Кривенку і Кишкару... (оновлено 21.12)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

21.12. Наше передбачення того, що подання панів Кривенка і Кишкаря до Верховної Ради Україні про дострокові вибори органів місцевого самоврядування у Василькові з"явилося у результаті тісної співпраці пана Кривенка з місцевою опозицією, знайшло своє підтвердження на сьогоднішньому пленарному засіданні міської ради. На запитання одного з депутатів про те, чим нинішній склад міської ради не влаштовує «опозиціонера» Олександра Слончака, останній по суті питання не відповів, сказав лише, що це його особиста справа...

19.12.   На моє особисте переконання «подання» панів Кривенка і Кишкаря з НРУ про дострокові вибори органів місцевого самоврядування у Василькові з"явилося у результаті тісної співпраці пана Кривенка з місцевою опозицією до міського голови і депутатської більшості в раді. Як відомо, до скаду цієї опозиції входять, зокрема, депутати Слончак і Мазепа.

Очевидно, що це подання панів з НРУ змусить і так нечисельних прихильників цієї партії у Василькові голосувати на виборах за інші політсили націоналістичного спрямування, наприклад,за «Свободу»...

06.12.    Пани Кривенко і Кичкар, Не Ви обирали Сабадаша міським головою, не Ви обирали депутатів міської ради. Не Вам достроково припиняти повноваження органів місцевого самоврядування Василькова.

Чи Вам ніхто ніколи не говорив, що це справа виключно виборців нашого міста? Взагалі, чи Ви читали коли-небудь Конституцію України та Закони, які унормовують ці процеси?

Знайте, що у нашому місті досить людей, які не дурніші за Вас обох, які були спроможні надати оцінку Вашому «поданню» до Верховної Ради України.

До — речі. У Вас обох недостатньо морального авторитету і політичної ваги, щоб вказувати васильківцям як їм жити...

 

Кривенку і Кишкару... (оновлено 21.12): 3 комментария

 1. Дон Корлеоне 07.12.2018 at 02:36

  Кишкар! Кишкар! Кишка!

  І чого так нервувати, адміне...

 2. Громада 14.12.2018 at 03:05

  Яким боком ці депутати до нашого міста? Ми про них не чули, допомоги не бачили, то хай собі топають своєю дорогою та не смішать васильківську громаду. У нас і без них клоунів опозиційних хватає.

 3. Арсен 20.12.2018 at 13:33

  Яка там в біса свобода у Василькові? Ярослав Кривша та Юра Коваленко — прихвостні недобитого рейдера-фальсифікатора Крикунова, які обкрадають васильківців та легітимізують пограбування через ще одне опудало, яке носить судівську мантію. Таке враження, що націоналістичне спрямування у Василькові і не тільки експлуатують усілякі шлепери, корупціонери, та інший шароваро-вишиватний паразитуючий непотріб, користь від роботи якого мешканцям міста завжди із знаком мінус. Як тут не згадати Авгієві конюшні, які утворились в місцевому політикумі. Все лайно видно, воно плаває на поверхні, але вичищати його ніхто не поспішає, бо багато хто співпрацював з ним і в результаті співпраці з цією субстанцією трохи заляпались і не бажають оприлюднення пікантних подробиць цієї співпраці. Спільний злочин і оприлюднення компромату — це те, що стримує місцевий політикум і правоохоронців від очищення міста від відомих злочинців та кримінальних банд, деякі члени яких засідають в кріслах депутатів. Подивимось що буде далі...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.