Листівки?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Нам повідомили, що сьогодні по вул. Народовольців та ін., прилеглих до паркової зони біля р. Стугна, розкидані листівки, в яких повідомляється, що, начебто, 23 червня на сесії міськради питання про скандальну забудову частини парку родичами Слончака розглядатися не буде.

За нашою ж інформацією, на сесії буде оговорюватись рішення тимчасової депутатської комісії з цього питання. Зокрема, про недопуск Слончака до участі у пленарних засіданнях ради...

Листівки?.: 7 комментариев

 1. адвокат 22.06.2017 at 12:43

  Нельзя мешать депутату в исполнении его обязанностей , если он не нарушал регламент совета , то о чем ходят слухи это произвол и политические разборки бпп и БЮТ , подумайте сами , то в чем обвиняют Слончака было сделано не в этом созыве , решений суда нету , по этому все это ерунда и цирк. Интересно другое, кто благословил этот скандал ?

 2. Юра 22.06.2017 at 13:12

  Підтримую позицію колеги адвоката, читаємо уважно регламент Васильківської міської ради, до речі він є на сайті міської ради.

  Стаття 100. Санкції за порушення регламенту

  Значне порушення депутатом даного регламенту і загальноприйнятих норм моралі та етики може бути підставою для позбавлення радою його права брати участь у подальшій роботі цього засідання. Рішення дисциплінарного характеру приймається радою двома третинами від загального складу ради.

  Депутат ради, до якого рада вжила захід дисциплінарного впливу, може опротестувати рішення у письмовій формі, подавши письмовий протест голові ради. Рада на наступному своєму засіданні повертається до розгляду цього питання. Попередньо депутату надається право короткого виступу для відповідних пояснень. Означений депутат, як зацікавлена сторона, участі в голосуванні не бере.

  Тобто , застосувати заходи впливу до депутата можливо лише якщо він порушить регламент на конкретному пленарному засідання, або ж допустить порушення етики чи норм моралі, знову ж таки на конкретному пленарному засіданні. Не допустити депутата за порушення ним етики 10 років тому це невігластво та юридична безграмотність.

  Будь-яких інших підстав не допустити депутата до участі у сесії не має. Більше того, тим особам, що будуть перешкоджати депутату брати участь у сесії, загрожує кримінальна відповідальність.

  додам іще, згідно частини 3 статті 20 ЗУ «статутус депутатів місцевих рад» визначено, що

  Депутат місцевої ради зобов'язаний бути присутнім на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради, до складу яких він входить. У разі неможливості бути присутнім на засіданні депутат місцевої ради повідомляє про це особу, яка очолює відповідний орган.

  Бути присутнім на сесії , це навіть не право депутата, а його обов'язок, тому на мою думку жодних питань щодо недопущення Слончака на сесію не буде розглядатися, бо це незаконно.

 3. admin 22.06.2017 at 13:21

  Юрі — очевидно, що в цій ситуації правильним і законним буде звернення до суду депутата, групи депутатів, ради в цілому чи інших осіб, наприклад мешканців вул.Народовольців, щодо скасування чинності документів, які засвідчують право власності на «спірну» земельну ділянку.

  Що ви скажете про таку постановку питання?..

 4. регіонал 22.06.2017 at 17:09

  Адвокате, про які його обовязки як депутата Ви говорите???Що такого корисного для громади він зробив як депутат в цій каденції???крім бла бла в сесійній залі, він навіть як голова комісії по ЖКК не відстоював інтереси мешканців по піднятті тарифів для населення. А деребан землі,на мою думку, це і є порушення етики та норми моралі такого депутата як Слончак. Адже це паркова зона міста, на яку не повинен зазіхати жоден депутат. Аморальний тип ваш Слончак, пане Адвокат.

 5. патріот 22.06.2017 at 22:57

  Всім не байдужим до долі нашого міста! Завтра збираємося біля БК для знищення -спалювання чучела Слончака, як політичного трупа, від якого потрібно позбавитися раз і назавжди. Запрошені ЗМІ СТБ та ZIK. Шановні васильківці обовязково приходьте, буде цікаво!

 6. Думка 23.06.2017 at 08:25

  як стало відомо від партійців БЮТУ, має бути представник. Правда Слончак готує якесь шоу, думає що відверне від себе увагу. Це рівень його порядності — в чиють брудну білизну заглянути, дізнатись хто з кім спить, На себе та своїх жінок дивись. Тебе ж за це ніхто не засуджує, поки ........ будь-ласка!

 7. Думка 29.06.2017 at 17:26

  ответ адвокату — люди благословили, жители улицы народовольцев. Или адвокат спал, пока слончаку «ПОЗОР» кричали?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.