Криміналітет у Василькові активізується…

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Для збільшення фотографії — натисніть на неї

В ніч з 8 на 9 червня ц.р. на Пісках невідомими особами здійснено напад на магазин, який належить родині О. Слончака, колишнього депутата міської ради. Камінням закидали вітрини будівлі. Кількість пробоїн свідчить, що нападників було декілька. Обставини цього інциденту дуже нагадують попередні – пошкодження вітрин автосалону «Сапсан», магазину по вул. Грушевського, кафе «Перекрёсток», та адміністративне приміщення ВАТ ПБГ «Антарес», а також кидання гранати у вікна офісу партії «Фронт Змін» і т.д...

Існує також думка, що напад на магазин родини Слончака – справа рук осіб, які підпалили автомобілі Корчинського І.Й... Якщо до цього додати численні випадки нанесення тілесних ушкоджень громадським активістам, які тим чи іншим чином критикували діяльність Іващенка на посаді міського голови, то виходить досить безрадісна картина – разом з Іващенком до Василькова прийшов розгул бандитизму. Ситуація, на нашу думку, сьогодні погіршується в тому числі і в результаті кричущої бездіяльності нинішнього начальника міліції В. Куця, адже жоден із попередніх подібних злочинів місцевою міліцією не розкритий, а десятки постанов по цим справам міського відділу міліції скасовані або прокуратурою, або в судовому порядку.

Сподіваємось, що на цей раз Куць та очолювана ним міліція має всі можливості реабілітуватися в очах мешканців м. Василькова, встановивши причетних до нападу на магазин на Пісках.

P.s.: Оскільки магазин не пограбовано, то тут, на нашу думку, вбачаються в першу чергу політичні мотиви.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.