Ларіна і Морозюк?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Днями в розмові з нами одна людина, яка до сьогоднішнього дня підтримує стосунки з екс-мером Іващенком, заявила, що головними ініціаторами незаконного виділення більше двох десятків земельних ділянок на території стадіону  біля 8 школи були Ларіна і Морозюк.

Як відомо, рішення про затвердження документації на ці земельні ділянки було прийнято 28 вересня 2012 року. Очевидно, що на цей час рішення про дострокове припинення повноважень Іващенка як міського голови, вже було узгоджено усіма зацікавленими сторонами.

На користь версії нашого співрозмовника, на нашу думку, говорить і наявність в списку «щасливих власників» ділянок на стадіоні, людей, яких багато хто вважає «людьми Ларіної».

Крім того, жоден з опитаних нами депутатів не зміг підтвердити, що це питання голосувалось на пленарному засіданні ради. В такому випадку, поява згаданого рішення без участі секретаря ради, яким на той час була Ларіна, практично неможлива.

Нещодавно судом визнано недійсним та скасоване це ганебне рішення, проте до цього часу організатори і виконавці цієї масштабної земельної афери не названі і не покарані.

Ми не можемо стверджувати, що інформація нашого співрозмовника є на сто відсотків вірною. Можливо, це просто спроба «перекинути» відповідальність на другорядних осіб. Але певна логіка в тому, що він нам сказав, все-таки є.

Як би там не було, крапка в цій справі ще не поставлена...

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.