«Маразм крепчает!»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Звинувачення Сабова з боку колишніх прислужників Іващенка в організації підпалу кафе «Пролісок» свідчить про те, що там «маразм крепчает»...

«Маразм крепчает!»: 13 комментариев

 1. Леонід 18.01.2015 at 20:48

  Оце вже дуже цікаво. Невже хтось зробив повідомлення про вчинення Саьовим злочину? Та ще з числа чиїхось прислужників. Які мужні герої. А Анатолій Павлович такий прояв громадянської та правової свіжомості чомусь називає маразмом. Чи може не було ніякого повідомлення ? А Сабову хочеться попіаритися «на потайних доносах» ворогів?

 2. admin 18.01.2015 at 21:45

  леоніду: — а чому Ви так не любите Сабова? Нам здається, що навіть до Іващенка Ви були набагато толерантнішим. Чи ми помиляємось?..

 3. Олексій 18.01.2015 at 21:51

  Палич, а не здаєтьс Вам, що маразм, це звинувачення у всіх смертних гріхах у всьому негативі Іващенка?

 4. admin 18.01.2015 at 22:20

  Олексiю: — Ви не правi, Iващенко наробив конкретних грiхiв бiльш нiж достатньо. Тим бiльш, про нього мова тут не йде. Чи Ви заперечите, що Сабова звинувачують в цьому злочинi колишнi прислужники Iващенка?.. Не можна ж казати, на чорне — бiле!..

  • олег 19.01.2015 at 17:38

   Палыч по поводу маразма так же само можно обвинить и Вас. Все ли бывшие люди Иващенко обвиняют Сабова в поджоге? Только ли люди Иващенко обвиняют Сабова в поджоге или такое обвинение предъявляет еще кто-нибудь?

   Если напирмер один их бывших людей Иващенко что-то про кого-то скажет, значит ли, что это мнение самого Иващенко, всех его бывших людей или кто-то все-таки имеет право на свое мнение? Видите сколько можно задать вопросов? Так же само можно сказать, что у Вас маразм связан тем, что Вы постоянно ищите где тут Иващенко.

   Я например не скрываю: кто я никогда не обвинял Сабова в поджоге Пролиска, поянтия не имею где этот Пролисок, никогда не слышал от Иващенко мнение, что Сабов что-то подпалил и мне лично вообще все равно кто его подпалил. Пусть МВС решает.

   У Вас же у самого сейчас как маразм. Приношу извинение если обидел. По Вашему мнению выходит, что или все кто обвиняет Сабова — люди Иващенко или если кто-то из окружения Иващенко обвиняет Сабова, то это наверное по указанию Иващенко?

   Насколько я знаю, Иващенко лично глубоко плевать на Сабова. Он только с него смееться иногда. Бывает громко смееться. Но не более.

   • admin 19.01.2015 at 18:34

    Олегу: — ви праві, з приводу маразму можна звинуватити будь-кого. В тому числі і мене і вас.

    Наскільки нам відомо, звинувачують Сабова в організації підпалу кафе «Пролісок» Гаврилюк і, якщо ми не помиляємось, Саламатов. Звичайно, не всі «люди Іващенка» причетні до цих звинувачень. Більше того, переконані, що і Іващенко не має до цього ніякого відношення... В цьому нашому тексті він ні в чому не звинувачується. Просто люди, які звинувачують Сабова в організації підпалу, найбільш відомі в місті як колишні «прислужники» Іващенка.

 5. Леонід 18.01.2015 at 22:24

  Анатолію Павловичу. А чому я маю любити Сабова чи Івапщенка, чи Сабадаша, чи Поповича. В мене є близькі люди, яких я люблю. І це моє. А чиновників не можна любити чи не любити, Вони — чиновники, і варто оцінювати виключно їхню роботу. Без емоційних епітетів. А от політиків... Це вже інша справа. Хоча їх потрібно поважати, чи то як соратників, чи то як опонентів. Або не поважати. Ви от любите Семиноженка, а для мене Семиноженко — нуль поваги. А от чому Сабов не любить васильківчан (за дуже малим виємком) це питання. Може запитаєте в нього?

  • admin 18.01.2015 at 22:38

   Леонiду: — знову ярлики та лозунги. Ми просто зауважили, що Ви не критикували Iващенка, так як сьогоднi Сабова. От i все.

   • Леонід 18.01.2015 at 22:55

    Анатолію Павловичу. Єдиний лозкнг в цій гілці «Маразм і т.інш» — Ваш, на нього я не зазіхаю. І наличка ( по монголо-татарськи ярлик) про прислужниківв Іващенка-Сабова теж Ваша, я на неї не зазіхаю. Чіпляйте собі на здоровя хто Вам до вподоби.

 6. Толян Шампиньонов 18.01.2015 at 22:27

  После допроса «радників» Сабова всё станет на место! И для Сабова это место в тюрьме как заказчику вымагательства и поджога! Если нет то он никогда не сможет ходить по нашему городу пешком как это всегда делал Валерий Попович!

 7. Громадянин 19.01.2015 at 18:22

  Борьба с маразмом — это как бой с тенью: результата ноль, а со стороны выглядишь идиотом.

 8. Буба Касторский 19.01.2015 at 19:22

  А що це за історія з вимогатєльством? Невже Сабов, влаштувавши революцію гідності у Василькові, може займатись такими справами? Хіба він бере з підприємців хабарі?

  • Леонід 20.01.2015 at 02:54

   Друже касторський, революції гідності не влаштовують, вони відбуваються. А Сабов, трішки побувши в рев.процесі, вирішиив жити за принципом Троцького( організатор більшовицького перевороту в пєтжрбурзі, керівник «красного тєрора» і окупації України ), революція є часом для прижоду до влади наших кадрів. Спочатку ми при владі, а з революцією розберемося. 1915 рік. 26 січня. Схоже на Сабова?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.