Крикунов як унтер — офіцерська вдова?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Скільки дошкульних слів на адресу Сабова було сказано Крикуновим у зв"язку з тим, що Сабов підписав розпорядження про звільнення Бріка з посади директора «Тепломережі» по статті Закону, де йде мова про дострокове припинення повноважень міського голови.

«Гвоздь» ситуації в тому, що Іващенко в 2012 році підписав контракт з Бріком саме по цій статті. А подвійний «гвоздь» в тому, що під контрактом, серед інших є і підпис Крикунова. Як тут не згадати Гоголівську унтер-офіцерську вдову, яка сама себе відшмагала...

Проте, це аж ніяк не виправдовує Сабова та його підлеглих, підпис яких є під розпорядженням про звільнення Бріка. Не потрібно списувати у Іващенка, що, ліньки заглянути в Закон?..

Крикунов як унтер — офіцерська вдова?.: 5 комментариев

 1. олег 05.01.2015 at 23:28

  Ура, победа Сабова в общественной полемике. Сабов нашел доказательства, что его подвела не собственная так сказать умственная, ну понятно, а «коза» с которой он списывал. В новый год Козы, желаю Сергею Александровичу тщательнее проверять «козы» с которых будет списывать в будущем.

  Кстати подпись там не моя. Но это такое дело, очень не похожа. Вы мою подпись хорошо знаете.

  • Остап Вишня 05.01.2015 at 23:55

   Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь.

 2. admin 05.01.2015 at 23:51

  Олегу: — це не «победа» Сабова! На жаль, цей документ, як «лакмусовий папірець», показує всю глибину проблеми з професійністю посадових осіб МВК. Сам Сабов в силу об"єктивних і суб"єктивних причин не в повному обсязі знає законодавство щодо місцевого самоврядування. Цей «пробєл» могли б заповнити заступники, але з відомих причин їх у Сабова немає.

  Хоч у Іващенка заступників було більш, ніж достатньо, а толку від цього було мало. Хіба що у Іващенка вони щось просили за рахунок громади, а він «не міг їм відмовити»...

 3. Павел Верещагин 06.01.2015 at 00:53

  Сабов просто ...! Я даже понять не могу тех кто его пытается защищать...

  • Остап Вишня 07.01.2015 at 15:17

   Завистливые люди часто осуждают то, чего не умеют, и критикуют тех, до уровня которых им никогда не дотянуться.

   Фридрих Ницше

   Андрей Саламатов, Божьего благословения Вам и Вашим близким.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.