Лист до голови КОДА А.Й.Присяжнюка від імені учасників мітингу у Василькові (24.11.2011)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

24 листопада цього року мешканці Василькова на своєму мітингу прийняли рішення запросити Вас на відкриту зустріч з ними.

Нагадуємо Вам, що зустрітися з васильківцями Ви обіцяли ще 18 лютого, але свою обіцянку до цього часу так і не виконали.

Ви, очевидно, знаєте, яка складна на цей час ситуація у Василькові, і що ця ситуація постійно загострюється і може стати неконтрольованою.

На сьогодні втрачена керованість процесами забезпечення життєдіяльності міста, в комунальному господарстві панує хаос, повних ходом продовжується розпродаж власності територіальної громади, різко зростає соціальна напруга.

Ви, очевидно, також знаєте, що під прикриттям С. Іващенка здійснювало свою діяльність неонацистське угрупування, яке жорстоко тероризувало територіальну громаду, та більше того, відкрито закликало до фізичного знищення Президента та Прем'єр-міністра України. 22 серпня ц.р. деякі члени цього угрупування були затримані СБУ за підозрою в скоєнні державних злочинів.

Вам, очевидно, також відомо про резонансні на всю Україну виборчі, квартирні, земельні, сміттєві та інші скандали за участю С.Іващенка та його найближчого оточення.

Все це Вам відомо, але васильківцям незрозуміло, чому Ви не хочете реагувати на таку ситуацію. У місті з великою надією сприйняли Вашу пропозицію С. Іващенку «не чекати „судного“ дня Президента, а самому написати заяву про звільнення».

Така Ваша заява була оприлюднена газетою «Київська правда» ще 4 жовтня ц.р.

Проте, «віз і нині там».

Іващенко не тільки продовжує залишатися на посаді, а і досить комфортно почуває себе як член Васильківської міської організації Партії регіонів, якою керує голова Васильківської РДА В. Сабадаш.

Ви сказали, що робота Іващенка Вас не влаштовує. Тим більше вона не влаштовує Васильківську територіальну громаду.

Сьогоднішній мітинг показав, що мешканці міста надалі вже не будуть мовчки терпіти беззаконня бізнес-мера та його оточення.

Шановний Анатоліє Йосиповичу!

На виконання одностайно проголосованого рішення від імені учасників мітингу переконливо просимо Вас нарешті прибути до Василькова на відкриту зустріч з його мешканцями.

З повагою, підписи.

РЕЗОЛЮЦІЯ №2

учасників мітингу мешканців м. Василькова

від 24.11.2011 року

У зв'язку з масовими порушеннями конституційних прав громади у місті Василькові та у зв'язку з діяльністю у Василькові організованого злочинного угрупування за участю міського голови С. Іващенка, доручити місцевим осередкам політичних партій та громадських організацій звернутися від імені учасників мітингу до:

— Президента України;

— Прем'єр-міністра України;

— Голови Верховної Ради України;

— Генерального Прокурора України;

— Міністра Внутрішніх Справ України;

— Голови Киівської обласної організації Партії регіонів;

— Голови Служби Безпеки України з подякою за вжиті заходи щодо припинення діяльності неонацистського бандитського угрупування, яке довгий час тероризувало територіальну громаду.

Проголосовано одноголосно.

«За» — 468.

«Проти» — 0.

«Утрималось» — 0.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.