Кришує член партії Ляшка?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Вчора Гаврилюк на сайті «Щит і меч»  розмістив інформацію під заголовком — «Незаконная газовая заправка на центральной улице Василькова рядом со школой и жилыми домами „крышуется“ мэром Сабадашом».

Насправді жодного відношення до розміщення цієї заправки ні міська рада, ні її виконавчий комітет не мають. В цьому випадку, як і завжди, звинувачення з боку Гаврилюка на адресу міського голови є «висмоктаними з пальця».

Тут є інше питання. А чому Гаврилюк не називає власників цього об"єкту? Чи не тому, що він може належати не рядовому члену партії Ляшка, з кишень якої «підхарчовується» Ігор Віталійович?..

 

 

Кришує член партії Ляшка?.: 5 комментариев

 1. Андрій Каденко 12.01.2017 at 14:06

  На мою думку, якщо посадовці міста в .т.ч. і Володимир Іванович до цього часу не відреагували (навіть за відсутності офіційниїх скарг чи заяв) і не відреагують на факт законності розмішення на приватній території цього газового обладнання, а так само на наявність/відсутність дозвільних документів на таке розміщення то оціночне судження Гаврилюка І.В. поки, що є та буде цілком правильним.

  До компетенції посадовців міста, наскільки мені діломо, відноситься перевірка законності такого розміщення газового обладнання.

 2. admin 12.01.2017 at 14:22

  Андрію Каденку — заправку намагались розмістити на приватній території. Для того, щоб відреагувати потрібен певний час та прийняття відповідних процедур у відповідності до чинного законодавства.

  Хотілось би побачити Ваше посилання на норми закону про «реагування на факт законності» та Ваше бачення того, на протязі якого часу можливо здійснити таке «реагування» та в формі якого акту органів місцевого самоврядування...

 3. Андрій Каденко 12.01.2017 at 15:24

  Я висловлюю свою думку та позицію.

  А тому не зобов'язаний підтверджувати це нормами законів та надавати консультації.

 4. admin 12.01.2017 at 15:58

  Андрію Каденку — ми з повагою відносимось до думок та позицій кожного з наших користувачів.

  Разом з тим ми вважаємо, що думка чи позиція будуть вагомішими, якщо вони добре аргументовані. Чи не так?..

 5. Исайдер 13.01.2017 at 09:28

  Инсайдерская информация. Последние нападки на Сабадаша Гаврилюком связаны с отлучением последнего от корушки. Он получал в течении последних четырех лет определенную сумму долларов за то, что бы не обливать грязью власть. Исходя из этого можно сделать вывод что Гаврюша самый чесный «журналист». ГАНЬБА!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.