Куди дивиться Велікін?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На сьогоднішню сесію міськради прибуло 22 депутати з необхідних для кворуму 24. Серед неприбулих 2 депутати від «Удару» — Сабов і Мартиновський. Таким чином вони несуть повну відповідальність за продовження безвладдя і хаосу у Василькові, яке почалось у місті після вимушеної відставки Сабадаша. Невже керівництво «Удару» до цього часу не зрозуміло, що їх представники у Васильківській міській раді вже давно забули про інтереси виборців і в своїй діяльності керуються лише власними амбіціями.

Куди дивиться Велікін?.: 10 комментариев

 1. Фантом 21.03.2014 at 21:09

  Місце мера ось основна ціль.

 2. Влад Сергієнко 22.03.2014 at 14:59

  У Велікіна окрім Василькова є вся Київська область і дивиться він мабуть туди ж, куди і більшість її мешканців. Якщо апелювати до Велікіна (Бондарєва, Марченка, Присяжнюка, Медведєва та інших голів обласних партійних осередків), то ніякого місцевого самоврядування у нас не буде ще дуже довго.

  Дуже дивно допускати подібні думки, з огляду на те, що Васильків отримав Магдебурзьке право ще в 1568 році, а ми досі собі вишукуємо якогось чергового барина.

 3. Сolonell 22.03.2014 at 21:49

  Получивши случайно мандат от Кличка,

  Обо...шись на выборах мера,

  Поведеньем своим рассмешив населенье

  Горе-летчик сыграл лицемера...

  • Влад Сергієнко 23.03.2014 at 12:14

   Марков, а Вы всё стихи сочиняете?

 4. Група ВТМ 23.03.2014 at 11:03

  Велікін не пілот а точніше буде так( замполіт) Вихователь. Пілот який не може керувати КП "ККП «а містом легко (відео І, Гаврилюка зібрання кп» ккп " на тему: хто буде керівником підприємства). Але по даному питанню є багато особистостей, які знаходяться в тіні. На виборах 2013 року одні продали свою свободу не прийшовши на вибори, а другі

  продались за Пайки, Гроші ,Посади і. т. д. Закликали голосувати за злочинців регіоналів

  а тепер перефарбувалися і йдуть до влади такі як Нач .упр. соц. зах. депутат Л, Бурсова

  яка згодна щоб стати заступником мера то залишає посаду і складає повноваження депутата (Цей вчинок можна назвати політичною про...ю а Ви Влад про Магдибурзьке право).

  • admin 23.03.2014 at 11:10

   Групі ВТМ: — Влад написав «МагдЕбурзьке» ...

  • Влад Сергієнко 23.03.2014 at 12:23

   Бурсовій потрібно задати кілька простих запитаннь, перш ніж відбудеться голосування за неї.

   Яким чином, вона будучи членом Соцпартії на виборах 15 грудня висувалася в нардепи по округу №94 від слов'янської партії. І чи пам'ятає вона свою депутатську програму, опубліковану у відкритих джерелах на сайтах органів державної влади. Якщо ні, то нагадаю, що останнім пунктом «її» програми йде боротьба зі свавіллям влади. Чи не є свавіллям масовий підкуп виборців та буферизація гречки Бадаєва у відділах і установах, в т.ч. і в управлінні соцзахисту?

 5. Група ВТМ 23.03.2014 at 13:51

  А,П,Боровик вибачте за помилку. Влад Л, Бурсовій можна задати безліч запитань наприклад:

  як чесний державний службовець прикриваючись тим що вона боролась за права

  громадян, які проживають у гуртожитку 1 травня 4 приватизувала собі та дочці 4 кімнати в гуртожитку маючи нерухомість в Криму. Як може вона пояснити свої дії як голова депутатської комісії по приватизації те що вона спільно з Марковими-- Пекіними намагалась приватизувати 1 поверх гуртожитку 1 травня 4 на користь Маркових --Пекіних.

  А ще цікавіше як вона буде керувати культурою, спортом і.т.д. Але це запитання до В.О. Мера В.Сіранчука про її пригодність на посаді зам. мера. Та й О. Романенко не такий

  файний як про нього говорять( але простіше пізніше). У нас складається враження що В. Сіранчук набирає собі таких управлінців як сам тому що якщо набрать професіоналів

  то тоді В. Сіранчук буде виглядати на їхньому фоні непристойно статусу В. О. Мера.

 6. admin 23.03.2014 at 19:53

  Групі ВТМ: — на посаду заступника можна було б запропонувати Грушку. Але його не сприйме населення, яке він безбожно обдирав як липку через незаконно встановлені тарифи. До того ж депутати з найбільшої фракції у міській раді кажуть про кричущу безграмотність колишнього керівника «Тепломережі» та натякають, що по своїм особистим даним посаду заступника мера він не потягне.

 7. Група ВТМ 23.03.2014 at 20:43

  А,П, Боровик ми можем уявити розмову стомотолога із хозяйствиником. Стосовно тарифів

  то кп «втм» банкрот якщо не допоможе держава і не розрахується місцевий бюджет то тоді

  поділять на Упр . ком. і на 8 кп «втм» і успішно приватизують . Ми сами здивовані як безграмотний В. Грушка працював 10 років а кп"втм" на протязі 7 років входило 35 найкращих теплових підприємств України. А.П. Боровик ми добре знаємо В.Грушку тому

  внайближщий час колектив запропонує повернути його на посаду тим паче що Він був звільнений не законно тільки питання чи захоче Він знову піднімати тепломережу.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.