Кривенку у Василькові робити нічого!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні на головній площі міста відбувся громадський захід «Спільна молитва за створення єдиної помісної православної церкви». Мешканці міста цей захід фактично проігнорували. На нашу думку, інакше бути і не могло. Організатори цього дійства, делікатно кажучи, не мають достатньо авторитету у Василькові, щоб васильківці дослухалися до їхньої думки.

Участь у молитві нардепа Кривенка справу не спасла. Тим більше, що його промова засвідчила про його дуже прямолінійне розуміння релігійної та загальної ситуації у нашому місті. Зрозумівши, що йому у Василькові  «робити нічого», Кривенко спішно залишив місто...

Якщо подібними заходами по створення єдиної помісної православної церкви в Україні будуть займатися такі нардепи і люди, як уВасилькові, гострої конфронтації на релігійному грунті аж ніяк не уникнути...

Кривенку у Василькові робити нічого!.: 7 комментариев

 1. ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ 21.05.2018 at 15:58

  Анатолій Павлович ! Ігнорування мером Сабадашем спільно з головою РДА Одинцем молебня за Помісну Церкву вказує про неймовірний цинізм з їхнього боку до побажань Васильківської Громади ! Водночас це і не прикрите не бажання втілювати в життя ідеї Революції Гідності ! Більше того: за останній рік мешканці міста відчувають повну безпомічність місцевої влади в управлінні містом і районом ! Виникає питання на кого працюєте ? Я зроблю все для того щоб це стало предметом широкого обговорення як у Васильківській Громаді так і в Адміністраціїї Президента !

 2. admin 21.05.2018 at 22:12

  Володимире Михайловичу — факт залишається фактом — васильківці стовідсотково проігнорували захід. В першу чергу внаслідок бездарності людей, які його організували. Принаймі у Василькові вони скомпроментували саму ідею створення помісної церкви, цинічно використали її для власних політичних інтересів, здебільшого дрібних. Здається, що ці люди випадково, чи не випадково, діють в інтересах «руського міра», який з великим задоволенням спостерігатиме за чварами в нашій державі на релігійному грунті.

  Щодо постаті Кривенка, то в порівнянні з Чорноволом він здається політичним карликом, і це цілком очевидно. Для чого він приїхав в Васильків — агітувати за помісну церкву, чи як попугай повторювати домисли місцевої політичної дрібноти про «страшні зловживання» місцевої влади. «Пєчально!»...

 3. Спикер 23.05.2018 at 11:07

  Володимир Михайлович! А чому ви вважаєте, що купка людей, яка зібралася на площі, виражає інтереси всієї громади міста? Чи непомиляєтесь Ви видаючи уявне за дійсність. І хто вам дав право розписуватись за всю громаду міста? Назбирайте нормальну кількість людей, а потім спирайтесь на них. І хай Вам допоможе Господь в цій не легкій справі.

 4. Спикер 24.05.2018 at 20:04

  Дивлюся що нема чого відповісти шановному Володимиру Михайловичу! Вже пройшов місяц а «Томос» ще в дорозі!

 5. Вода 27.05.2018 at 16:31

  Вчора, було якесь дійство на стадіоні. Жодної інформації. Я, до чого. Щось було за участі влади. Людей не було. Чим ви кращі? Маю на увазі організацію дійства. Що скажете адмін!

  В Багдаде все спокойно?! Спокойно,спокойно...

 6. admin 28.05.2018 at 13:39

  Воді — найближчим часом покажемо відео...

 7. Вертухай 28.05.2018 at 18:41

  Вчора в новинах на Васильків тб показували. Народу було багатою. Грали в футбол ветерани України та Василькова. Було дуже цікаво. Подивитись можна на ютюбі за посиланням- ВАСИЛЬКІВ ТБ.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.