«Криша не поїхала». За гроші!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні ранком колишній адміністратор місцевого «Сільпо», нинішній голова васильківської організації НРУ Андрій Шевченко в мережі ф.б. написав, далі цитата: — «Дякуючи Ігорю Кононенко, який кришує мера Василькова, громада міста Василькова може залишитися без парку що біля річки Стугна...».

Далі подає текст оголошення, далі знову цитата: — «...Удобная схема подъезда по территории. В наличии развитая сеть инженерных коммуникаций: на територии есть административное здание, электроснабжение — 12 000 VA, водоснабжение — скважина своя водонапорная башня, централизованная канализация...газ среднего давления подключен...».

Будь-яка людина, яка перебуває при своєму розумі, відразу здогадається, що мова в оголошенні йде про територію колишнього заводу «Холодильник», а не про парк на березі Стугни, як пише Шевченко.

Ви думаєте, що в нього «криша поїхала»?.. Я думаю, що ні! Скоріше всього, гроші тут зіграли свою роль... Добре знаючи Андрія, допускаю, що ради грошей він готовий і не на такі підлості...

PS. Можливо в недалекому майбутньому з"явиться подібне оголошення про продаж території «Шкірфірми» по вул. Гоголя. Як кажуть — а з чим чорт не шуткує...

«Криша не поїхала». За гроші!.: 2 комментария

  1. Вода 13.07.2019 at 21:30

    А, що, такого не може бути? Пам'ятаєте, коли буцімто чистили Стугну вздовж в т.ч. «Холодильника». Попили. Дерева спиляли. Сім мільйонів освоїли. Що маємо сьогодні — безлад!!!! Де, мер, депутатський корпус ну і всі інші? А, ви мені нагадаєте, що кошти не з місцевого бюджету, і місто до них не має відношення. Так. А, до цього бардаку, тепер хто має відношення. Де ви всі!?

  2. Вода 13.07.2019 at 21:31

    Порили.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.