Маячня або «брєд сивої кобили»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

«Cправжні герої» на замовлення Іващенка серед білого дня б'ють васильківців...

В газеті «Тисячолітній Васильків» від 02.09.2011 р. оприлюднені звернення депутатів Васильківської міської ради до Президента України, голови СБУ України і Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України з приводу затримання СБУ депутатів міської ради С. Бевза та І. Мосійчука. Звернення було також опубліковано в газеті «Життя і слово».

Зважаючи на те, що ці видання читає дуже обмежено коло читачів, ми вирішили оприлюднити це звернення на сторінках бюлетеня «Сила громади» та на сайті Ridmisto.com.ua. Ми не будемо коментувати зміст звернення. Сподіваємося, що наші читачі самі в змозі оцінити «продукт» колективного розуму міського голови та депутатів міської ради.

Своє ж ставлення до звернення депутатів ми виклали в заголовку цього матеріалу.

Шановний Вікторе Федоровичу!

Напередодні 20-ої річниці незалеж­ності України співробітниками Київ­ського обласного управління СБУ у м. Василькові, за підозрою у підготовці до терористичного акту на День Неза­лежності України, було затримано двох депутатів міської ради Ігоря Мосійчука та Сергія Бевза.

На даний час затримані знаходяться у слідчому ізоляторі СБУ по Київській області, їхній процесуальний статус не визначено, до них не пускають адво­катів, тримають тривалий час без їжі, води та ліків, з ними не можуть зв'язатися рідні та близькі.

Ми, депутати Васильківської місь­кої ради, надзвичайно стурбовані фак­том затримання своїх колег-депута-тів працівникалш СБУ. Маємо перекон­ливу думку, що звинувачення, які вису­ваються Службою безпеки щодо депута­тів І.Мосійчука та С.Бевза, повністю не поєднуються з їхньою громадською діяль­ністю та життєвою позицією.

Твердо впевнені, що саме активна депутатська робота, а саме — рішуча протидія протиправним дія.и циган, розповсюдженню наркотичних засобів, функціонуванню гральних закладів у місті і стала причиною звинувачень та затримання громадських активістів.

На нашу думку, факт затримання депутатів Васильківської міської ради Ігоря Мосійчука та Сергія Бевза має замовний характер, оскільки своєю депу­татською діяльністю вони 'заважали' багатьом: корумпованим чиновниками власникам гральних закладів, злочинним циганським угрупуванням та іншим.

Дуже занепокоює той факт, що затримання депутатів відбулося напе­редодні ювілею незалежності України, яку, власне, палко захищали та виборю­вали Ігор Мосійчук та Сергій Бевз. Крім того, ідеологічні погляди наших колег виключають   будь-які   екстремістські вчинки та терористичні акти.

Вважаємо факт затримання помил­кою органів СБУ, які користувались неперевіреною інформацією та маємо надію, що Служба безпеки докладе зна­чних зусиль для пошуку справжніх зло­чинців, які насправді несуть загрозу гро­мадянському суспільству.

Звертаємось до Вас з проханням розібратися в ситуації, що склалася навколо депутатів Васильківської міської ради та захистити справжніх патріотів України.

26 серпня 2011 року

Депутати Васильківської міської ради.

Післяслово редактора газети «Тисячолітній Васильків»

В усі часи нашвидкуруч сфабри­ковані справи і передчасне накле­ювання ярликів були тривожним дзвінком, для громади, що промо­висто вказував на те, що в суспіль­стві відбувається щось не так. Не е нормальним для демократичної кра­їни коли безпідставно тримають під вартою справжніх патріотів України й звинувачують їх. у страш­них злочинах, причому всі докази, які притягнуті до справи за вуха, не варті щербатої копійки в базар­ний день. Єдине, що можна заки­нути затриманим патріотам — це неймовірну любов до України, укра­їнців та нашого міста. Але за таке не судять, цим пишаються. Сподіва­юся, що чорна кримінальна справа, шита білими нитками, буде якнай­швидше закрита за браком дока­зів, а справжні герої України Сер­гій Бевз, Ігор Мосійчук, Олексій Чернега та Володимир Шпара вийдуть на волю задля подальшої розбудови нашої незалежної держави.

Станіслав Яценко

НАША ДОВІДКА:

С. Яценко — колишній редактор газети “Стугнянська правда”, член Васильківської міської виборчої комісії на виборах у жовтні 2010 року, автор афоризму, присвяченого Іващенку “Дурний язик — голові не товариш!”.

Маячня або «брєд сивої кобили»: 2 комментария

  1. 08600 05.09.2011 at 21:25

    пресс-секретарь СБУ Марина Остапенко. — Обнаруженное в офисе националистов устройство взорвалось на полигоне так, что мало не показалось.

  2. правда 07.09.2011 at 18:35

    Терористам тюрми

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.