Люстрація?.. Профанація?.. Прострація?..(Оновлено 03.05.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

03.05.  Чим більше знайомишся з роботою «люстраційного комітету», тим частіше приходить на думку, що його голова О.Кривша вибирає кандидатів для «люстрації» в піку Сабову. То безглузда «люстрація Корчинського». Або «люстрація» Мостіпан, розпорядження про призначення якої на посаду скасовано в суді. А може Олексію Павловичу хтось вказує, кого «люструвати», а кого — ні.  Бо як же пояснити, що «люструють» будь-кого, тільки не тих, хто дійсно заслуговує на справжню люстрацію. Наприклад, чому Кривша не ставить це питання відносно начальника відділу культури Ларіної. Замовлення не було, чи що?

По великому рахунку, така робота васильківських «люстраторів» дискредитує саму ідею  люстрації...

 

16.03.   А. Боровик: — подивився відео Гаврилюка з засідання васильківського «люстраційного комітету». «Люструють» Б. Корчинського (!?.) в присутності нардепа Романюка. Все, що відбувалось на цьому «засіданні» важко назвати здоровим глуздом. Про яку «люстрацію» по-васильківські можна говорити... Чиста профанація! А може — прострація?..

Люстрація?.. Профанація?.. Прострація?..(Оновлено 03.05.): 23 комментария

 1. Гражданин 16.03.2015 at 07:17

  Гипертоксическая шизофрения.

 2. Ображений революціонер 16.03.2015 at 10:39

  Фрустрація та екзальтація... Схоже на те що в цього лялькового театру є свій Карабас Барабас. Чекаємо на пльотку в сємь хвостов.

 3. Антивирус 16.03.2015 at 12:33

  Очередное фейковое ГО...вно.Взялось ниоткуда, но понятно для чего — власть собираются люстрировать!Лучше бы эти пенсионеры-старперы в свое постоянно свободное время мусор по Василькову походили пособирали бы, все больше толку .Разномастные хромадские фортеци, видсосы, собиратели барахла на войну ясно себя показали жаждой конечной цели : власти и корыта с халявной бюджетной жратвой, и еще желания денег подгрести за счет открытия /крышевания разных там гендэлыков магазинчиков.

  А карабас барабаска в самом деле в этом деле имеется и на видео его мурлецо явственно зафиксировано

 4. Ображений революціонер 16.03.2015 at 13:30

  Схоже на те, що дане ГО — черговий пункт прийому-видачі політично-ідеологічного нафталіну. Заскорузле мислення деяких ідеологів, хоч і подається в обгортці ледь не откровення останньої інстанції, але не знаходить відгуку в широких колах суспільства. З усією повагою до деяких старійшин хотів би зауважити, що незважаючи на те, що вони — «старійшини», зрілість їх як особистостей викликає дуже великий сумнів. В цьому немає нічого поганого, адже зараз дуже багато людей похилого віку, які як особистості — абсолютно незрілі. Їм хочеться щось змінити на краще, але відсутність креативності, тонельне(заскорузле) мислення, інфантильні світоглядні ідеї та неспроможність організувати ефективну систему взаємовідносин між мешканцями міста призводить до повної профанації їх проектів через відсутність попиту на них, як явище.

  А стосовно прибирання сміття — гарна ідея, і головне, що по зубам будь-кому, спеціальні знання для цього не потрібні, але багатьом на заваді може стати корона на голові.

  Треба пам"ятати, що «кто унижает себя, тот возвысится, а кто возвышает себя, тот унижен будет»

 5. Игорь Гаврилюк 16.03.2015 at 14:21

  Гражданин,Ображений революціонер-Антивирус и лично сам Анатолий павлович на сборах присутствовали и «высказали „ своё мнение не прячась за никами!)))

  Ваша“Фрустрація та екзальтація» , после того как вы до конца вылежите зад Саб_ву , не за горами!

  На публике показаться не боитесь?))))

 6. Антивирус 16.03.2015 at 17:49

  Вы, гражданин Гаврилюк. или штаны оденьте или хрестик снимите как говорят среди интеллигентных людей о разных всяких

  Уж сколько .......... познал ваш язык — считать устанеш. Особенный вам респект за подаренного Василькову депутата ВР и возведение к власти нынешнего меря- ...... А Он -не фрайер, все видит , за все воздаст.

 7. Ображений революціонер 16.03.2015 at 19:28

  Ігоре, мені здається, чи у вас хвіст почав рости? Погано дуже виглядаєте. Спостерігаючи за вашою діяльністю у Василькові на протязі багатьох років і просто дивлячись на вас сьогодні, в голову чомусь приходить лише одне слово — присмикающєєся...

 8. Игорь Гаврилюк 16.03.2015 at 20:13

  «Спасибо» Ображеному революціонерУ-антивирусу за то что "не прячутся за никами , а присутствуют на сессиях и общественных собраниях «ПРинимая активное участие в общественной жизни Василькова»!)))

  НАЗОВИТЕСЬ представители ПР!!!

 9. Ображений революціонер 16.03.2015 at 22:02

  Ігоре, вибач, але я собачого діалекту не розумію, пройди спочатку самолюстрацію,тоді можливо поговоримо, сам Бог вєлєл тобі це зробити. І пам"ятай — Віктор Федорович слідкує за тобою і додержанням йому твоєї присяги, даною перед об"єктивом камери та ликом Господа Бога. Чи може при всіх твоїх пороках і паскудствах ти ще й клятвопрєступнік?

  • Игорь Гаврилюк 16.03.2015 at 23:03

   ДА О ЧЁМ ТЫ ГЛАГОЛИШЬ?

   ТРУСОСТЬ ТВОЯ ПЕРЕД ИКОНОЙ ЗАМАЛИВАЕТСЯ ? ТЫ МУЖИК ИЛИ БАБА В ЮБКЕ?

   ТЕБЕ НЕ СДЫДНО ПОДЫГРЫВАТЬ пр И БОЯТЬСЯ НАЗВАТЬСЯ?

 10. Леонід 17.03.2015 at 17:14

  Я свої судження щодо цього цікавого явища, яке організатори назвали «люстрацією» виклав на своїй сторінці в фейсбуці. Поділився текстом з паном Гаврилюком. Жодних коментарів від нього не побачив. А от мої коментарі на Щиті й мечі, особливо про цепних псів режиму януковича, місяцями (а може вже й роками) перевіряються редакцією. Тобто — цензуруються. Чи може пан Гаврилюк і мене запише в активісти регіональні? І мене трішки дивує журналіська позиція пана Ігора, люди піддають критиці сумнівну подію, а він спиймає це як напад на нього особисто. Хоче бути більшим католиком за Папу Римського?..

 11. Скільки можна? 18.03.2015 at 01:17

  Всім Васильківцям відомо на кого вже тривалий період працюють Гаврилюк і Грушка. Давно всім відомо, що є конфлікт між Сабовим і ляльководом цих «громадських» діячів, який був висвітлений у місцевих ЗМІ, а також і на відео Гаврилюка. Зрозуміло, що «Щит і меч» — це замовно-чернушний сайт, який не витримує жодної критики, створений для тиску на слабких і більш-менш самостійних політиків і чиновників певними фін. групами. Очевидно, що Гаврилюк, що Грушка — боти на зарплаті та інструменти впливу і абсолютно не самостійні особи, відомо ким керуються і які цілі переслідують. А от після перегляду відео про «люстрацію» Корчинського закралась думка, а на кого насправді працює новостворена громадська рада та люстраційний комітет? Невже і ці органи попали під прямий вплив Ярославни? Нашли кого люструвати... Тьфу!.. Ця так би мовити люстрація мені нагадала недавню новину по розкриттю «резонансного» злочину у м. Васильків, коли була затримана бабця, що гнала самогонку. Повністю підтримую пост пана Леоніда у фейсбуці. Розчарування за розчаруванням... Багато юристів ще восени говорили, що ця люстрація буде фейком та інструментом для нечистоплотних маніпуляцій, зараз я в цьому після недолюстрації Корчинського переконався.

  В мене питання, чому всі самі погані і цинічні прогнози здійснюються майже на 100%, а хороші — і 10% не набирають?

  Невже ми дійсно такі варвари і заручники власних амбіцій, що окрім суспільно-деструктивних дій нічого не можемо дати нашому місту і країні вцілому? Всі зайняті пошуками ворогів, а головний ворог вочевидь знаходиться в нас самих і для більшості з нас він абсолютно непомітний. А поки нема ладу в голові, не буде ладу і в країні...

 12. Олег 18.03.2015 at 17:56

  Главное варварство это то, что до сих пор никто не отправил на принудительное психиатрическое освидетельствование Сабова С.О. Это самый уникальный мер не только в Василькове, но и на всей территории Украины. Он сейчас стал достойным приемником Лени Космоса. Только у Лени Космоса не было мании преследования, а Сабова еще и (с его слов) все хотят убить или покушаются на убийство.

 13. admin 18.03.2015 at 19:20

  Олегу: — за вашою логікою головне варварство полягає також в тому, що декого з колишніх васильківських високопосадовців не відправили за грати...

 14. Олег 19.03.2015 at 11:48

  Палыч от тюрьмы страховки ни у кого нет, а вот от больных на голову средства есть и больница хорошая рядом. Мер не мер, а подлечить нужно немного

 15. Остап Вишня 04.05.2015 at 14:50

  Анатолий Павлович, перестаньте защищать Сабова. Он уже вообще ум потерял. Вот фото газовой автозаправки прямо в центре Василькова. crystal.in.ua/i/images/scsscs.jpg

  О чём дальше говорить!

 16. admin 04.05.2015 at 16:51

  Остапу Вишні: — з фантазією у вас все нормально! У цій темі немає жодного слова на захист Сабова. Тут ми висловили свою думку про діяльність «люстраційного комітету» під керівництвом Кривші. Як бачите, її розділяють більшість наших дописувачів, які прокоментували цю тему.

  Щодо критики Сабова — уважно передивіться наші матеріали про діяльнісь міської влади. Правда, там ви не знайдете «оголтелих до маразма наездов», безпідставних звинувачень і т. ін. Якщо вам подібне до вподоби, дивіться «Щит і меч». Там цього з лихвою...

 17. Игорь Гаврилюк 04.05.2015 at 18:56

  Анатолий Палович! Чья бы корова мычала,а ваша бы, с вами на пару, не мукала!

  Вы пас-уда всей информацией пользуетесь пересмотрев видео «Щит и меч» , сами при этом боитесь носа показать на собраниях общественных организаций и сессиях!

  У вас хотя бы капля совести есть самому где то поприсутствовать и выступить , а "паутину " плести?

 18. Олег 04.05.2015 at 22:06

  Палыч, по поводу распоряжения о назначении Мостипан. Это распоряжение действительно отменено судом. Суд при отмене распоряжения указал, что назначение на данную должность без конкурса есть нарушение прямой нормы закона. Кстати один из пунктов предвыборных лозунгов Сабова это был лозунг о наборе кадров на конкурсной основе.

  Поскольку Сабов плевал и на суд и на свои предвыборные лозунги, он выдал новое распоряжение о назначении Мостипан на должность заместителя начальника управления економики и собственности, проще заместителем у Сирой.

  По Бурсовой Сабов назначил служебное расследование за то, что в суде отменила его распоряжение о назначении Мостипан замом в управление соц защиты.

  Мне, если честно и откровенно, абсолютно все равно где будет работать Мостипан, я ее даже не знаю, но такое дикое стремление Сабова оставить ценный кадр без конкурса и вопреки решению суда, говорит только о личном интересе Сабова. Скорее всего «леве жаба давит» отдавать.

  А, по поводу Лариной — Ларина конкурс проходила и грамоты ей давали (кстати далеко не одну) и Ваш самый любимый мер Сабадаш и даже сам Сабов. И в Вашем любимом акте КРУ, про который Вы так много писали, нет ни одного слова именно про Ларину.

 19. admin 04.05.2015 at 23:22

  Олегу: — в попередньому матеріалі я вже висловлював припущення, що Сабова в призначенні Мостіпан, можливо, «зацікавили». Багато хто каже, що Сабова «зацікавили» і в будівництві біля ЦРЛ, яке веде Шаманська. У нас на сайті була пропозиція Сабову особисто прояснити ситуацію навколо цього.

  На мою думку, небажання Сабова пояснити ці дві позиції може дорого йому коштувати.

  Щодо згаданого Вами акта і Ларіної. В акті вказано, що акти виконаних робіт підписувала саме вона. Чи не так?..

  • Олег 05.05.2015 at 00:00

   Да она подписывала, только вина ее не указана, а наоборот ей дана рекомендиция как стятнуть деньги с фирмы, которая работы выполняла.

   Кстати, как говорил раньше, я не знаю Мостипан лично, но только, что похохотал от души. Тут этот самый революционный мер что-то белькотал про бывших членов ПР. Нарыл только-что случайно. Мостипан Ирина — действующий руководитель одной из первичных организаци Партии Регионов. Ну умора. А, как складно Сабов бреше про бывших регионалов. Во за дураков и лохов всех избирателей имеет.

   Мне лично все равно кто бывший регионал, но Сабов же мычит, что он их не допустит до власти.

 20. Громадянин 05.05.2015 at 06:57

  На Сабова нині дурний вплив має дві особи — Буткевич і Рудас. Одну він бачить на посаді керуючої, інший щодня малює йому веселі картини про $ та вибори. А шо робить, вибори на носі.

 21. Витя Карлеоне 07.05.2015 at 21:12

  Главный в городе «люстратор»,

  Был при владе вне закона:

  Лихих перемен модератор

  Не владел даже сраным дипломом

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.