МАФи чи благоустрій дитячого майданчика? (Оновлено 23.05.2012)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В п'ятницю і суботу цього тижня сотні мешканців Василькова мали змогу спостерігати за тим, як на дитячому майданчику в центрі міста велися земельні роботи. Можливо, на дитячому майданчику встановлять торгівельні кіоски, які останнім часом заполонили все місто. Більш детальну інформацію ми сподіваємося отримати від забудовників та місцевої влади

Оновлено 19.05.2012

Оновлено 23.05.2012

Сьогоднішній вигляд дитячого майданчика ви можете побачити на фото. Зясувати дійсну мету реконструкції і те, куди подівся цінний будматеріал, з якого була зведена вхідна арка не вдалося. Робітники, що проводять реконструкцію не знають.

МАФи чи благоустрій дитячого майданчика? (Оновлено 23.05.2012): 4 комментария

 1. мешканець в/м 11 08.05.2012 at 01:18

  Мафи заполонили все наше місто. Страшні металеві конструкції, які в будь-яку хвилину можуть нести в собі небезпеку, як і в снітарному так і в пожежному стані. Псують краєвид. Встановлюють їх на клумбах, дитячих майданчиках. Таке враження, що місто перетворюється в масу контейнерів, за якими виникнуть груди сміття та антисанітарія. Чи буде чистим від цього повітря? В м.Києві від МАФІВ позбавляються. Так що їх тепер у Васильків вирішили перемістити? Таке враження, що міста не має, а є великий базар з його штрафами та антисанітарією, де снують коти, собаки, криси та ін. А мами, бабусі, дідусі та інше населення йдуть і купують ці харчі, нероздумуючи,що вони буть споживати разом з їжою і глисти та ін.шідники здоровья? А чи не пора зупинити цей непотріб?

 2. мешканець в/м 11 24.05.2012 at 10:10

  Куди подівся цінний будматеріал, треба спитати тих керівників, які відповідають за благоустрій міста. Краще б кошти, які виділяються УЖКХ на благоустрій, використали б на ремонт дитячої площадки. Цікаво спитати пана Ларіна та головного бугалтера на що вони списуються? Скоро спитаємо. З часом все стане на свої місця, якщо громадяни почнуть проявляти свою свідомість. Не будьте байдужими і все стане на свої місця та порядок буде в нашому місті. Все залежить від Вашої гідності і громадської активності.

 3. Небайдужий 24.05.2012 at 21:42

  Яким би не був Попович, тут хоч у військовому містечку нам збудував дитячий майданчик, але з аппетитом бізнес-мера і до нього скоро дійде черга!

 4. мешканець в/м 11 25.05.2012 at 00:04

  Так, але Ви не забувайте, що дякувати Поповичу за добру справу по майданчику треба, але й спитати треба як він своїм кумам, друзям, родичам надав земельні ділянки під кафе Голівуд — Панченко, Зодиак — Слончак, С.Шиманській -ділянку біля входу в арку в/м, пану Погорілому біля Приват Банка та на території 8 школи, пані Ліні Трофимівні на прибудинковій території — біля 4 буд., та біля в/гуртожитку, далі перераховувати будемо...? Це тільки по містечку, а дана молода команда прийшла і впридачу забезпечища ще й земелькою біля їхніх забудівель, очевидно за повагу до себе...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.