Лещенко «догралась», Гаврилюк «обіс...я», Попович в «пролете»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

29.02.2016.   Поновлюємо цю тему у зв"язку з тим, що Людмила Лещенко розповсюдила по Василькову бюлетень ВМО «Єдність». В бюлетені пані Людмила піддає сумніву чесність проведення минулих виборів місцевої влади а також розмістила критичні матеріали на адресу В. Сабадаша та членів «Відсічі» Ю. Сергієнка та Ю. Пономаренка. Крім того, пані Людмила там же зробила спробу «реабілітувати» «політичного невдаху» останніх років В. Поповича. Звертаємо увагу наших користувачів на коментарі до цієї теми. На нашу думку, вони варті цього.

(До речі, місце друку бюл. не вказано)

Детальніше про зміст бюлетеня «Єдності» дивіться у нас на сайті найближчим часом.

 

09.10.2014.   Вчора сталося те, що повинно було статись. Як повідомляють ЗМІ, вчора ЦВК розпустила Васильківську МВК під керівництвом Л.Лещенко, довіреної особи Поповича на минулих виборах. Підставою для розпуску комісії стали найгрубіші порушення нею Закону при прийнятті постанов про визнання Сабова таким, що відмовився від посади міського голови та про призначення повторних виборів міського голови у листопаді цього року. Нагадаємо, що інформаційну підтримку комісії надавав І. Гаврилюк (сайт «Щит і меч»)

Лещенко «догралась», Гаврилюк «обіс...я», Попович в «пролете»?.: 11 комментариев

 1. Вовік 09.10.2014 at 10:52

  Нарешті цей клоунський драмкружок розпустили. Вже так остогидла ця івахівсько-крикуново-армянська окупація. Все ніяк кровосісі не можуть змиритися з втратою впливу на раду і міського голову. Люди, які нажили свої статки, за рахунок розкрадання комунального майна та політичного аферизму знову кидають виклик всьому місту, гальмуючи його розвиток. Цим хлопцям потрібно влаштувати серйозну інвентаризацію їх оборудок — дуже багато цікавого повилазить.

  І взагалі давно пора видавить цей гнійник з нашого міста, а то вже зовсім закуражились від власної безкарності та лояльності кишенькових правоохоронців.

  • олег 13.10.2014 at 15:32

   А, кто будет инвентаризацию проводить? Сабов? С 29 мая пока не собирался вроде бы. А, что что-то развивалось за последние полгода? «Гальмували» що? Там гальмыв не треба. Там все оде велике гальмо.

 2. Вера в розовых очках 09.10.2014 at 11:53

  Лещенко «догралась», Гаврилюк «обіс...я», Попович в «пролете»? А у батька та сина Крикунових ще все попереду: у них будуть значно цікавіші процеси, ніж у цієї трійки. Хоча вони вже зараз отримали один великий орган у свої другі 90.

  • олег 13.10.2014 at 15:34

   Вера, фи. Ты же у нас в розовых очечках. Аж не ожидал от тебя, хорошая.

 3. Антивирус 09.10.2014 at 12:14

  Не спеши радоваться, админ Основания для роспуска расплывчаты, прямые ссылки на Законы притянуты, дела в судах не закончены, да и судя по всему участь ЦВК уже определена.

  Ну а вашу участь в информационном ср...че тоже не забудут

 4. Яків 09.10.2014 at 12:40

  Гаврилюк вже поїхав поновлювати довідку з .........

 5. Влад Сергієнко 09.10.2014 at 13:28

  Мені тут розповіли, що дехто з розігнаної комісії назвав мене поза очі «молодим дурнем» за мій коментар на фейсбуці та позицію стосовно ТВК.

  Дякую за оціночне судження, але я одразу після прийняття новою ТВК рішення про призначення повторних виборів голови на 23 листопада сказав, що комісія діє неправомірно. До слова, я не підтримую ані людей Сабова (пише тут під ніком «Ива»), ані людей Поповича. Всі вони некомпетентні і кон'юктурні.

  Мера і нову міськраду обиратимемо 29 березня і це було ясно як божий день, ще 19 вересня, коли у Василькові з'явилося таке аномальне явище, як ТВК під керівництвом Корольової-Лещенко.

  • олег 13.10.2014 at 15:36

   Самое интересное, что ни один представитель ЦВК в суде (спрашивал у всех) не слышал про выборы 29 марта. На каком базаре можно узнать подробности?

 6. Яків 09.10.2014 at 19:21

  А зараз можливо поновити справу за фальсифікації виборів 2010 року? Адвокат «Поповича» — Саша зараз бореться за свою інтерпретацією справедливості. Ярмарка марнославства: політичний шулер виборчого законодавства перетворився в адвоката «уніжених і оскорблённих», вирішивши зацькувати в правовому полі судового лона нового міського голову.

  Дуже гарна тактика у івахиних маріонеток: за гроші вони засипатимуть всіх своїх конкурентів позовами, битимуть в набат, що все — незаконно і зриватимуть сесії за рахунок частини депутатів та ініційованих провокаторів з сумнівним психічним станом.

  І це роблять люди, місце яких на політичному смітнику, щоб у Васильківчан росла впевненість, що нинішня влада недієздатна і не спроможна керувати ніякими важливими процесами в місті.

 7. олег 10.10.2014 at 00:38

  Яша ты глуп. Сроки с 2010 года и две амнистии было. Только такой дурак как Вы может думать, что можно обновить дело 2010 года по «Не тяжкому злочину». Когда будешь в следующий раз умничать о делах консультируйся с умными людьми. Поэтом мне нечего перед кем-то устраивать ярмарки. Я не чиновник, быть им не собираюсь и живу теперь так как мне хочется. А было или не было что-то в 2010 могут сейчас умничать только, как говорит Палыч — дурни. И ни за какую интерпретацию бороться нечего. Я теперь могу себе позволить для личного удовлетворения бороться или нет.

  А, Яша пусть скавчит даже за выборы 2010 года. Успехов.

 8. Павел Верещагин 10.10.2014 at 00:50

  Проиграет ЦИК в суде: «- порушення ним вимог щодо обмеження сумісності його діяльності з іншою роботою (діяльністю), встановлених цим Законом».

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.