Міська рада заслухає...: 5 комментариев

 1. vnp 14.12.2016 at 22:30

  Був пост, що батьки не задоволені директором. Сьогодні був, і вже не має.

  Та то таке. Але в мене питання. Грип. Всі знають. Школи працюють. Що чекаємо? Вже дві неділі тому в школах хворіло по 50 % учнів. В Києві 55 шкіл вже на карантині.А, що у нас?

  Інша планета.

  В Києві, вже епідемія.

  Знаю, що в суботу і неділю заплановані олімпіади.

  Я, не розумію, що перенести не можна.

  Ну сіру речовину треба ж інколи посадовцям включати.

 2. admin 15.12.2016 at 09:03

  vnp — про директора і Козак. Після уточнення інформації тему поновимо...

 3. Голос 18.12.2016 at 13:29

  У п'ятницю була невдала спроба заслухати вищеназваних осіб на засіданні постійної депутатської комісії. Не вийшло. Вони просто проігнорували міську раду та «иже с ними». Їм просто начхати на людські проблеми, роками не розслідувані справи, порушення Закону і т.ін.

  Проте, «порадували» наші активісти, які маючи конкретні психічні розлади, намагались виступити в ролі «разоблачителей». Сподіваюсь, наступна комісія відбудеться при умові відповідної експертизи від психіатра.

 4. Юра 19.12.2016 at 15:38

  Это просто ужас, бэнэфис местных психов и депутата Бурсовой в главе. Что-это вобще за цирк был?

 5. Консенсус 20.12.2016 at 23:38

  У п'ятницю наш «силовий блок» проігнорував засідання регламентної комісії ради, а сьогодні голова бюджетної комісії поклав, вибачте, на бюджетну. Так, Струк просто не наплював на колег депутатів та представників громади. Проводила комісію Люба Лущик, яка, здається, добре розуміється на бюджеті «Консула», а бюджет міста поки що вивчає. Взагалі, потрібно щось робити з дисципліною депутатів. Мало того, що поприходили в раду випадково, в голові, окім ділянок та гулянок нічого немає, так ще й не хочут працювати в комісіях.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.