Куди дивилась податкова?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Згідно реєстру фізичних та юридичних осіб підприємців ТОВ «Євротранссервіс»(Євро таксі) припинило своє існування 15.09.2015 року, як зазначено в тому ж реєстрі ТОВ «Євротранссервіс» була знята з обліку в Васильківській ОДПІ. Проте до цього часу здійснює свою підприємницьку діяльність. 

Стаття 212 Кримінального кодексу України -  Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів.

Ч 1. Умисне ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів, що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності або особою, що займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи чи будь-якою іншою особою, яка зобов'язана їх сплачувати, якщо ці діяння призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у значних розмірах, -карається штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Ч 4. Особа, яка вперше вчинила діяння, передбачені частиною першою та другою цієї статті, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори (обов'язкові платежі), а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою (фінансові санкції, пеня).

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.