Ляшку до уваги...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Гаврилюк написав листа О.Ляшку з «компроматом» на міського голову В.Сабадаша. Сподіваємось, що І.Мосійчук надасть своєму партійному лідеру повну інформацію про автора листа. Зокрема, про продаж Гаврилюком 10 земельних ділянок, оформлених на піставних осіб, про клятву Гаврилюка вірно служити Януковичу та про його «спонсорів».

Сподіваємось також, що О.Ляшко уже найближчим часом отримає скаргу місцевих депутатів щодо блокування Васильківською міліцією розслідування кримінальної справи, порушеної проти Гаврилюка за махінації з землею.

Ми ж направимо лідеру РПЛ наявні у нас відеоматеріали...

Таким чином, у Ляшка буде вся інформація для того, щоб об"єктивно розібратися в цій ситуації...

Ляшку до уваги...: 2 комментария

 1. Олег 27.05.2016 at 18:07

  Палыч, Вы либо обманываете сознательно, либо от жизни отстали. Никакой «справи» в Васильковской полиции нет ни Гаврилюка лично, ни на участки оформленные на подставных особ. Во всяком случае на сегодня нет. Может и было такое дело лет 8 назад, а сейчас нет. Так, что я не понимаю кто и что блокирует.

  Кстати, Палыч, а каким образом деяние Гаврилюка восьми летней давности могут повлиять на решение властей о закрытии школы сейчас?

 2. admin 27.05.2016 at 21:14

  Олегу — а чому за «лет 8» не довели справу до кінця? Так що блокували! Злочин очевидний. Є документальне підтвердження, що вкрадену землю продав Гаврилюк. Чи не так?

  Опитували й Іващенка. Хочете почитати, що він там сказав? Сміху мало!..

  Щодо останнього. Не потрібно Гаврилюку корчити з себе св"ятого...

  Крім того, Ви ж розумієте, що таким чином Гаврилюк привертає увагу до дяльності бізнес-мера. А кому це сьогодні потрібно?..

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.