Квартира під охорону 2017

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Шановні громадяни! Найпростіший та надійний спосіб вберегти своє майно – поставити помешкання на пультову охорону поліції охорони.
З 14 по 30 вересня в Україні стартує осіння соціальна акція «Квартира під охорону-2017». З метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам у вказаний період підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних і пусконалагоджувальних робіт.
За умовами акції громадянам пропонується сплатити вартість охоронного обладнання, а монтажні та пусконалагоджувальні роботи з обладнання помешкання сигналізацією, працівники поліції охорони виконають за половину їх вартості. Для учасників антитерористичної операції на сході України, та родин загиблих учасників АТО, поліція охорони пропонує встановити охоронну сигналізацію у помешканні з 75 % знижкою.
За детальною інформацією по обладнанню засобами охоронної сигналізації квартир, будинків, котеджів, гаражів та іншого особистого майна громадян, звертайтесь за телефонними номерами:
— 097-050-22-20 для абонентів оператора «Київстар»
— 073-050-22-20 для абонентів оператора «Лайфселл»
— 099-050-22-20 для абонентів оператора «Водафон»
Номер гарячої лінії поліції охорони: 0-800-502-220 (безкоштовно).

Також з умовами укладання договорів можливо ознайомитись у Васильківському міжрайонному відділі УПО Київської області за адресою: м. Васильків, вул. Чехова, 8.

Васильківський ВП
ГУНП в Київській області

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.