Лише відставкою С. Іващенка всіх васильківських проблем не вирішити...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Шановні друзі!

В газеті «Київська правда» від 4 жовтня ц.р. надруковані матеріали про чергове засідання колегії облдержадміністрації.

Зокрема про те, що голова КОДА А. Присяжнюк запропонував васильківському міському голові С. Іващенку не чекати «судного дня» Президента, а самому написати заяву на звільнення.

Таким чином, в решті решт, Анатолій Йосипович погодився з васильківцями, які давно вимагали від губернатора вжити рішучих заходів щодо припинення бандитського «беспрєдєлу», який прийшов у Васильків разом з бізнес-мером Іващенком.

Проте, абсолютно зрозуміло, що однією відставкою Іващенка, васильківських проблем, створених за час правління останнього, не вирішити. Як і не перевести в спокійне русло суспільно-політичне життя міста.

—           Хто понесе відповідальність за висунення Іващенка на посаду міського голови та подальшу фальсифікацію результатів виборів у жовтні 2010 року?

—           Чому місцеві правоохоронні органи спокійно спостерігали за діяльністю організованого злочинного угрупування, а часом і прикривали його злочини? Аж допоки не втрутилася Служба Безпеки України, в результаті чого деяка частина членів цього угруповання опинилася за гратами.

—           Хто відповість за масові порушення чинного законодавства у сфері земельних відносин, бюджетній сфері, при відчуженні комунального майна, фінансові зловживання у комунальних підприємствах?

Без відповіді на ці та інші питання не варто сподіватися, що лише однією відставкою Іващенка вдасться залагодити всі васильківські проблеми.

Переконаний, що це добре розумієі голова КОДА А. Присяжнюк, перші кроки якого щодо нормалізації ситуації у Василькові зустріли схвальну оцінку місцевої громади.

З повагою, А. Боровик.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.