Леший пішов «в рознос»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

А.Боровик: мене сьогодні часто запитують, чому це ні з того, ні з цього «Лєший-Грушка» кидається на всіх, як злий пес (дивись коментар Лєшого до теми «суботні збори…(продовження). Я цим людям відповідаю, що не знаю. Якщо хтось із наших дописувачів має свою думку з цього приводу, подідіться…

Леший пішов «в рознос»: 13 комментариев

 1. мешканець в/м 11 20.12.2012 at 03:16

  Лешому: Вітаю Вас. Як Ви прокоментуєте цей документ? www.vasilkov.info/forum/i...&#entry71132

 2. Небайдужий 20.12.2012 at 19:48

  А чого Лешому не піти у рознос, якщо його самого від кормушки, начальника Тепломережі відігнали? Яку тепер Іващенко хоче приватизувати.

 3. Леший 20.12.2012 at 21:18

  МЕШКАНЦЮ: Добрий вечір. 23.03.2012 вх. 499 КП «ВТМ» звернулось до київського апеляційного адміністративного суду на постанову київського окружного адміністративного суду від 29.02.2012 по справі № 2а 723 12 1070 з апеляційною скаргою. Рішеня по справі не прийнято, оскільки суд ще не відбувся.

  Та воно нікому вже непотрібно, тому що держава виділила КП «ВТМ» з 16.03.2011 по 1.10.2012 кошти приблизно 7 млн. по різниці в ціні. Тому Вам мешканцю задаю задачку з двома невідомими: 304 і 539 — надайте мені відповідь на яку з двох невідомих цифр держава нарахувала різницю в ціні КП «ВТМ». Якщо Ви її вирішите, то отримаєте відповідь стосовно прийнятих тарифів по теплу в м .ВАСИЛЬКОВІ і хто як діяв згідно закону чи НКРЄ чи Іващенко з Грушкою?

 4. мешканець в/м 11 22.12.2012 at 18:49

  Вітаю Вас Леший, кажуть що Ви В.М.Грушка, ну то не має тепер значення, ви відпочиваєте та й депутатом ще працюєте. То Вам задачка з одним невідомим чи відомим для ВАС! Чому С.Пашкевич разом з В.Саратовим найшли альтернативу вирішення повернення державою коштів для населення, а ви пан ГРУШКА — НІ! Привикли вирішувати питання за рахунок населення, а як грамотно підійти до цього питання то ні, що слабаками чи некомпетентними оказались?

 5. Петро 22.12.2012 at 19:07

  Думаю, якщо дивитися на питання тарифів «ширше», то багато розсудливих та поміркованих людей зрозуміють, що корінь проблеми КП ВТМ тривалий час був саме в керівникові підприємства. Це людина, яка, ніби, до безглуздя предавалася захисту інтересів «фірми», і день і ніч дбала про своє господарство, відстоювала в судах та інших інстанціях авторитет комунального підприємства, але ж, з іншого боку — це не зовсім врівноважений, частенько агресивний чоловік, який практично узурпував всю належну та неналежну владу у ВТМ, брутально ігноруючий іншу, чужу, думку, безбожно «пресуючий» свій персонал, по-хамськи розмовляючий із споживачами і т.ін.

  Лише його самозакоханість та незграбні амбіції привели до складної ситуації з тарифами у 2011 році. Нормальний, тверезий керівник НІКОЛИ не припустив такої ситуації...

 6. Леший 23.12.2012 at 12:23

  Небайдужому: Я З ВАМИ БУДУ НА ЦЮ ТЕМУ ДЕСКУТУВАТИМУ ТОДі КОЛИ ВИ ОСОБИСТО СПРОБУЄТЕ ЦЮ КОРМУШКУ ТОМУ Я ЇЇ ПРОБУЮ І НА ДАНИЙ ЧАС, А ГРУШКА ЇЇ ПЕРЕСТАВ ПРОБУВАТИ. ПОДИВІТЬСЯ ПО ВІДЕО ЯК ВИГЛЯДАЄ ГРУШКА НА ДАНИЙ ЧАС. МАБУТЬ ТО БУЛА ТЯЖКА КОРМУШКА, ТА Й БОГ НЕ КОЖНОМУ ДАЄ КОРМУШКУ. А ЩО СТОСУЄТЬСЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ КП «ВТМ» ЇЇ НІХТО НЕ БУДЕ ПРИВАТИЗУВАТИ. ІІ ПРОСТО ДЛЯ ПОЧАТКУ ПЕРЕДАДУТЬ В КОНЦЕСІЮ, А ЦЕ БУДЕ ОЗНАЧАТИ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ТЕЩО ГРОМАДЯН ОБДУРЯТЬ ТАК УЖЕ В НАС БУЛО З ФАБРИКАМИ І ЗАВОДАМИ, З СОВХОЗАМИ, КОЛГОСПАМИ І ЗЕМЛЕЮ І Т.Д. І В ЦЬОМУ ВИНА ПЕРЕВАЖНОЇ БІЛЬШОСТІ ГРОМАДЯН. СВОЇМИ ДІЯМИ ВОНИ ЦЬОМУ СПРИЯЮТЬ, ТАК СТАНЕТЬСЯ І З КП «ВТМ», ТОМУ ЩО ДЕЯКИМИ ВАТАЖКАМИ І МІЗЕРНОЮ КІЛЬКІСТЮ ВАСИЛЬКОВЧАН КЕРУЮТЬ ОСОБИСТОСТІ ЯКІ ЦЕ ХОЧУТЬ ЗДІЙСНИТИ НА СВОЮ КОРИСТЬ, І ТЕ ЩО ВІДБУЛОСЯ ОСТАННІМ ЧАСОМ З КП «ВТМ» ЦЬОМУ ПІДТВЕРЖЕНЯ.

 7. Леший 23.12.2012 at 12:57

  МЕШКАНЦЮ: БУДЬ — ЛАСКА НАВЧІТЬСЯ ДАВАТИ ВІДПОВІДІ НА КОМЕНТАРІ КОНКРЕТНО. А ЯКЩО У ВАС ПО ДАНОУ ПИТАННЮ ДОСВІДУ НЕМАЄ, ТО КРАЩЕ НЕ ПІДНІМАЙТЕ ДАНЕ ПИТАНЯ. ТАКОЖ ХОТІЛОСЯ Б ПОЧУТИ ВІДПОВІДЬ ПО ЛУЦЬКУ (ТІЛЬКИ КОНКРЕТНО).

 8. Леший 23.12.2012 at 16:20

  ПЕТРУ:"ДУМАЮ ЯКЩО ДИВИТИСЯ НА ПИТАНЯ ТАРИФІФ ШИРШЕ" — ЦЕ ВАШІ СЛОВА, ТОМУ ЩОБ ВИ НЕ ДУМАЛИ, А МАЛИ ПІДГРУНТЯ ДЛЯ СВОЇХ КОМЕНТАРІВ ПОПРОСІТЬСЯ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КП «ВТМ» І ВИ БУДЕТЕ МЯКИМ І ПУШИСТИМ. СВОЇМИ СЛОВАМИ ВИ ПІДТВЕРДИЛИ, ЩО ЯКЩО ВИ БУЛИ АБО Є КЕРІВНИКОМ, ТО ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ, ЩО УСПІШНИЙ КЕРІВНИК ЗНАЄ ПРО ТЕ ЩО НЕ ВЛАДА ЙОМУ НАЛЕЖИТЬ НА ПІДПРИЄМСТВІ, А ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. ХОЧА ВИ ЦЕ НЕЗРОЗУМІЄТЕ, ВИ Ж ПРАЦЮЄТЕ НА ФІРМІ, АЛЕ ПЕТРО Я ВАС ПОПЕРЕДЖУЮ ПРО ТЕ, ЩОБ ПОПАСТИ В КП «ВТМ» ТАМ УЖЕ ВЕЛИКИЙ КОНКУРС. ОСНОВНІ ПРЕТЕНДЕНТИ: МЕШКАНЕЦЬ, НЕБАЙДУЖИЙ, ВИ ПЕТРО І Т.Д. АЛЕ КЕРІВНИК ЗАВЖДИ ОДИН, ТОМУ ВАМ ПОТРІБНО ЙТИ В КОМУНАЛЬНУ СФЕРУ КОМАНДОЮ І ТОДІ ПЕТЮ ЯК ВИ — Я БУДУ ДУМАТЬ, ДИВИТИСЬ, КОМЕНТУВАТИ ВАШІ УСПІХИ. ТОДІ Я І ГРУШКА БУДЕМО РАДІ ВАШИМ УСПІХАМ, АЛЕ Я ДУМАЮ ВАШІ МРІЇ НЕЗДІЙСНЯТЬСЯ, ТОМУ ЩО Я ,ЯК ВИ, НЕДУМАЮ — А ЗНАЮ, БАЧУ, ЩО ЗАВДЯКИ ВАШИМ ДІЯМ І ПОДІБНИМ ВАМ МАЙНО ГРОМАДИ ,ТОБТО КП «ВТМ», СТАНЕ ПРИВАТНОЮ ВЛАСНІСТЮ І ТОДІ ТАРИФИ ВІД ІВАЩЕНКА ТА ГРУШКИ БУДУТЬ ЗГАДУВАТИ ПЕНСІОНЕРИ, ЯКИМИ ВИ ВСІ ПРИКРИВАЄТЕ СВОЮ СВІТЛУ ДІЯЛЬНІСТЬ. ЯК ХЛІБ ПО 16 К0П., КОВБАСУ ПО 1.62 КОП. І ГАЗ ПО 7 КОП. — ЦЕ ПРИ СОЮЗІ, А СЬОГОДНІ — ГАЗ ПО 1309 ГРН. ПЕТЮ МОЖЕ ОБГОВОРИМО ТАРИФИ НА ГАЗ, НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ, ПРОАНАЛІЗУЄМО ТАРИФИ НА ТЕПЛО ПО КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ І ПО УКРАЇНІ? МОЖЛИВО ВИ ТОДІ ЗНАЙДЕТЕ ЩОСЬ ХОРОШЕ В РОБОТІ ГРУШКИ І КОЛЕКТИВА, ЯКИЙ ВІН УЗУРПУВАВ, ПРИСУВАВ І Т.Д. ЗА ВАШИМИ УМОВИВОДАМИ. АЛЕ ЧОМУ ТОДІ ДЕРЖАВА НА ПРОТЯЗІ 7 РОКІВ ВНОСИЛА КП ВТМ В РЕЙТИНГ 35 НАЙКРАЩИХ ПІДПРИЄМСТВ. І 10 РОКІВ ЙОГО ТЕРПІВ КОЛЕКТИВ, А ВІН В СВОЮ ЧЕРГУ ТЕРПІВ І ВИМАГАВ В НЕРОДИВИХ ПРАЦІВНИКІВ ВИКОНАННЯ СВОЇХ ОБОВЯЗКІВ. ТИМ ПАЧЕ ЩО ЗАРОБІТНА ПЛАТА У НИХ ГІДНА І В РАМКАХ ЗАКОНУ ПРО ПРАЦЮ. ПЕТЮ ЯК БУДЬ ЯКИЙ КЕРІВНИК ЛЮДИНА ТАК ІГРУШКА МАЄ + І — АЛЕ ПРИ ЙОГО ЗВІЛЬНЕННІ ПРАЦІВНИКИ КП «ВТМ» БУЛИ І Є ЗА НЬОГО. АЛЕ ЗРОЗУМІЛО ЩО РОЗГІЛЬДЯЙ НІКОЛИ НЕ БУДЕ ПІДТРИМУВАТИ СВОГО КЕРІВНИКА, ЙОГО ПОМИЛКА В ТОМУ ЩО ВІН НАМАГАВСЯ ЇХ ПО ОФІЦЕРСЬКІЙ ЗВИЧЦІ ВИХОВУВАТИ. АЛЕ ЇХ ПОТРІБНО БУЛО ГНАТИ ТОДІ І ПРОБЛЕМ У НЬОГО БУЛО Б МЕНШЕ. АЛЕ ЧОМУ ВІН ТАК ДІЯВ ЦЕ ТІЛЬКИ ВІН ЗНАЄ. Я МОЖУ ГОВОРИТИ ПРО НЬОГО ТОМУ ЩО Я ХОЧ І НЕ ВИЛИКИЙ ТЕРМІН, АЛЕ З НИМ ПРАЦЮВАВ. А МОЖЛИВО ВИ ТЕЖ З НИМ ПРАЦЮВАЛИ ТОМУ ТАК ВПЕВНЕНО ПРО НЬОГО ПИШЕТЕ? АЛЕ Я ВПЕВНИНИЙ ЩО ВИ ПЕТЮ ОДИН З ТИХ, ХТО ХОТІВ БИ БАЧИТИ КП «ВТМ» У СВОЇЙ ВЛАСНОСТІ. ПЕТРЕ І ПРОПОЗИЦІЯ ВІД МЕНЕ : «ДАВАЙТЕ ПОДИСКУТУЄМО ПРО ТУ СФЕРУ В ЯКІЙ ВИ ПРАЦЮЄТЕ, МОЖЕ Я ТЕЖ ВАМ ДАМ ДОБРІ ПОРАДИ». АТО У НАС З ВАМИ ЯК В АНЕКДОТІ (В ЧУЖИХ РУКАХ ВІН ЗАВЖДИ ТОВЩЕ).

 9. Леший 23.12.2012 at 16:21

  МЕШКАНЦЮ: БУДЬ — ЛАСКА НАВЧІТЬСЯ ДАВАТИ ВІДПОВІДІ НА КОМЕНТАРІ КОНКРЕТНО.

  А ЯКЩО У ВАС ПО ДАНОУ ПИТАННЮ ДОСВІДУ НЕМАЄ, ТО КРАЩЕ НЕ ПІДНІМАЙТЕ ДАНЕ ПИТАНЯ.

  ТАКОЖ ХОТІЛОСЯ Б ПОЧУТИ ВІДПОВІДЬ ПО ЛУЦЬКУ (ТІЛЬКИ КОНКРЕТНО).

 10. Леший 23.12.2012 at 17:18

  ПЕТРУ, МЕШКАНЦЮ І Т.Д.: Щоб ЗЯСУВАТИ ХТО ЛЕШИЙ, ЧИ ГРУШКА ЧИ НІ, ПРОПОНУЮ ЦЕ ПИТАНЯ ЗЯСУВАТИ У ГРУШКИ НА ЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ?

 11. мешканець в/м 11 24.12.2012 at 01:03

  Вітаю Вас Леший. Зрозуміло, що Ви хочете отримувати тільки ті коментарі які Вас особисто задовольнять, бо Ви людина яка альтернативи не допускає. Стосовно Ваших питань по проведенню перерахунків наводимо приклад по м.Києву: 3.7. До початку здійснення перерахунків мешканцям житлового

  будинку за розрахунковий опалювальний період, який завершується в

  поточному році, мають бути завершеними перерахунки за минулий

  розрахунковий опалювальний період, включаючи фактичне повернення

  (донарахування) мешканцям. Методика проведення перерахунків за надані послуги ЦО та ЦГВП, повернення коштів населенню здійснюється шляхом нарахування суми, яка підлягає поверненню, у рахунок майбутніх платежів за відповідну послугу. Ця сума рівномірно розподіляється на декілька місяців. при чому щомісячна сума повернення має бути меншою, ніж нарахована (за тарифом) плата за відповідну послугу за один місяць. Постанова №1198 передбачає п.23 Розрахунки за спожиту теплову енергію здійснюються на межу продажу, яка є межою балансової належності (відповідальності, відповідно до договору на підставі показів вузла обліку згідно з діючими тарифами (цінами, затвердженими в установленому порядку. У споживачів, що не мають приладів комерційного обліку, обсяг фактично спожитої теплової енергії розраховується відповідно до теплового навантаження, визначеного у договорі, з урахуванням середньомісячної фактичної температури теплоносія в теплових мережах теплопостачальної організації, середньомісячної температури зовнішнього повітря та кількості годин (діб) роботи тепловикористального обладнання в розрахунковому періоді. Тому що у Вас там росте... Коли ціна на газ в 2011—2012 р пока не змінювалась. У багатьох містах тариф корегується а у Василькові ні, завдяки таким керівникам, як Ви були. А холодні в основному у нас від сили 2 місяці. А те, що ви тарифи розрахували до економічно обгрунтованих, не враховуючи розрахунок НКРЕ 304 грн.за Гкл та не знали як подати ситуацію і отримати субвенцію, то це Вам мінус, чи може втишку хотіли отримати та перерозподілити на інші відшкодування, хоча законодм це заборонено. Це так думки вголос, бо в нашому місті все мижливо. Так ви й не відповіли чи є теплолічильник в котельні в/м, те що в будинках їх не має, то не виконана программа по їх встановленню. Скільки в сутки виробляє Гкл котелня в/м? Ось Вам самі прості запитання. По Луцьку — то там в тому пункті, який Вас цікавить дана відповідь — мешканці Вам погашали 100%. А якщо ні, то чому Ви в регуляторному акті подавали, що альтернативи по відшкодуванню з місцевого бюджету не має? То як? Дякую Вас за змістовні відповіді, та бажаю приємного спілкування. Ось так ми й дойдемо до істини між споживачами та керівниками.

 12. мешканець в/м 11 24.12.2012 at 01:17

  ЛЕШОМУ: І основне порушення КП ВТМ — отримувати напряму кошти від споживачів, минуючи балансоутримувача. Якщо хочете бути чесним до кінця, то не лукавте, бо порушили закон. Хоча в нашому місті для населення все можливе, не хочуть, то такі як ви були керівники судяться, знаючи про порушення законодавства. То надайте будьласка відповідь, якщо Ви дійсно чесна людина — ДЕ ДОГОВОРИ КП ВТМ ЗІ СПОЖИВАЧАМИ ТА ЧИ ПРАВОМІРНО дана організація отримує від населення кошти?

 13. Леший 31.12.2012 at 12:21

  МЕШКАНЦЮ:коментарі особисто приємні ті де є ти переможцем, але ви мені в комунальній сфері не конкурент. А ЩО СТОСУЄТЬСЯ АЛЬТЕРНАТИВИ, ТО Її НЕ ІСНУЄ ТОДІ КОЛИ НА ВАС ЛЕЖАТЬ ПОСАДОВІ ОБОВЯЗКИ І ЗАКОНИ (але проблема в тому, що наші закони суперечать один одному), ЯКІ ВИ ПОВИННІ ВИКОНУВАТИ. ЩО стосується перерахунків, якщо ви впевнені що для цього є підстави то зверіться до суду, у разі вашої перемоги це питаня буде вирішено . ВАРТІСТЬ ГАЗУ З 2010 РОКУ НЕ ЗМІНЮВАЛАСЬ, А ВАРТІСТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ, ВОДИ,МАТЕРІАЛІВ,А ЗАРОБІТНА ПЛАТА (за яку керівник особисто несе кримінальну відповідальність). Стосовно розрахунку тарифу то коли розраховувались тарифи в кп втм (та і по всій Україні) то цей процес контролювала Державна інспекція по цінам і зробила висновок, що вартість 1гкл 539 є єкономічно обгрунтованим, але згідно розпорядження КАБМІНА (ЯКИМ БУЛО ПОРУШЕНО РЯД ЗАКОНІВ) БУЛО ДАНЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПО КОНТРОЛЮ ЗА ТАРИФАМИ НА НКРЄ, ЯКЕ СТАНОМ НА 14.12.2010 РОКУ ПРИЙНЯЛА ЩО ВАРТІСТЬ 1ГКЛ Є 304 І В СВОЄМУ РІШЕННІ № 1809 не визначила що це за таиф і чи він є єкономічно обгрунтованим чим порушила ряд законів, мало того НКРЄ НЕ МАЛО МЕТОДИКИ ЯК РОЗРАХОВУВАТИ ТАРИФИ . А тут вибори і почали деякі діячі собі девіденти заробляти на вибори, а на верхніх щаблях влади на різниці в ціні і кошти деякі пані і пани зароблять (спитайте у ГРУШКИ ВІН ВАМ РОЗКАЖЕ НЕ ПОПРІЗВИЩАМ, А ЯКЕ МІНІСТЕРСТВО ЧИ ДЕПАРТАМЕНТ МАЄ З ЦЬОГО ВИГОДУ, А ТАМ МАБУТЬ Є ЛЮДИ ЯКІ ВІД ЦІЄЇ ОБОРУТКИ МАТИМУТЬ БІЛЬШУ ВИГОДУ ЧИМ ДЕРЖАВА. ТОМУ МЕШКАНЕЦЬ НЕ ТАК ВСЕ ПРОСТО, ЦЕ НЕ ВАШІ ДУМКИ В ГОЛОС, А ТАМ ГРОШІ ЗА ЯКІ МОЖНА ДУЖЕ ПОПЛАТИТИСЬ ЯКЩО ЗАВАЖАТИ ЇХ ЗАРОБЛЯТИ ДЕЯКИМ ВИСОКИМ ПАНАМ. ПРИКЛАДІВ В УКРАЇНІ ДОСТАТНЬО. СТОСОВНО виконання програми по лічильниках вивчіть законодавчу базу і ви тоді зрозумієте де для цього беруться кошти і хто за це питання відповідає, а скільки виробляє котельня військового містечка гкл і чи є там лічильник ви звернулись не за адресою .ПО ЛУЦЬКУ В ПУНКТІ 1,5 ЧІТКО СФОРМУЛЬОВАНО ПЕРАХУНОК ВИКОНУЄТЬСЯ У РАЗІ ЯКЩО ТАРИФ 100% ( а ви мені про якусь 100% сплату населення а що населення у василькові 100% платить ви будь -ласка розбиріться по даному питанню а потім ми з вами подискутуємо ) договори це саме болюче питання в УКРАЇНІ В КОМУНАЛЬНІЙ СФЕРІ, але керівникам водоканалів теплопостачальних підприємств вигідно заключати договори з балансоутримувачами (ЖЕКАМИ) чому жду від вас відповідь. ЩОБ ЗАКЛЮЧИТИ ДОГОВОРИ ПОТРІБНО ЩОБ МІСЦЕВА ВЛАДА ВИКОНУВАЛА ЗАКОН, ЯКИЙ РЕГЛАМЕНТУЄ ЦЕ ПИТАНЯ . ТОму зясуйте це питання і тоді ви зрозумієте хто винен в даному питанні ІВАЩЕНКО ЧИ ГРУШКА, А МОЖЛИВО ЦЕ ХТОСЬ інший. І на останок: а що у вас є договір з бувшим (ВОДОКАНАЛОМ) чи у вас уже зявився договір з кп втм? БАЖАЮ ВАМ РОЗІБРАТИСЬ В ДАНОМУ ПИТАННІ .

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.