Міського депутата свободівця обікрали?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Загальновідомо, що стосовно  депутата міськради від ВО «Свобода» Юрія Коваленка відкрито кримінальне провадження. (див у нас «Буде резонансний скандал...»).

За інформацією самого Коваленка, під час його перебування його на посаді директора КП «Васильківсервіс» з підприємства були викрадені посвідчення з печаткою підприємства та особистим підписом Коваленка.

Тільки нам незрозуміло, чому на підприємстві зберігалися повністю оформлені посвідчення без внесення прізвища, імені та по-батькові особи...

Детальніше про цю справу дещо пізніше...

Міського депутата свободівця обікрали?.: 5 комментариев

 1. Адвокат 19.07.2018 at 10:24

  Це мається на увазі та історія, коли Юра Коваленко взяв на роботу паркувальників, не платив їм декілька місяців зарплату, а потім, коли працівники почали більш рішуче заявляти про виплату зарплати, Коваленко, за підказкою своїх кураторів адвокатів Кривши та Крикунова, які за сумісництвом займаються рейдерством, аферизмом та підробкою документів, влаштував лялькову виставу, використавши вигадану кураторами історію про те, що нібито у нього викрали документи і посвідчення паркувальників ті, кого він взяв на роботу. З цією висмоктаною із пальців аферистів історією, бовдур Коваленко звернувся до поліції, написавши заяву-пасквіль. Цікава взагалі ця партія «Свобода», складається таке враження, що туди потряпляє особливий контингент людей, після феєричної роботи яких добросовісним громадянам ще довго доведеться судитись, проводити усілякі експертизи, витрачати гроші на суди та адвокатів, щоб поставити аферистів на місце і повернути собі награбоване. Згадується вислів: «проблемы индейцев Шерифа не *бут!» От так і в нашій «правовій» державі всі відповідні органи знають хто і чим займаєтья, тільки бажання притягнути до відповідальності злочинців у цих органів чомусь не виникає, питання чому і до яких пір це буде продовжуватись? Чи може це певний спосіб підштовхування людей до самосуду і самоуправства?

 2. Юра 19.07.2018 at 18:55

  Адвокату: кого ще крім Коваленка Юрія ви відносите до «особливого контингенту людей»? Можете конкретні прізвища назвати і факти? Бо складається враження, що через одну паршиву вівцю ви хочете кинути тінь на всю поважну політичну силу, якою без сумніву є ВО «Свобода».

 3. Адвокат 22.07.2018 at 17:27

  Як це кого? А депутат сволотівець міської ради Ярослав Кривша — прихвостень і подєльнік Крикунова, який в якості адвоката допомагає недобитому Крикуновському ОПГ в тандемі із алкашом, вбивцею та рейдером Корнієнко легалізовувати награбоване у васильківців. Тільки не кажіть, що Вам це невідомо. Ця Банда грабує у васильківців землі, будинки та квартири, використовуючи отримані нелегальним шляхом дублікати печаток міської ради, БТІ, та інших установ з того часу як біологічне сміття іващенко зколотило цю мародерську ОЗУ в 2010 році. Таких справ у місті не одна, не дві і не три, а набагато більше. Не вірите?

  www.youtube.com/watch?v=o...FEWbY&t=197s

  www.youtube.com/watch?v=GqtYq1nv8J8

  www.youtube.com/watch?v=w3oELT7AU0w&t=1s

  www.vasilkov.info/forum/i...%82%D1%96%D0%B2/

  І це тільки те що на поверхні.

  Цікавим фактом є те, що весь цей морок обслуговує Васильківських маргінальних політиків, перевертнів в погонах, та інших паразитів, які звикли жити за чужий рахунок. Все по європейські. Вже чотири роки прошло, як перемогла «гідність», а мерзота і надалі спокійно гуляє вулицями міста і грабує людей. Можна припустити, що з таким станом справ найближчим часом можна буде розпочинати полювання на цих недобитків для відвертої розмови по душам, а можливо і по зубам. Хоча ні, навіщо? Давайте почекаємо ще трохи поки вони ще десяток людей пограбують чи вб"ють, поки заріжуть ще одну багатодітну матір, як це трапилось з Лілею Гордєєвою, яка захищала свої права і права своїх дітей. Хозяєвам жизні, в яких родичі в печерському суді і звязки в правоохоронних органах, набридло судитись з Лілею, коли вона встановила факт фальсифікації колишніми партнерами по бізнесу документів і подонки, в яких і так із пельки перло, замовили вбивство своєї куми, матері трьох дітей. Соціальні паразити втратили звязок з реальністю і відчувають свою безкарність через продажну мерзоту в судах, поліції, прокуратурі та інших поважних та продажних органах.

  Колись люди страшно боялись гебню та чікістів, погано їм дуже жилось! А зараз в нас все добре у руля п*дараси, торгаші і бариги, які корисливо монетизують покладені на них функції і торгують людськими життями, стрижуть і ріжуть людей як ту худобу. У бариги саме головне — це його гешефт, як писали класики: «Паниковский вас всех продаст, купит и снова продаст, но уже дороже.»

  Тому, шановні васильківці, будьте особливо обережні з певними людьми в нашому місті, які називають себе юристами та адвокатами, а насправді являються грабіжниками, рекетирами та рейдерами-вбивцями.

  P/S: Щодо «поважної» політичної сили якою без сумніву є ВО «Свобода» хочу сказати, що це така сама барижна лавочка з парашутистами і номенклатурним лайном, яким клеймили колись комуністів, це галімий жупєл, який із терміном свобода не має нічого спільного, окрім як Свобода від розуму та здорового глузду. Під виглядом патріотів у вишиванках торгують ненькою і обкрадають свого ближнього, співпрацюючи із злочинними угрупуваннями та міжнародною банкірською мафією.

 4. Ігор Володимирович 27.07.2018 at 16:29

  Партія свобода то є зрадники українського народу, прислужники олігархів та транснаціональних корпорацій. Нічого крім популізму, демагогії, співу гімну та ходіння у вишиванках вони не роблять. Лукаві ублюдки, які експлуатують і в той же час профанують національну ідею, ярослав кривша з юрою коваленком тому підтвердження.

 5. Громада 28.07.2018 at 09:33

  Влучно сказано.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.