Кворум є, сесії немає...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні мала відбутися позачергова сесія міськради. В зал пленарних засідань прийшли 26 чи 27 депутатів. Проте сесію не вдалося відкрити, оскільки декілька депутатів не зареєструвалися. Серед них називають Скибу, Нередька, Пальоху і Шейду. Своє небажання реєструватися вони пояснюють тим, що Сабов не видає розпорядження про затвердження результатів голосування по обранню  Скиби секретарем ради.

Кворум є, сесії немає...: 5 комментариев

 1. Олег 15.09.2015 at 22:38

  Сабов не выполняет судебное решение, которое обязало Сабова выдать распоряжение о принятии Скибы секретарем. И у депутатов реально правильная позиция. Сначала пусть голова выполнит норму закона и решение суда, а потом требует от депутатов исполнения законов.

 2. admin 15.09.2015 at 23:27

  Олегу: — те, що Сабов не на своєму місці, не підлягає сумніву. Проте не він, а виборці повинні вимагати від депутатів «исполнения законов». Сподіваємось, що і Сабов, і депутати міськради отримають від васильківців на виборах у жовтні ц.р. належну оцінку...

 3. виборець 16.09.2015 at 22:01

  На одній з сесії міської ради С. Сабов офіційно повідомив присутніх депутатів про те. що для нього є принциповим не підписувати розпорядження про призначення Скибу секретарем. Це факт що зафіксований на відео.

  Є рішення суду про зобовязання Сабова підписать розпорядження.

  Сабов це рішення суду «мав на увазі» тому що закон про виконавче провадження впринципі дає меру певні правові можливості цього не робити (Мається на увазі невиконувати вимогу державного виконавця та тимчасово обмежитися штрафом та сподіватися на «незацікавленість» виконавця у лобіюванні цього питання).

  Є низка судових рішень якими ВИЗНАНО НЕПРАВОМІРНИМИ ДІЇ МІСЬКОГО ГОЛОВИ В СФЕРІ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН, ВИДАЧІ НАДУМАНИХ ПОПУЛІСТИЧНИХ РОЗПОРЯДЖЕНЬ, ІНШ.

  Сьогодні СБУ витребувала особову справу мера. Просто так???

  Партя Нові обличча, від якої Сабов планує балотуватися, має обєктивно оцінити шанси Сабова на перемогу на виборах та визначитися чи невідобразиться такий антирейтинг на результатах виборах, якщо звісно ця партія матиме намір висувати своїх кандидатів.

  Тому позиція деяких чинних депутатів цілком доречна. Це їх особисте право і судити їх за це недоцільно. Це Ваша особиста думка проти їх.

 4. admin 16.09.2015 at 22:40

  Виборцю: — А. Боровик: — в тому, що з лютого ц.р. не відбуваються сесії винний не Сабов, а цілком конкретні депутати. З того часу не розглянуті тисячі земельних питань, які повинні розглядатись щомісячно. Якщо Сабов некоректно відноситься до депутатів, або щось робить не так, то при чому тут пересічні виборці, які ніяк не можуть отримати життєво необхідні для них рішення сесії.

  Невже серед більш як чотирьох десятків депутатів немає хоч би половини відповідальних перед людьми, завдяки яким вони потрапили до міськради.

  А може, відсутність відповідальності пояснюється «способом формування» депутатського корпусу нинішнього скликання? Якось я мав відверту розмову з І. Мосійчуком. Тоді він детально розповів мені про той «спосіб». Про те ж саме може сказати і Крикунов, якщо захоче. Про «спосіб» формування ради можна також дізнатися, порівнявши цифри в протоколах дільничних комісії до, і після перерахунку голосів в МВК.

  До-речі,як ви повідомляєте, СБУ зацікавилась діяльністю нинішніх васильківських можновладців. Сподіваємось, що Служба в цьому напрямку допоможе громаді зрозуміти більше і про той «спосіб», який ми згадали. Тим більше, що в її обласному управлінні вже давно знаходяться матеріали власного розслідування щодо фальсифікації результатів виборів у Василькові у 2010р. Кажуть, що там є, навіть, явки з повинною...

  Підсумовуючи, скажу свою власну думку — і Сабову, і депутатам нинішнього скликання не місце у наступній васильківській владі. Сподіваюсь, що так думають і більшість виборців нашого міста...

 5. Олег 16.09.2015 at 23:06

  ПАлыч, плевали все на 2010 год.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.