Мазепа насміхається над Недільком...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На сайті, який очевидно адмініструє О.Мазепа з"явилася публікація наступного змісту: «Володимир Сабадаш “з тріском вилетів із опитування “НОВОЇ КИЇВЩИНИ”, набравши менше 1%. Містяни надали перевагу місцевому депутату та правозахиснику Миколі Недільку, який займає третє місце у рейтингу. Також почесно вилетів чинний депутат Віктор Романюк. Фракція “Сила людей”, яку у Васильківській міськраді контролює нардеп, чи не найпершою прогнулася під мера Василькова, як і її очільник — Владлен Сергієнко. З цього ми можемо сказати, що вибори Сабадашу точно не виграти»

P.S. Захоплююсь іронією та сарказмом О.Мазепи, краще познущатися над амбіціями Миколи Миколайовича, як це зробив Олег Володимирович ніхто не зможе, навіть я.

Мазепа насміхається над Недільком...: 8 комментариев

 1. Gubarchuk 11.07.2018 at 14:50

  Мазепа писать не вміє, як він щось адмініструвати може. То скоріше всього Тухлого сайт

 2. Гусь 11.07.2018 at 14:53

  То Тухлого сайт.

  Тухлий його разом з Мазепою адмініструє

 3. Юра 11.07.2018 at 15:17

  Політтехнологія на невибагливого споживача. Нувориші, які пограбували місто, вилизують один одному отвори для випорожнення в надії на реанімацію своїх образів в свідомості васильківців, як непохитних борців з корупцією. Очевидно, що подібна технологія не подіє навіть на тих, хто страждає дебілізмом та олігофренією середнього ступеню. Подібні вброси розраховані на ідіотів, страждаючих самою глибокою формую слабоумства. Дуже прикро, що щуряча опозиція так сприймає свого потенційного виборця. Нічого окрім блювотного рефлексу розпухші від «голоду» писки цих горе-опозиціонерів у васильківчан не викликають. Неділько, Шевченко, Слончак, Фень, Мазепа, Семенець — це хто такі? Що корисного вони зробили для міста, а не своїх сімей та латифундистських маєтків із закордонними віллами, нажитими на «очисткі» стоків та земельному дерибані прибережних паркових зон та тротуарів?

 4. В/М 12.07.2018 at 15:43

  Юра що ти за ахінею несеш!

  А що ти особисто зробив для блага міста?

  Чи ти деваний командир?

  І моя тобі порада, не обсирай всіх підряд.

 5. Юра 12.07.2018 at 23:32

  В/М, кажу правду. Скромні люди не хизуються досягненнями. Не обсирати, а виводити на чисту воду. Поки рагулі-дерибанщики будуть лізти до влади, до тих пір буде відпір!

 6. Антивирус 13.07.2018 at 18:34

  Неділько, Шевченко, Слончак, Фень, Мазепа, Семенець — це хто такі?

  Кто такие? Они васильковцы...живут здесь и далее будут жить , да и отвечать за свои деяния тож тут будут.А вот кто такие Сабадаш,Оголоданый и вся шайка пришлых керманычей в городе?После выборов, которые они с треском провалят, останутся ли тут жить?

 7. admin 13.07.2018 at 20:28

  Антивирусу — тим, що Мазепа васильківець, змазав всю «маліну». Далеко живеш, а з «воображениєм» туговато...

 8. Антивирус 15.07.2018 at 12:38

  Так известите,админ, откуда ж Мезепа каждый день приезжает «обдирать» васильковчан? И с какого испугу жители города выбирают его в местную Раду?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.