Лещенко дограється?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Правовий нігілізм Васильківської МВК під керівництвом Л. Лещенко  досягнув такого рівня, коли вже можна говорити про настання адміністративної і, можливо, кримінальної відповідальності. Апогеєм беззаконня комісії стало скасування нею повторної постанови МВК попереднього складу від 17. 06. 2014 р.

Нагадаємо п. Лещенко і Ко, що згідно п.6 ч.2. ст.17 Кодексу адміністративного судочинства спори щодо правовідносин, пов"язаних з виборчим процесом чи процесом референдуму підлягають під юрисдикцію адміністративних судів щодо вирішення адміністративних справ.

Тому  саме в адміністративному суді була скасована постанова МВК від 10.06.2014 р. щодо реєстрації Сабова як міського голови.

З якогось дива, аналогічну постанову МВК від 17.06.2014 р. комісія під керівництвом Людмили Іванівни скасувала своїм рішенням. Причому, скасувала її майже через чотири місяці з дня її прийняття. Як відомо, Закон встановлює строк оскарження таких документів в п"ять днів.

До-речі, своєю останньою постановою щодо цього питання, комісія «высекла себя как унтер-офицерская вдова». Адже до скасування постанови МВК від 17.06. 2014 р. не було жодних підстав для визнання Сабова таким, що відмовився від посади міського голови та призначення повторних виборів на 23 листопада ц.р.

 

 

 

Лещенко дограється?.: 1 комментарий

  1. Ива 08.10.2014 at 21:57

    По информации, которую мы проверяем, Лещенко доигралась...ЦВК отменила все ее решения и распустила комиссию имени Поповича. Первій случай в истории Украины когда ЦВК два раза разогнали одну и ту же ТВК.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.