М.Бруква: Слончак дискредитує «Батьківщину»...Або Сіранчук замість Слончака?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

30.04. Набирає сили скандал навколо виділення у приватну власність земельної ділянки на території парку біля р. Стугна. «Масла в огонь»  скандалу підлили розгляд цього питання на останній сесії міськради та інтерв"ю Слончака каналу Пекарського. Однозначно, що заначені вище події нанесли Васильківській організації  ВО «Батьківщина» непоправні електоральні збитки.

Щоб хоч якось компенсувати такі втрати. дехто пропонує обрати її головою В. Сіранчука замість опального Слончака. Кажуть, що Василь Михайлович вже погодився на цю пропозицію. Побічним підтвердженням бажання Сіранчука очолити місцеву"Батьківщину" може бути його саморекламний виступ на сесії під час розгляду скандального земельного питання. Заради справедливості зауважимо, що Василь Михайлович насправді є авторитетною людиною у Василькові...

25.04.  Понеділок 24 квітня розпочався з бурного скандалу на провулку Зарічному.І знову випливають земельні питання минулих років наших «попередників» На жаль знову задіяна партія «Батьківщина» а саме як завжди в особі СЛОНЧАКА ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА ,який паплюжить рейтинг партії та як той якорь тяне його на дно.Справа в тім ,що СЛОНЧАК будучи депутатом в 2008 році та очолюючи комісію з земельньних питань ,та очолюючи тоді як то кажуть «дерибан по ВАСИЛЬКІВСЬКІ» набрав собі земельки напевно більше чим собака вош , на цей раз це ПАРК що біля річки СТУГНА в нашому славному Василькові.На зібранні було близько 100 осіб які збирали підписи та писали звернення на ЮЛІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ ТИМОШЕНКО де вимагають звільнити ВАСИЛЬКІВ від СЛОНЧАКА О.О...Лист відправлено до Юлії Тимошенко з підписами 114 мешканців міста.Був присутній місцевий канал,багато депутатів.Чекаємо РАЗОМ відповідь.На черговій сесії міської ради ,що відбудеться 28 квітня будуть присутні мешканці мікрорайону з вулиці Зарічна,.Я особисто як депутат від партіїї Батьківщина буду особисто звертатися до Юлії Володимирівни зняти СЛОНЧАКА О.О з посади керівника партії та виключення його з наших лав,ЧИСТКА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ,тому такі люди не гідні очолювати саму рейтингову партію в нашому місці та зводити її на нівець.

Марина Бруква — депутат Васильківської міської ради (Facebook)

М.Бруква: Слончак дискредитує «Батьківщину»...Або Сіранчук замість Слончака?: 41 комментарий

 1. Іван 26.04.2017 at 22:00

  Невже з"явився хоть один депутат, який дасть достойну відсіч цьому прохіндею Слончаку????

 2. Іван 26.04.2017 at 22:10

  А чому ж місцевий канал не висвітив такі кричущі події???теж бабло перемогло ????

 3. Смік 27.04.2017 at 22:22

  Давно пора вже Слюнчака прибрати,ну пішов би на пенсію спокійно,а так піде зі скандалом.Да Бруква М ,поки не достане до горла не заспокоїться.Думаю кінець вже настав Сашкі!

 4. Гриша 30.04.2017 at 00:41

  Немає Гаврилюка, тому і не висвітлює ніхто. А Пікарським не цікаві спірні питання, їм танці та співи цікаво висвітлювати, ця тема для них і веселіша і безпечніша. А хто дискредитує «Батьківщину» ??то тут питання спірне. Питання є не тільки до Шашулика, а й до Лущик Любави, яка служить не виборцям,як обіцяла, а прислужує своєму патрону по партії, як офіціантка повару, авось кістку пожернішу кине.

 5. тимми 30.04.2017 at 12:01

  Cлончак — один з безграмотних депутатів, та коли більш законодавчо досвідчені члени БЮТу не бажають виконувати його накази та не хотять голосувати проти громади, одразу стають ворогами партії. Цікаво, з якого числа Сіранчук став членом та чому ринувся активно захищати Слончака? Через пропозицію стати заступником голови партії ?Адже до нього у людей питань не має, крім одного: скільки партій він змінив? А Слончак — він Іуда, здасть любого для вирішення своїх земельних питань. Чому Пекарський не показав сюжет по провулку Народовольців, де донька Слончака розпочала будувати будинок?Люди з цієї та інших вулиць, які прийшли на сесію, вимагали виключення Слончака з депутатів та з партії, звернулись з листом до Юлі. А Пекарський зняв сюжет про акцію під парком і словом про це не обмовився. Да, не має кому показати правду!!!!!!!!!!

 6. Тетчер 12 30.04.2017 at 22:53

  А чому пекарські не показали репортаж із сесії де Сдончаку кричали ганьба та там де Бруква читали про його махінації з землею,де він відібрав землю у Ветерана Великої Вітчизнчної війни,бабця та ще судиться ,у мешканців Народовольців ,де хоче його доня будуватися та вирубувати парки на річці Стугна,Що слабо чи в штани насцали ,уроди місцеві,прийшли такі гн...и до власті та знов рвуть Васильків на частини.А Сіранчук то Пешка якою Слончак керує направо та на ліво.Одним словом смердюче г...о яке віє містом.Гнать його разом зі Слончаком поганою метлою

 7. Тетяна Василівна 30.04.2017 at 23:04

  Кричали на сесії Слончаку ганьба та не давали рота гнилого відкрити,це Пекарські не показали,Шеф не дозволив ,насцали в штани небось ,гніву бійтеся людського бо скоро таких як Слончак в мусорний бак викинуть разом з тими хто за нього обороняється в баби ветерана землю звбрав,на Народовольців хоче будуватися дочурка та парк рубати на річці Стугна,ви що бидлота геть озвіріли,чого Юлька ще досі цю гниду не убрала,як вона не убере то люди винесуть вперед ногами,коли ти вже нажрешся го.но вонюче.?А Бруква молодцава не побоялася горобця сцикливого та сталв в позу не те що інші їхні однопартійці тато все Пешки боязливі,напевно чекають поки земельки слюнявий підкине.Думаю ще саме цікаве попереду.Бруква жгі!!!!

 8. Дмитро 01.05.2017 at 00:21

  Земельний джонглер сансанич в парку біля Стугни віджав у громади міста на свою дочку Слончак Аллу Олександрівну 3 земельні ділянки: 3210700000:11:010:0008, 3210700000:11:010:0009, 3210700000:11:010:0019, але хитрий лис розумів, що буде скандал з місцевими, тому для підстраховки зробив крок конем — оформив землю через прокладки — підставних осіб, у яких потім шляхом укладання формального правочину (договору купівлі-продажу) переоформив її на свою дочку.

  Прокладками були Дерев'янко Антоніна Володимирівна та Проскурін Тарас Володимирович, які отримали землю згідно рішень міської ради від 22 червня 2007 року, №11.01-19-V та від 11 липня 2008 року, № 08.37-32-V. Коли землю оформили на підтавних осіб, відразу зробили куплю-продаж і ось вам «добросовісний» набувач Слончак Алла... Виходить парки не для людей, а для уБЮТків Слончаківі!!!? І такі історії в різних куточках нашого міста, а не тільки на Стугні. Були навіть випадки, коли люди звертались до тодішнього голови земельної комісії Слончака за допомогою по оформленню своїх городів, а він потім дослідивши їх документи та побачивши неплатоспроможність заявників, оформляв людські городи на своїх підставних осіб і відразу перепродавав. А ви думали звідки дорогі машини та ресторани? Від трудових мозолів? Васильківці хіба вам подобається, коли така мерзота об вас ноги витирає?

  А ще й депутат, перший номер списку БЮТ.

 9. Пекарський 01.05.2017 at 11:28

  Анатолий Павлович! Наш канал имеет официальное название «ВАСИЛЬКИВ ТБ» а не канал Пекарского. Здесь работает много людей. И просьба уважительно относится к ним.

  Надеюсь на ваше понимание. С уважением Пекарский!

 10. Думка 01.05.2017 at 18:03

  Саме погане в даній ситуації таке прислів"я «Ворон ворону око не виклює». Місцеві бютовські бізнесюки захищають одне одного, а ті хто з них посмів висловити свою окрему думку, підпадають під прес...До де справедливість? Чим їхні дітки кращі за АТОвців, чи іншу молодь, що немає зем.ділянок? Адже при попередній каденції О.Слончак казав васильківцям, що у місті ЗЕМЛІ НЕ МАЄ! А особи з якими оформили купчу, де її взяли? Це ж не огороди, які роками оброблялися вони собі оформляли...

 11. Працівник виконкому 01.05.2017 at 23:09

  У нашому безхребетному суспільстві виявляється ще є люди здатні на поступок .,ніхто не очікував що це виявиться мовчазна,симпатична жіночка як виявляється ще і багатодітна мама.Напевно те що сталося у Бютівців неможна назвати інакше ніж непокора,знаю з перших днів депутатської роботи Бруква достойно розпочала роботу та серед мешканців міста ходять чутки що вона невідмовляє нікому в допомозі,постійно спілкується з своїми виборцями та допомагає у вирішенні багатьох питань,ніколи не чув щоб за неї сказали якісь погані слова окрім гарних відгуків.Те що у них наразі сталося думаю зріло довго немов чиряк який повинен був лопнути.,але дивно чому однопартійці непідтримали свого колегу,невже Слончака можна назвати лідером?Можливо да,лідером у місті який обікрав і так збіднілий народ ,молодим сім*ям ніде і нема за що будуватися тому що незалишилось земель після таких горе Слончаків,сиротам,багатодітним,та саме болюче сім*ям воїнів ато.Такі як слончак беруть землі собі в парках та лісах,натоміць воїни ато ризикуючи щохвилини своїм життям отримують ділянки біля центрального кладовища.Люди добрі чи буде в нашому місті коли небуть справедливість?Бютівці тянуть руки за своїм горе вором колегою слончаком про якого в місті нічого доброго не скажуть,невже і вони саме заплямують отою багнюкою в якій сидить по самі уші слончак?якщо да ,то близький день коли будуть відповідати перед громадою ,коли прийдуть воїни ато та викинуть таких як слончак у мусорний бак!В людини немає нічого святого йде по трупам як то кажуть.Правду кажуть бійтеся люті та прокльонів людських ,ось насправді що страшно,.

  але людей з маленькою душою це не зупиняє!!

 12. Гриша 01.05.2017 at 23:23

  «ВАСИЛЬКІВ БД», за що у вас «багато людей» отримує зарплатню???якщо ви елементарно не можете донести настрої простих людей, що прийшли на сесію. Навіщо ви виїжджаєте на збори людей???якщо не здатні вислухати їх та висвітити їх думку. Далеко вам ще до журналістики. СОВОК -він і є совок!!

 13. Шульц 02.05.2017 at 12:29

  Танці,пляски,пісні,оце їх профі,інше ніні,неможна показувати бо буде нуну від Сабадашів і Слюнчаків,одна банда,Царство Небесне Ігорю Гаврилюку той все показував,а ці тепер ЕХ ГУЛЯЙ СТРАНА,роздолье,.А Сіранчук вообще Красава :я так керував містом що ніхто і незамітив!!Чудо ще одне зявилося,який з нього керівник,як з дупи сумка,ой горе незалишилось порядних людей.

 14. Антивирус 02.05.2017 at 12:48

  Ах, оставьте в покое «бедного» Сашу...Ведь никому не приходит в голову призывать волка есть исключительно капусту?

  Да- он такой: алчный, хитрый, изворотливый, жадный до халявы.А теперь вопрос — а не вы ли, жители/избиратели позволили ему быть таким? не вы ли, прожившие с ним бок-о-бок столько годов, зная его с малых лет, не остановили его при земельных дерибанах в прошлых каденциях? А затем , убедившись в его моральном уродстве,еще и сейчас выбрали в местную Раду?И после этого возмущаться его поведением?

  Так кто же вам доктор,сограждане?

  Впрочем, о чем это я , видимо лечение в данном случае уже бессильно.Да больные и лечится не очень то и хотят.

 15. Танці на граблях 02.05.2017 at 15:33

  Антивірус все првильно сказав. Якщо люди дають під...расам і різним г...ндонам над собою знущатися, значить вони самі в цьому винні і являються вівцями за визначенням в поганому сенсі цього слова. І їх отари водять угнєтатєлі по колу вже багато років, як той Мойсей водив 40 років євреїв по пустелі. І чесно кажучи у місцевій політиці занадто багато тупорилих жлобів та довбогризів, тому розраховувати найближчим часом на покращення не доводиться. Отара по суті нічим не краща за поводирів, ті самі страсті і пороки...

 16. admin 02.05.2017 at 18:40

  Пекарському — Леонідович, немає жодних питань — я поважаю всіх Пекарських...Крім того, канал насправді знають більше як канал Пекарського...

 17. Пекарський 02.05.2017 at 21:13

  Для всех активистов поясняю никто никуда не сцал. Показали и Брукву и Слончака. У нас строго ограничено время эфира и показывать как вы пол часа кричите Ганьба у нас просто нет времени. Мы предоставили возможность высказатся одному и другому.По проулку готовится материал и проверяются факты. Если вы на митинге можете кричать то что вам взбредет в голову не отвечая за свои слова то мы как официальный источник

  информации несем криминальную ответственность за то что говорим и показываем.

  Есть вопросы приходите мы предоставим микрофон говорите, но только факты подтвержденые. Ждем...

 18. Мешканець міста 02.05.2017 at 22:05

  Скажіть мені, будь-ласка пане Пекарський, чому ж тоді за браком ефірного часу, ви шановний показували півгодинне БЕКання депутата-ідіота, який так і не спромігся висловити свою думку! Для розшифровки цієі словесноі діареі потрібно було залучити АБСУРДОПЕРЕКЛАДАЧА! Ну ви і дали жару, тепер тупість цього слуги народу побачило все місто у Васильківських новинах! Так тримати, молодці!

  А мешканцям скажу наступне: доки матимемо таких депутатів, так наше місто буде й жити! Ви тільки подивіться на статки цього слуги народу!! А ось запитати де він усе це взяв — справа честі правоохоронних органів.

 19. Людмила Ковтун 02.05.2017 at 22:40

  Я була на сесії — вирішення конфліктної ситуації, що склалася на сесії — запропонував депутат Неділько, який отримав і підтримку присутніх. «На горіхи» отримав і Сабадаш за кошти на школи та асфальтування, дісталося і Мазепам. Взагалі, Марина молодець — не побоялася, Слончак осоромився і злякався. Сабадашу теж стало ніяково. Сіранчука самопіар не вдався... думаю, Марину звільнять з партії, бо в неї скільки грошей не має як у Слончака. Слончак в команді Сабадаша — разом керують містом... окрім того завдяки БЮТівцу Сергієнко на цій сесії «з молотка» пішло більше півсотні нововиділень і всі майже під невідомих АТОвців. Відбувся «земельний деребан» в місті під егідою БЮТа, а мер промовчав. Проти деребану виступили депутати Алексанян та Неділько. Взагалі, чітко на цій сесії проявилися депутатські амбіції та деребани. Бюджетні питання також поза увагою залишилися. На ЗОШ#6 лише на типовий проект виділили 4 млн. грн. Депутат Таня Омельченко підняла питання чому гімназію в місті роблять не в центральній школі міста, а у ЗОШ#8. Не вистачає Гаврилюка, ой як не вистачає...

 20. Віктор 02.05.2017 at 23:28

  Пекарський, як же вам не соромно так висловлюватися? Якщо ми зібралися на збори та запросили депутатів, що б висловити свою думку, цивілізовано донести своє обурення проти забудови парку, то, на вашу думку, ми кричали на мітінгу ТЕ, ЩО ЗБРИЛО НАМ В ГОЛОВУ,... Соромно та не порядно з вашого боку так висловлювалися про людей, які вас запросили, про що ми дуже пожалкували. Ви підготуєте матеріал так, як вам заплатять, ми це вже зрозуміли та покажете його тоді, коли вже буде не потрібно. Просто ви не рішучі боягузи, які не здатні , як журналісти, щось розслідувати.

 21. Алиса 02.05.2017 at 23:37

  Інтервю Слончака — це щось)

  Бе-ме-бе-е — ось все що я зрозуміла. Більш тупішого в житті не бачила. І це був представник громади — ГАНЬБА, не те слово ганьба!!!

  Одне що зрозуміло, що Васильківський осередок Батьківщини — це така собі секта, в якій всі повинні голосувати як сказав Слюнчак. Живе чоловік за принципом: є моя думка та неправильна, все інше не рахується.

  А хто має своє бачення ситуації, а тим паче виступає проти настоятеля секти — той Іуда, який не відповідає партійній релігії і повинен бути виключений з лав сектантського обєднання та відправлений в немилість настоятеля та всієї секти.

 22. Віктор 03.05.2017 at 08:58

  Громада не повинна допустити ситуацію, щоб звільнили з партії цю депутатку. Потрібно записати відеозвернення від громади міста, чиї інтереси порушує Слончак, та відправити на центральні канали, щоб донести цю ситуацію Тимошенко Ю.В. Нашим змі вже віри не має, вони працюють на місцевих бариг.

 23. Танці на граблях 03.05.2017 at 13:44

  Доречі чи не пора вже збирати підписи за відкликання неродивих депутатів? І щодо виступу Сіранчука стосовно того що людей треба оцінювати не по партійній приналежності, так в чомусь він правий, але не до кінця, шушулик розгнівався на Марину за що? За те що вона голосує по совісті, а не по вказівкі партійної більшості. Виходить що Сіранчук закликає судити по ділам особистим, а шушулик — по партійним. Хто з них правий? Подивився виступ шушулика по каналу пекарського і згадав вірш: Нам хлеба не надо-работу давай, нам солнца не надо — нам партия светит. Щодо БЮТу можу сказати тільки одне- поки не повернуть сп...жєнні Лазаренком гроші — вони такі самі злодюги.

 24. Танці на граблях 03.05.2017 at 16:12

  І ще одне, скоро з італії повертається друг шушулика Іващенко, люди на базарі кажуть що чи на кінець літа чи на початок осені і гарно візьметься за всіх активістів — разоблачітєлєй, а то розслабилися черезмірно, викриваючи плоди його з подєльніками діянь. Так що готуйтесь активісти і в кого є автівки, тримайте краще в гаражах...

 25. Голос народу 03.05.2017 at 19:53

  Невже наша влада не розуміє, що Шульцу скоро настане кінець. Невже він сам не може збагнути того, що 2008 рік вже не повернеться, не повернуться пакетні голосування, не повернеш оформлення землі на всіх родичів та продавців магазинів і офіціанток ресторанів. На зміну невігласам, які прикрившись партійними гаслами, розбазарили комунальну власність та землі громади, прийдуть відповідальні, розумні політики, які дбатимуть про своє місто та свою країну. Шульц, твій Титанік вирушив в останню подорож...

 26. Єлизавета 03.05.2017 at 23:05

  Який жах...подивилася новини з коментарями депутата, який очолює місцеву партію Юлії Тимошенко, до цього не можу заспокоїтися. Я його особисто не знаю, але хочу через Ваш сайт порадити йому більше ніде не давати коментарі, щоб не позорити партію, за яку я та моя родина голосувала. Чесно кажучи, дуже здивована, що він пройшов депутатом та ще й очолив місцевий осередок. Наша вулиця голосувала за іншого кандидата від БЮТ, яка нажаль не пройшла, на відміну від цього кандидата, обділеного мовою та інтелектом. Тому ми так і живемо, обділені матеріально та морально.!

 27. Дмитро 04.05.2017 at 08:58

  Ліза, не будьте наївною, Слончак був першим номером у списку БЮТ, так що за кого б ви там з БЮТу не голосували і якщо б партія припустимо отримала лише одне депутатське крісло в раді, то його почесно зайняв би перший номер — Шульц, отака вона політика від БЮТу, для них на першому місці завжди були $$$, а порядними людьми вони прикрашали свій список як правило на непрохідних місцях і саме за рахунок авторитету цих порядних людей проходили такі прохіндеї як слончак. Так що на наступних виборах дивіться у партійних списках не тільки на свого місцевого авторитета, а й на перші номери, яким ви своїм вибором даєте ще 5 років набивати собі кармани за ваш рахунок. Чого бідний, бо дурний! Чого дурний, бо бідний!

 28. Виталий 24 04.05.2017 at 13:55

  так а хто за БЮТ голосував?

  На вибори ходили одні пенсіонери (був членом комісії і бачив) от і пожинаємо плоди.

  Молодь активна тільки на Свята як чарку треба випить да на шашлики сходить

 29. Мешканець вм-11 04.05.2017 at 17:33

  Не треба ображатись на молодь, бо вона молодь — є плодами любові чи «любові» своїх батьків, а батьки в свою чергу такими їх виховали, показуючи особистий приклад, як треба жить. І саме цікаве це те, що на вибори молодь іти не бажає, але з радістю сприймає заклики різних політичних аферистів і зазивал на кшталт кулівлоб та їдуть на майдан зкидати владу, яку вони не обирали, а точніше дали обрати тим, хто на їх думку голосує тільки за гречку.

 30. Єлизавета 04.05.2017 at 23:21

  Наші місцеві депутати теж плоди любові виборців до партій???особливо цей, що давав коментарі про свою колегу по партії. Цікаво було б послухати коментарі інших депутатів від БЮТу, вони теж такі «всебічнорозвинуті» як їх лідер??? Хотілося б ще побачити їх декларації. А то дійсно, йдемо голосувати за кандидата якого знаємо, а проходять якісь бездарі, які навіть думку не можуть сформувати чітко , не кажучи вже про інше.

 31. Думка 05.05.2017 at 02:32

  Місцеві скандали в БЮТі, це ті плоди, які пожинають їх КЕРІВНИКИ! Коли таємні справи оборуток з землею стають явними. Обляпались самі лайном та й партію опустили. А васильківцям на виборах треба добряче подумати за яку партію з її членами голосувати. Бо знову прийдуть ті, кого буде цікавити КІСТКА, БЕЗ М'ЯСА!

 32. Григорій 05.05.2017 at 08:28

  Слончак розпочав своє збагачення ще будучи водієм у мера Іванова, потім продовжив при Поповичу,коли за безцінь забрав у громади магазини, а вже при Іващенко збирав земельні ділянки. Це таке хоббі в нього. При кожному меру щось назбирати. Колекціонер хрєнов...

 33. Мешканець міста 06.05.2017 at 08:07

  Може хтось дасть мені відповідь на просте запитання, чому родина Пекарських так необ'єктивно висвітлює інформацію? Хто платить за роботу цьому телеканалу? кілька чиновників та пара депутатів чи отримують кошти з МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ?

 34. Старий полковник 06.05.2017 at 12:36

  Да... такого количества комментариев давно не было на сайте... Не ожидали, Админ?

  Чем острее сюжет, тем звонче тема...Лиха беда — начало!

  Надо бы дать острым пером по сквалыге Феню. Пролить свет т.сказать на давно атрофированные очистные сооружения, что находятся в его ведении. Комментариев будет не меньше.

  Есть еще темы центрального рынка, МАФов, Теплосети и т.д. Да вы о них прекрасно осведомлены.

  Считаю, нужно во время подхватить выпавшее из рук Гаврилюка знамя борьбы за правду и объективность.

 35. Правда 06.05.2017 at 13:05

  Пекарські кошти отримують з міського бюджету,та щей не маленькі,близько 200 000 на рік,а показують геть мало,не висвітлюючи основні новини ,нехай і скандальні до кінця.Ну не вигідно ,ну не велєно їм показувати новини де люди приходять на сесію та кричать Ганьба таким депутатам як Слончак та Мазепа,де люди збираються на мітинги проти вирубки парків на Стугні. Що далі?Депутати звертаюсь до Вас за що Ви платите Пекарським з міського бюджету кошти?Зробіть краще тротуари в місті,а то села в розвитку вже обганяють міста,стид та позор!!! Почали зі Слончака ,хто наступний?

 36. тим 06.05.2017 at 14:44

  Чому Пекарський до наступного часу не показав те, що знімав 24.04.2017 біля парку? Мешканці показали відповіді архітектора та міської ради про заборону будувати та займати ділянки в парку. Навіть виступ Брукви на сесії скоротив, натомість «бекання» голови БЮТу показали повністю і перевели кров на воду, тому що конфлікт у мешканців зі Слончаком, яких підтримали Бруква, Дерев"янко , Сіранчук. а не слончака І Брукви. І не надо одбріхуватись нестачею часу, не слончака надо показати , а ЛЮДЕЙ. Тому і пишуть вам, що ви продаєтесь!!!!!!!

 37. Думка 07.05.2017 at 09:45

  М.Пекарський показує ті події які з «кимось» узгоджує. Так зване совкове висвітлення подій зручне, воно ж нічим необтяжене, світле. А про резонансні події — парковий скандал, то інше, можна і в ситуацію неприємну попасти...

  Мабуть О.Слончак володіє інформацією щодо коментарів та відгуків васильківчан щодо своєї діяльності як депутата, керівника найбільшої фракції БЮТу, та має уяву що таким чином підривається авторитет партії, бо НЕПОРЯДНІ ПОСТУПКИ не красять людину і не додають авторитету.

 38. Правда 07.05.2017 at 14:00

  Да йому все одно який у партії буде авторитет,головне що заробітки не упали,відпочиває наразі в Італії з дружиною.

  ... відправляв двічі на рік в Єгипет,теж не за зарплату,бо заробітня плата в заступника міськ.голови не досить велика.

 39. Григорій 07.05.2017 at 19:29

  ТИМу, Пизкарському мешканці не заплатили тому і не показав правду, А Сашулик проплатив от він і не показав, як люди його полили лайном. Ці змі такої ...,що без користі нічого не роблять.

 40. Григорій 07.05.2017 at 19:36

  Правильно хтось про них писав, що брєжнєвське телебачення по-васильківські. Все чудово в нас, всі співають та танцюють, а проблем не має і бути не може, бо ми ж живемо в СССРі.

 41. Депутат 07.05.2017 at 23:58

  На наступну сесію пропоную Пикарському прзвітуватися перед громадою та розповісти куди кошти витрачають та яку користь приносять людям. А то вийде як з кладовищами, кошти дай та дай ,а на виході бабай. Срач як був так і залишився на кладовищах. За лямчик розуму бракує ящики для сміття поставити, щоб люди сміття зносили.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.