Лікбез для саботажників...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як відомо, напередодні останньої сесії земкомісія не змогла зібратися у повному складі, і, як наслідок, земельні питання, внесені в порядок денний сесії, були зняті з розгляду. Член комісії Ю. Коваленко звинуватив в тому, що сталося, земельний відділ — «...перенесли розгляд земельних питань тому, що земельний відділ втрутився в роботу земельної комісії і звів всю її роботу нанівець».

Один з наших дописувачів відреагував на репліку Коваленка так - «Це яку „роботу“ звели нанівець? Шашулика — Сергієнка? Чи Кривші — крикуново — Коваленка?».

На нашу думку, Ю. Коваленко, а також інші члени комісії, які проігнорували її засідання в переддень сесії, окрім М. Неділька, в силу різних причин не мають навіть уявлення про те, як повинні готуватися та прийматися радою рішення по земельних питаннях.

Саме тому звинувачення чи то земельного, чи то архітектурного відділу у якомусь «втручанні» виглядає щонайменше абсурдним.

Нагадаємо Коваленку і його соратникам, що є в Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні» стаття 33, яка визначає повноваження виконавчих органів рад у сфері регулювання земельних відносин.

Так ось там чорним по білому написано, що « ...до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать „ ... підготовка і внесення на розгляд ради пропозицій щодо встановлення ставки земельного податку, розмірів плати за користування природними ресурсами, вилучення (викупу), а також надання під забудову та для інших потреб земель, що перебувають у власності територіальних громад...“.

Нагадаємо також Коваленку і його соратникам, що згідно статті 47 цього ж закону постійні комісії „ розробляють проекти рішень ради та готують висновки з цих питань...“ І не більше. 

В законодавстві немає такої норми, щоб депутати обов»язково погоджувались з висновками постійних комісій.

Якщо говорити про земельні питання, то згідно статті 26 названого закону вони відносяться до виключної компетенції міської ради.

Тому будь — які спроби будь — кого з членів земельної комісії заблокувати розгляд радою земельних питань через саботаж роботи профільної комісії, позбавлені будь — якого сенсу...

 

Лікбез для саботажників...: 6 комментариев

 1. Ліза 08.08.2017 at 19:17

  З грязі та в князі...це про депутата Коваленка, який проскочив на рейтингу СВОБОДИ так само як Слончак на БАТЬКІВЩИНІ. Тому вони і товаришують :рибак рибака бачить іздалеку...

 2. Б.Б. 09.08.2017 at 10:18

  порада другу — Ю.Коваленку. Ти вважаєш, що громада не бачить ваших і твоїх афер з земельними ділянками особливо учасникам АТО. Скільки ви з «сергієнко-слончаком» піджилися. Твій апломб ,Юро, недоречний. Не для того створили відділ, щоб спеціалісти працювали на комісію. Чого ти, Юра, боїшся. Що не пропустять твої питання. думка громади, що тобі вже достатньо, а то попадешся на «кручок» та впадеш при злеті своєї депутатської карєри. А гідність і честь, Юро, бережи змолоду,

 3. покупон 09.08.2017 at 13:52

  А чого це депутат Буква так розпереживалася коли Олег Мазепа підняв питання про ділянки що виділили не місцем атовцям по Княжій вулиці ? Може правду кажуть про три ділянки на підставних осіб Марини Дмитрівни.

  А Олег Мазепа молодець

 4. Ліза 09.08.2017 at 18:07

  Про яку ЧЕСТЬ Ви говорите??? Його цноту давно зламав Сашулик, він майстер по цим справам.

 5. admin 11.08.2017 at 09:36

  покупону — у Мазепи теж земля на березі Стугни. Може тому він «наїхав» на Брукву?

 6. Народовольців 11.08.2017 at 22:44

  Да, Мазеппа...Хай тільки цей Мазепа розкаже скільки у нього БОРГУ у бюджет міста за орендрвану на Стугні ділянку( більше 2-х МІЛІОНІВ ) а це наші дороги, світло, і т д. Думайте громада, за кого голосуєте

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.