Місія нездійсненна...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У зв"язку з висуванням Н.Баласинович кандидатом на посаду міського голови від БПП  «Солідарність»,  А. Семенець, вже зареєстрований МВК як кандидат на цю ж посаду, повністю втратив шанси на перемогу. Без Баласинович можна було б не зареєструвати Сабадаша, в ході виборчого процесу зняти з реєстрації Поповича і Сабова (щодо останнього відкриті кримінальні провадження). І, як наслідок цього — Семенець «молодець серед овець».

Але реєстрація Баласинович зводить нанівець таку версію розвитку подій навколо виборів Васильківського міського голови.

По — перше, Баласинович, як провладного кандидата з виборчих перегонів не знімуть;

По — друге, тій же Баласинович абсолютно вигідно, щоб Сабадаш і Попович, та й інші «розтягнули голоси». В такому випадку набрані нею 3000 голосів можуть стати переможними. Крім того, в такому випадку,якщо не вдасться перемогти, то різниця між переможцем виборів і її результатами буде несуттєвою, що також можна вважати певним досягненням.

І по — третє, виключення з виборчого процесу найрейтинговіших кандидатів на посаду міського голови може привести до виникнення у Василькові ситуації, яка взагалі може привести до зриву виборів у Василькові. Цілком очевидно, що заради власних амбіцій  одного будь — якого кандидата, на такий крок ніхто не зважиться...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.