«Кум, сват, брат — АТОвцям не рідня!!?»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Під таким заголовком ми отримали листа і, зважаючи на його суспільну значимість, вирішили його оприлюднити (в редакції автора.)

«Щоразу, відвідуючи сесії міської ради міста Василькова, дякую за те, що двері сесійної зали відкриті для простих громадян, і вони мають змогу бачити той „бєспрєдєл“, коли доходить справа до земельних питань...

Трохи більше року пройшло зтих пір, як ми, громадяни міста, з0нову ж таки надіючись на краще майбутнє, обрали нових міських депутатів, у новому складі, з новими обличчями, з новими планами і перспективами, і новим поглядом на покращення життя мешканців нашого міста, а головне, надіючись на справедливість і чесну роботу новообраних депутатів.

Як виявилось, про чесність і справедливість говорити зарано!!!

Повертаючись в недалеке минуле, згадуємо цікаувий момент, коли більшість депутатів дуже хотіли очолювати і входити до складу однієї з „найжирніших“ депутатських комісій — земельної.

Земельна комісія наділена величезними повноваженнями, вона може підтримати або відхилити прохання заявника. Ось тут і починаються корупційні качелі». 

Між членами комісії йде «договорняк» «свій-чужий» і після відповідної «стимуляції» заявник може розраховувати на позитивний резудьтат. У народі це називаютб «замазати» питання.

Зовсім нещодавно, за трагічних обставин (...) до складу міської ради, а також до земельної комісії, увійшла Мурашко Н.Ф.

Така собі в минулому «видатна» пані «спортсменка», яка не тільки нічого не зробила для розвитку спорту в місті (адже не один рік очолювала відділ спорту і молоді Васильківської міської ради), а наразі, окрім своїх шкурних особистих земельних питань, нічогісінько не зробила для своїх виборців.

А, можливо, ми чогось не знаємо, і в неї є «великі заслуги» перед містом??? Можливо, вона «шанований» діяч спорту, яка виховала не одне покоління талановитих спортсменів міста, дала їм путівку в життя, сприяла розвитку спортивної бази міста?  (..........)

Так чому ж на останніх сесіях міської ради, після «договорняка» з окремими депутатами, її близькі родичі отримали дві земельні ділянки.

Це не поодинокий випадок!!!

Такого ж напрямку своєї роботи з виборцями притримується і депутат Сергієнко С.О., ще один член депутатської земельної комісії..."

   (продовження публікації листа — найближчим часом - адм.)

 

 

«Кум, сват, брат — АТОвцям не рідня!!?»...: 53 комментария

 1. Кандидат 16.02.2017 at 14:54

  «Не власть портит людей, а наоборот — самые испорченные люди больше всего тянуться к власти.»

  У Василькові та й в принципі в будь-якому іншому місті чи селі у більшості, хто рвався до влади першочерговою метою майже завжди було швидке збагачення, приховане за мішурою виборчих лозунгів, національних костюмів, показного патріотизму та романтичних ідей. Хоч посада депутата місцевого рівня не передбачає заробітної плати, вона передбачає високу можливість вирішення власного земельного(их) питання(ь), а також вирішення особистих комерційних питань виборців, пов"язаних з земельними наділами та інше. Якщо врахувати, що в середньому вартість земельної ділянки площею 10 соток в нормальному місці (не в болоті і не в чорта на кулічках) складає близько 300 000 грн, то можна зробити висновок що депутат, отримавши ділянку, в грошовому еквіваленті заробляє свіжу копієчку. Якщо розділити 300 тис. грн на 5 років і на 12 місяців — вийде десь 5000 грн на місяць. І це при умові, що за каденцію була отримана одна земельна ділянка. На пісках землі продають в середньому по 500 у.о. за сотку, тобто в 2 рази дешевше, аніж в центральній частині міста чи військовому містечку. Там виторг менший.

  Деякі депутати часто обурюються перед виборцями, що їм за їх роботу ніхто не платить, а роботи в них дуже багато... Думаю така позиція виглядає в очах людей не зовсім чесною, особливо в світлі того, що депутат може отримати зарплату у вигляді земельної(их) ділянки(ок). 5000 грн на місяць — невелика зарплата на сьогоднішній день, але і її щоб заробити треба десь працювати і щось робити.

  Багато хто часто кричить за свої священні права, при цьому абсолютно забуваючи про обов"язки.

  Я не хотів тут нікого образити, а просто висловив свою суб"єктивну думку. Подивимось наскільки якісно будуть працювати народні обранці зі своїми виборцями і чи заслужили вони своїми добрими справами на користь громади собі та своїм родичам священну Матінку Землю, Прародительницю всього сущого...

 2. Обозреватель 16.02.2017 at 18:58

  Ветерану : старшенькая замужем и имеет другую фамилию, ее земелькой уже наделили, а младшенькая, «спортсменка»-громко сказано)), фамилию не успела еще сменить, вот мама и засветилась. А теперь еще надо маме дать за великие заслуги — она ведь тоже много лет в спорте))), а еще муж Саша не имеет земельного надела. Да и каждой сестре по серьге, зря что-ли ее выбирали.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.