Ми громада? Чи не громада?.. Або, де позиція міськради...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

30.06.  На мою особисту думку, міськрада вже повинна була б відреагувати на ситуацію навколо судових рішень, про які мова йде нижче. Принаймі виступити ініціатором зборів громадян, які висловили б свою думку з приводу цих подій... Сподіваюсь, що найближчим часом так і буде...

27.06.   Як відомо, вчора рішенням суду міський голова Володимир Сабадаш відсторонений від посади до 19 липня цього року. На моє тверде переконання справа має політичний підтекст і носить відверто замовний характер. Також у мене є всі підстави вважати, що до цього «доклали руки» матюкальщик Дубінський і пройдисвіт Мосійчук, які балотуються в нардепи по нашому округу.

Сабадаш — вибір васильківців. Сабадаш міський голова, який за останні 4 роки зробив для Василькова більше, ніж всі його попередники за 20.

Чужі для міста люди, матюкальщик Дубінський і пройдисвіт Мосійчук своїми діями намагаються посіяти в місті хаос, зірвати виконання соціальних програм, ускладнити початок опалювального сезону, призупинити будівництво 6 школи та інших об"єктів соціальної інфраструктури.

Невже ми, шановна васильківська громадо, не здатні поставити на належне місце цих «заброд»? Для початку скажемо матюкальщику Дубінському і пройдисвіту Мосійчуку своє тверде НІ на виборах 21 липня ц.р.

А перебувати, чи не перебувати Сабадашу на посаді міського голови — справа васильківських виборців, а не названих мною вище осіб...

Ми громада? Чи не громада?.. Або, де позиція міськради...: 4 комментария

 1. Дон Корлеоне 27.06.2019 at 19:07

  Схоже зовсім у Сабадаша все погано якщо Ви таке понаписували.

 2. Громада 29.06.2019 at 00:03

  Підтримаємо Сабадаша Володимира Івановича. Те що він заважає декому пропихнутися в депутати по 94 округу то це очевидно. Викрутаси деяких кандидатів в місті та районі люди пам'ятають.

  Чекаємо завершення будівницва парку Афганців, школи 6 ,нового водогону , станції обеззалізнення , повернення очистних споруд місту та ще багато незавершених в місті справ. Володимиру Івановичу мешканці чекають на Вас і сподіваються що Ви доведете дані справи до кінця. Ми з Вами.

 3. Виола 01.07.2019 at 15:04

  Всю Васильковскую раду гнать метлой надо и вашего Сабадаша в том числе.

 4. admin 01.07.2019 at 17:30

  Віола — ваш коментар нікчемний, бо ви «ніхто» і звать вас Ніяк...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.