того чи іншого питання. Причому, незалежно від того, співпадає вона з нашою, чи ні...

   Звичайно, у нас є своя позиція щодо того, що відбувається у Василькові. Ми її висловлюємо публічно від імені адміністрації сайту ГО «Рідне місто». Подобається комусь ця позиція, чи ні — це вже інша справа.Головне, що її можна обговорювати без будь-яких обмежень...

 9. Антивирус 10.11.2015 at 12:37

  Балыки будут(вернее они есть), но достанутся не всем — их уже реально уменьшилось.

  Но опять же есть универсальное средство — отобрать у чужих/передать своим.

  С этого и начнется.

  • сергій 10.11.2015 at 15:41

   Ось тут на 100% згоден ) А от я воно все буде мы побачимо найближчим часом )

 10. сергій 10.11.2015 at 18:17

  Так я і не сперечаюсь і ні чого про чужі думки поганого не кажу. Але якось дивно, до виборів думка була що як тільки цей кандидат переможе все буде супер, а після виборів трошки риторика змінилась...

 11. admin 10.11.2015 at 18:22

  сергію: — будь-ласка, вкажіть в якому нашому матеріалі мова йшла про «супер»...

  • сергій 10.11.2015 at 18:39

   Так, тут я помилився, супер потрібно було взяти в лапки. Але ось такий текст: « Врахувавши перераховане нами вище, ознайомившись з передвиборчими програмами кандидатів, ми вирішили віддати свої голоси кандидату на посаду міського голови Сабадашу Володимиру Івановичу.» на мою думку інакше як супер назвати назвати тяжко. Але так про «супер» не було. Вибачаюсь

 12. admin 10.11.2015 at 19:09

  сергію: — З нашою позицією погодилась найбільша частина виборців, які взяли участь у голосуванні. Це означає, що наш вибір був оптимальним...

  Щодо передвиборчих програм інших реальних кандидатів на посаду міського голови, насамперед Поповича, то вона, на нашу думку, не витримує жодної критики...

 13. Антивирус 11.11.2015 at 10:40

  Вы б,Анатоль Палыч,помолчали о Поповиче.Время еще покажет насколько «оптимален» ваш выбор...

  Во всяком случае городом снова собирается руководить каманда заезжих менагеров, готовых в любой момент свалить при неблагоприятных обстоятельствах. И естессственно — без ответсссственности.

  И , как видно, это будет проходить под полный одобрямс нового набора депутатов.

 14. admin 11.11.2015 at 11:47

  Антивирусу: — це вибір в першу чергу мешканців Василькова. А вже потім наш. Причому, і міського голову, і депутатів, на цей раз обрали дійсно виборці. Згадайте, як зовсім по іншому було у 2010 році.

  Щодо «мрачных» перспектив, які ви тут намалювали, скажемо так — поживемо побачимо...

 15. Антивирус 24.11.2015 at 14:05

  Палыч,что за такие грозные пожелания работе депутатов? Голосуйте, а то громада ,типа, оценит не так? Мол, не знаете, что ЭТА Рада проголосует так как надо и без упоминаний о громаде.

  Единственно,сразу хочу предупредить ту же «громаду» — будешь сильно удивлена тем местам, куда пойдут бюджетные деньги. Рыпаться -бесполезно, все решено и одобрено до тебя, громада.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.