Лікбез для підписантів...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

26 вересня ц.р. апарат Васильківської міської ради зареєстрував  " Список депутатів Васильківської міської ради 6 -го скликання, які відповідно до част. 7 ст.46, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування» ініціюють скликання позачергової сесії Васильківської міської ради Київської області на 17 год. 00 хв. 29 вересня 2014 р. в малому залі Будинку культури, за адресою м. Васильків , вул. Володимирська №2."

 

Складається враження, що кожен  з депутатів,  які фігурують в цьому списку, не мають елементарної уяви про чинне законодавство, яке регламентує діяльність місцевої влади.

 

По-перше, — такого Закону України «Про місцеве самоврядування»  в природі просто не існує.

 

По-друге, — далі цитуємо закон: —  ч.7 ст.46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні „. — Сесія ради повинна бути також скликана за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу відповідної ради.

 

Далі,  ч. 8 ст. 46 цього Закону —  у разі якщо посадові особи (міський голова, секретар — ред.) у двотижневий строк не скликають сесію на вимогу суб“єктів, зазначених у ч.7 цієї статті, сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради.

 

Далі, ч. 9 ст.46 цього Закону —  рішення про скликання сесії ради...... доводиться до відома депутатів і населення не пізніш, як за десять днів до сесії, а у виняткових випадках не пізніш, як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які виносяться на розгляд ради.

 

Де ви бачите в поданому підписантами списку питання, які виносяться на розгляд ради. Крім того, сесія міської ради скликається на вимогу третини депутатів, у разі, якщо міський голова або секретар у двотижневий строк не скликають сесію.  Тому незрозуміло, чому підписанти вимагають в п»ятницю проведення позачергової сесії уже в понеділок. Що, комусь дуже припікає? Чи Сабов відмовляється від проведення сесії у двотижневий термін?.

 

Таким чином, всі рішення, прийняті на цій сесії, якщо вона все таки відбудеться, скоріше всього, будуть скасовані в судовому порядку.

 

 

 

 

Лікбез для підписантів...: 3 комментария

 1. Антивирус 29.09.2014 at 16:55

  Шо админ -читать купил, а считать — не продали?Сравнить сколько всего депутатов, а сколько подписантов не получается? Третыны, кажете, нету? Лучше Законы сябову почитайте, когда к нему в испоком приходите — оно ему сейчас важнее, особенно уголовный кодекс в части статей за расхищение бюджетных средств в особо крупных,,,,,,, А депутаты , если надо

  , ответят

 2. admin 29.09.2014 at 19:26

  Антивирусу: — відповідати вам немає сенсу. Ми знаємо і цінуємо наших користувачів. Сподіваємось, що вони нас зрозуміють.

 3. Професійний жополиз 29.09.2014 at 20:28

  Сьогодні 29.06.2014 на сайті лайно і меч приблизно о 19:30 було розміщено повідомлення про: «Сегодня , 29 сентября, в 17:00 в малом зале ДК состоится внеочередная сессия городского совета» Це оголошення було мабуть для тих в кого є можливість подорожувати у часі. Такого непрофесійного фейку давненько не було. Мабуть це повідомлення дуже важливе для місцевих ОПГешників, які планують за допомогою частини депутатів повалити Сабова і повернути проіващенківського Скибу.

  Вітаю брехуна-Гаврилюка з поверненням до Іващенківської обойми. Васильківчани не ідіоти і не лохи, тому дадуть належну оцінку цим кримінальним мансам

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.