Мартиновський хоче стати секретарем ради?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Окремі депутати повідомили нам, що депутат міськради від «Удару» Мартиновський, начебто, звертався до них з проханням підтримати його кандидатуру на посаду секретаря ради, попередньо усунувши з неї В.Сіранчука. Серед цих депутатів є ті, які вважаються людьми Іващенка. У Василькові Мартиновський відомий як депутат, який до останнього часу майже не відвідував сесії міськради.

Кажуть також, що Мартиновський, як адвокат, в судових засіданнях захищав інтереси Т.Засухи. Наразі ми шукаємо підтвердження цієї інформації.

Мартиновський хоче стати секретарем ради?.: 3 комментария

 1. Фантом 26.03.2014 at 17:51

  Депутат Мартиновський відомий як малоприсутній на сесіях ради, чому бажає її очолювати? Він же не васильківець і як казав ще один депутат від Удару, що чужих нам не треба, треба обирати васильківців. Які переслідуються цілі даним депутатом? Що всіх так манить — те що недодерибанили, а як же обговорення з громадкістю Василькова? Скільки добрих справ зроблено таким депутатом? Повернуті Змієві Вали? Знесені Мафи?Зменьшені тарифи по КП ВТМ чи виражена допомога у вивченні питання з правомірним обгрунтування нарахування за МЗК? Коли прозвітовано перед виборцями? Секретар повинна бути людина яка переймається нуждами та наказами виборців і т.д. Чи депутатство це закритий клуб для громадян Василькова, куди попадають тільки «избранные».

 2. Colonell 26.03.2014 at 21:11

  Что за должность – секретарь?

  Не всемогущий государь,

  Не царь, и даже не главарь.

  Однако ж лезут бездари и твари

  Для них сезон, сезон – в разгаре...

 3. Група ВТМ 27.03.2014 at 23:58

  Фантому: Змієві вали захватили також представники Церкви.

  В. Сіранчук успішно починав боротися з Мафами але коли йому пояснили що у нього будуть проблеми з бізнесом то він вирішив піти у В. О. Мери.

  С. Пашкевіч тарифний герой сьогодні працює у нас в Тепломережі і його питання що порушено законодавство стосовно МЗК йому не цікаво тому про що тут можна розмовляти.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.