Л. Лещенко — фігурант кримінального провадження?..

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За нашою інформацією, до Васильківського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури надійшла ухвала слідчого судді Васильківського міськрайонного суду, якою зобов"язано внести відомості за фактом перешкоджання засіданню Васильківської МВК, яке мало відбутись 06.10.2015.  Дата занесення до ЄРДР — 26.02.2016. Правова кваліфікація — КК України , ст. 157, ч.1 (чинна з 23.10.2014).

Як нам повідомили, фігурантом провадження може бути  голова місцевої організації п.п. «Єдність» Людмила Лещенко.

Л. Лещенко — фігурант кримінального провадження?..: 5 комментариев

 1. Антивирус 21.03.2016 at 11:57

  Да, как я вам АнатольПавлч, сочувствую! Впряглись в кобанду и теперь о чем надо писать — хозяин не велит, а то о чем разрешает — читать народу отвратно . Но,видимо, прибыльно?

  Вот и перебиваетесь всякими тухлыми делами давно минувших дней, на злобу дня же от вас не дождешься. Льете воду на мельницу Гаврилюка?

 2. admin 21.03.2016 at 12:23

  Антивірусу — ви частенько чомусь буваєте неуважними. Зверніть увагу на дату відкриття провадження — 26.02.2016 (!). Оскільки прокуратура не зобов"язана мені доповідати про такі речі, інформацію можна вважати свіженькою. До речі, «отвратно» вам може бути з інших причин, наприклад, таке відчуття буває на похмілля...

 3. Антивирус 21.03.2016 at 14:18

  Та не, я обратил внимание на дату! дело то по несосотоявшемуся заседанию от,,,,,,,,,06!10!2015г!

  Оперативненько так среагировали. Думаю свидетели этого вопиющего нарушения в очередь станут по показаниям — ,,помню ясно и читко, как вчера было — зуб даю" — расскажут про злочыны Лещенки.

 4. Ю. Сергієнко 21.03.2016 at 17:28

  Юрій СЕРГІЄНКО: «Дерибану землі нема і не буде!»

  Про роботу постійної депутатської комісії Васильківської міської ради VII скликання з питань регулювання земельних відносин говорять люди і публікуються матеріали в ЗМІ. На жаль, дуже часто інформація, яку поширюють про «земельну комісію» окремі «діячі», несправедливо кидає тінь на її членів, і, зокрема, на мене особисто. До певного часу я намагався не звертати уваги на плітки. Але пусті звинувачення у дерибані земель Василькова, які все частіше лунають на мою адресу від різного роду «журналістів» та «громадських активістів», змушують мене давати чіткі відповіді. Адже жоден з тих, від кого лунають подібні звинувачення, чомусь не спромігся поговорити про це зі мною…

  Комісія, яку я маю честь очолювати, складається з 4 депутатів. Голова комісії – Юрій Сергієнко (ПП «Сила Людей»). Члени комісії – Микола Неділько (БПП «Солідарність»), Володимир Євменов («Радикальна партія»), Валерій Яценко («Народна партія»). Всі люди різні, від різних політичних сил і кожен має власну позицію. Такий склад комісії, де для прийняття рішення «простою більшістю» потрібно три голоси з чотирьох, ускладнює схвалення сумнівних рішень і просування чиїхось інтересів.

  Одразу хочу сказати, що так званого «дерибану» васильківської землі, в якому нас вже почали звинувачувати, нема і за нашої каденції не буде! Жодного рішення про нововиділення бодай «сотки» землі у Василькові міськрада VII скликання на даний час не приймала. І причина тому – незавершена робота над прийняттям нового генерального плану міста, яка, втім, знаходиться вже на кінцевій стадії. Однак, не варто думати, що по прийняттю нового генплану всі бажаючі отримають по земельному наділу. Реалії такі, що бажаючих отримати землю у Василькові багато, а ресурс – дуже обмежений. Лише з числа АТО-шників заяви на безоплатне отримання земельних ділянок вже написало понад 350 чоловік. Це люди, які згідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають першочергове право на отримання землі. А є ще й інші категорії громадян…

  Тому, на минулому тижні спільно із головним архітектором міста О. Швецем та секретарем міськради О. Перинською ми здійснили об’їзд перспективних земельних ділянок. Була зроблена аерофотозйомка майбутніх масивів за допомогою безпілотного літального апарату. На основі отриманих даних на найближчу сесію готується проект рішення про детальне планування територій зазначених земельних ділянок. Всього у вказаному документі мова йде про майже 11 Га земель. Сподіваюся, в майбутньому ми отримаємо нові вулиці, де зводитимуть свої будинки десятки сімей, у тому числі й учасників бойових дій.

  В цей же час, багатьох лякає наявність у переліку «земельних питань» на кожній черговій сесії десятків проектів рішень щодо нововиділення земельних ділянок, у тому числі і відомим у місті людям. Таку ситуацію дехто сприймає, як лобіювання земельною комісією чиїхось інтересів. Хочу всіх заспокоїти – порядок денний формується на основі поданих заяв від громадян. Тобто якщо, скажімо, будь-який громадянин подає заяву на виділення кількох гектарів землі, то це питання обов’язково з’явиться у порядку денному. Однак це зовсім не означає, що комісія схвалить таке виділення, а міськрада – проголосує за це рішення. Досвідченні маніпулятори використовують такий стан речей у своїх цілях, подаючи інформацію, як їм вигідно. Люди повинні розуміти, що, якщо є звернення громадян (у тому числі й по земельним питанням) – згідно із Законом рада змушена його розглянути, але результат розгляду може бути різним.

  Поширення неправдивої інформації, яка компрометує «земельну комісію», на моє переконання, вигідне двом категоріям громадян. По-перше, політичним аутсайдерам, що вже зараз готуються взяти реванш на майбутніх місцевих виборах. По-друге, різного роду земельним аферистам, які, оббріхуючи нас, видурюють у довірливих громадян останні гроші, начебто на вирішення питань з непоступливою комісією.

  В такій ситуації хотів би порадити всім мешканцям Василькова не довіряти пліткам та, у разі потреби, спілкуватися з «земельною комісією» без посередників.

  Ю. Сергієнко

 5. олег 26.03.2016 at 18:41

  Маленький вопросик. Кстати один из, многих, которые уже Вам можно задавать. Идет на эту сессию 2 вопроса о аренде земли ФОП «Бирюкову» для предпринимательской деятельности — размещения рекламной продукции. Зашел я в реестр юридических лиц и физических лиц предпринимателей, а нашего Бирюкова как физического лица предпринимателя там нет. Это новая мутка Бирюкова или ошибка земельной комиссии?

  Кстати на прошлой сессии, насколько я помню, депутаты не проголосовали два земельных вопроса, которые им не очень внушили доверие, зато все скандалили. А земельную комиссию вопросики прошли. Не помните случайно — что депутаты так скандалили из-за двух маленьких земельных вопросов?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.