Куди ведуть місцеву «Батьківщину» Слончак з Сіранчуком?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Поведінка голови місцевої «Батьківщини» Олександра Слончака та його заступника Василя Сіранчука при «з»ясуванні" відносин з міським головою Володимиром Сабадашом та депутатською більшістю в раді, дедалі набирає все більш скандального характеру. А оскільки все це відбувається в публічній площині, «в курсє дєла» чи не вся політично активна громадськість міста.

Нещодавно в соцмережах активно обговорювалась інформація про маніпуляції з лічильниками газу у закладах, які належать родині Слончака а також про намагання Сіранчука приватизувати чималу площу міського Будинку культури. Зрозуміло, що ці обидва випадки викликали гострий осуд переважної більшості учасників її обговорення.

Ці факти додали ще порцію негативу до і без того неоднозначної репутації керівників Юліної партії у Василькові.

Нам стало відомо, що така поведінка Слончака і Сіранчука, які стали на шлях нерозумної, якщо не сказати грубіше, конфронтації з міською владою, подобається не всім депутатам міської ради з фракції Слончака, не всім рядовим однопартійцям.

Вони всі живуть у Василькові, і не хочуть розділяти партійну відповідальність за «демарші» Олександра Олександровича і Василя Михайловича, бо добре розуміють причини їх «клятої» неприязні до міського голови і депутатів з більшості в раді...

Куди ведуть місцеву «Батьківщину» Слончак з Сіранчуком?.: 1 комментарий

  1. Громада 11.11.2018 at 02:45

    Виборці кажуть Сашулик підмяв під себе Сіранчука, дивись Василю Михайловичу щоб твоя пика на сміттєвих баках не висіла!

    Білини ти Васю жадібної об'ївся та зажрався, проти народу йдеш. Забув як вів сесію на яку Праві завітали то зпереляку мекав та пекав, щож побачимо як далі замичиш.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.